North Little Rock بیمارستان ER آب گرفتگی; بیمار با اتهام جنایی فساد

Category: آرکانساس Comments: No comments

اورژانس وزارت بهداشت باپتیست واقع در 3333 Springhill دکتر در شمال لیتل راک بود تخلیه یکشنبه شب پس از یک بیمار گفته شکست ویال در بارانی از آتش سرکوب سیستم باعث E. R. به سیل.

او بعد از بازداشت یک جنایتکار فساد شارژ.

عملیات مختل شد و چند ساعت از حدود 3:30 صبح تا 7 صبح با توجه به مارگوت وگل سخنگوی باپتیست سلامت.

“از آنجا که از آب اضافی بيماران با خیال راحت نقل مکان به مناطق دیگر از بیمارستان به طوری که مراقبت از خود می تواند همچنان ادامه” Vogel نوشت: در یک ایمیل به Arkansas Democrat-Gazette در روز دوشنبه.

با توجه به یک گزارش بازداشت از Pulaski County, کلانتر, بیمار 33 ساله جانی میلر بستری شد به E. R. برای درمان. او وارد حمام و شکست ویال در سر از سیستم بارانی, این گزارش می گوید.

به عنوان یک نتیجه میلر دستگیر شد اتهام جنایت درجه دوم, جنایی فساد و حمل و نقل به Pulaski County jail. او همچنان در زندان به سر از دوشنبه شب با قرار وثیقه تعیین شده در $5,000 با توجه به آنلاین زندان فهرست.

گزارش دستگیری می گوید: E. R. آب گرفتگی همراه با اتاق انتظار و دیگر مناطق اطراف آن فضا است. وگل وجود دارد گفت: “داری” آسیب به عنوان یک نتیجه از حادثه است.

اسناد دادگاه نشان می دهد میلر قبلا مجرم به اتهام سرقت توسط دریافت و جعل در سال 2006 در 3rd قضایی مدار و محکوم شد به مشروط شدن. او یکی از ساکنان Tuckerman با توجه به گزارش بازداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>