رفتن به نوشته‌ها

North Little Rock دبیرستان در شخص فارغ التحصیلی لغو شد با توجه به covid-19

برنامه ریزی شده در فرد فارغ التحصیلی دبیرستان مراسم North Little Rock School District دانشجویان لغو شد بعد از ظهر سه شنبه به دلیل افزایش covid-19 اعداد, مقامات گفت.

مدرسه فارغ التحصیلی کمیته ملاقات روز سه شنبه برای بحث در مورد برنامه ریزی شده در 25 ژوئیه در مراسم فارغ التحصیلی در بارتون سالن بزرگ است. در یک تصمیم به اتفاق آرا کمیته تصمیم به لغو این فرد در مراسم فارغ التحصیلی با توجه به انتشار اخبار از مدرسه سخنگوی داستین بارنز.

این تصمیم در بخشی به دلیل تعداد دانش آموزان در کلاس ارشد و پتانسیل تعداد مهمانان را نقض دستورالعمل های لازم الاجرا توسط آرکانزاس وزارت بهداشت و مرکز کنترل بیماری وقتی که می آید به میزبانی اجتماعات بزرگ.

“علاوه بر این ما آن را احساس نمی کنند مسئول به میزبان فارغ التحصیلی و خطر احتمال به خطر انداختن سالمندان ما و خانواده ما کارکنان و جامعه بزرگ” بارنز گفت: در انتشار. “علاوه بر لغو فارغ التحصیلی ما نیز تصمیم به تماس خاموش ارشد فعالیت به عنوان به خوبی. ما می دانیم که این خبر را نمی تواند به ملاقات با کف زدن. برخی به شدت مخالف است. با این حال ما امیدواریم که که شما را در درک موقعیت ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول