North Little Rock مرد علائم بحرانی شد به سرعت

Category: آرکانساس Comments: No comments

در آن زمان فقط چند ساعت برای شلی نیویورک قرار داده شده در بخش مراقبت های ویژه و انتوبه بعد از او شروع به داشتن مشکلات جدی تنفس — اولین نشانه از covid-19.

69 ساله رفته بود دکتر یک هفته قبل از شکایت از یک گوش درد. او می خواهم به یک حمله قلبی شش سال پیش از آن اما بهبود هست. به طور کلی او سالم به نظر می رسید گفت: ایوان نیویورک ،

زمانی که او شروع به داشتن مشکل در تنفس در مارس 25, ایوان و پسر خود را, Dominic نیویورک در زمان شلی به مراقبت های فوری. یک آمبولانس با عجله او را به بیمارستان است.

شمال لیتل راک ساکن آنها دیگر تبدیل به وکیل در زندگی, دین و چمن و تعمیر و نگهداری خودرو, درگذشت مارس 6 در باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی در لیتل راک.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

شلی بخشی از سن 65-و-جمعيت مسن تر که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید ممکن است تجربه تاخیر در ارائه علائم جدی از coronavirus علائمی مانند تنگی نفس و تب است. اما هنگامی که آنها بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از آنها را.

دکتر اریک براوو رئیس ستاد در باپتیست گفت: بسیاری از افرادی که بوده ام قرار دادن بر روی هواکش در بیمارستان شده اند بزرگتر و یا باید شرایط موجود.

“اگر کسی می شود مهم آن است که جمعیت,” او گفت:.

بسیاری از افرادی که قرارداد coronavirus تب و سرفه با توجه به CDC اطلاعات است. درصد از بیمارانی که تجربه برخی از علائم متفاوت است به طور گسترده ای — برای خستگی از 44 درصد به 70 درصد از بیماران برای سرفه 59 درصد به 82 درصد.

علائم و پیشرفت این ویروس نیز به طور گسترده ای متفاوت در میان بیماران دکتر گفت: Keyur Vyas های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی.

برخی از تجربه گلو درد و سرفه دیگران را تب بالا و اشکال در تنفس. بسیاری ممکن است نه هر گونه علائم در همه Vyas گفت.

“با این حال هنوز هم بسیار جدید بیماری ما واقعا به یادگیری در مورد آن هر روز,” او گفت:. “که کمی چالش برانگیز در ساخت مطمئن شوید که ما تا به امروز است.”

Vyas هفته گذشته گفت که او شروع به دیدن بیشتر بیمارانی که خواسته به آزمایش می شود چرا که آنها می خواهم از دست داده و توانایی خود را به طعم و مزه یک علامت است که دانشمندان به تازگی شناسایی شده است.

“این ویروس این بیماری توسط یک قاتل عاطفی و جسمی به دلیل وجود یک استاندارد جدید” ایوان نیویورک گفت. “شما نمی توانید خود را ببینید عزیزان شما نمی توانید احساسات خود را بیان کنند. این افتضاح است.”

او گفت که در حالی که او معتقد است همسرش از نزدیک به 45 سال رو بهترین مراقبت ممکن است — او خواسته است که او گرفته شود به باپتیست — او بخواهد او می تواند او را دیده در حالی که او در بیمارستان بود. سابق پرستار گفت: او هرگز تجربه هر چیزی شبیه به این ویروس است.

او نمی داند که در آن شلی قرارداد covid-19. آنها تا به حال نشده است به جز به فروشگاه مواد غذایی. وقتی شلی آیا رفتن به فروشگاه ایوان بلافاصله شستن لباس های خود را با یک خط تیره از Lysol.

او برای اولین بار به ملاقات همسرش در یک کارت و کشیده شد به محبت خود را. شلی دوست “سرهم بند با چیزهایی که” مانند اتومبیل و ماشین چمن زنی چمن. او یک شکارچی و ماهیگیر مشتاق ایوان گفت.

“اگر کسی نیاز به چیزی ثابت او بروید و رفع آن گفت:” Shellena York, شلی ،

هنگامی که او رانندگی کامیون خود را در خانه شلی دیدم چیزی سقوط از پشت یک کامیون آینده Shellena گفت. هنگامی که او بیشتر از نزدیک نگاه او متوجه شد یک کودک به طوری که او زاویه کامیون خود را در سراسر جاده ها برای محافظت از پسر از ضربه اتومبیل های دیگر.

شلی برنده یک جایزه برای عمل و کودک جان سالم به در ایوان گفت.

در یک نقطه در آخرین بیماری شلی به نظر می رسید بهتر دومینیک گفت.

اما همه چیز در زمان به نوبه خود برای بدتر و او با تجربه نارسایی کلیه چیزی براوو و Vyas گفت: غیر معمول نیست با هر گونه بیماری جدی است.

Vyas گفت که او را دیده می شود بیشتر covid-19 بيمار که به نظر می رسد به انجام بهتر و به طور ناگهانی به عقب.

“بدیهی است که بسیار ترسناک برای بیمار و تیم مراقبت سلامت خود را,” او گفت:.

دومینیک در نظر گرفته شود پدرش یک محرم و مشاور. او برنامه ریزی شده را به پدر و مادر خود را برای یک آخر هفته طولانی سفر به ماندن در باس طرفدار مغازه در ممفیس برای خود هدیه سالگرد. او اشاره نمی کند و آن را به مادر او فکر او می خواهم به او بگویید نه به صرف پول اما او به پدرش گفت.

روز Dominic سوار پدر خود را به مراقبت های فوری در ماه مارس دو در حال برنامه ریزی برای رفتن به یک سفر ماهیگیری بعدی آخر هفته. او مطمئن پدرش آنها را در فرصت بعدی.

“من به او گفت که او خواهد بود سریع” دومینیک گفت. “این آخرین کلمات من به او. … آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند یک کابوس است. آن را هنوز هم به نظر می رسد غیر واقعی است.”

Shellena گفت: او مشغول پس از او درگذشت پدر, مراقبت از کار که باید انجام شود و پس از مرگ مانند برخورد با اسناد و مقدمات ساخت.

تنظیم به حالت عادی سخت شده است — مقابله با مرگ پدرش و راه هایی که زندگی روزمره را تغییر داده است به دلیل همه گیر, او گفت:.

“شما احساس می کنید مانند” خوب, این چیزی است که شما می بینید در این فیلم و شما را از خواب بیدار و یا رفتن به خانه و دیدن او راه رفتن را از طریق درب” Shellena گفت. “واقعیت این است که فقط او نیست.”

ایوان در تلاش است تا او را “زندگی با هم” بدون او ، هر سه Yorks به پایان رسید مصاحبه با درخواست عمومی به دنبال دستورالعمل CDC برای اجتناب از covid-19.

“این را به طور جدی. محتاط باشید. اقامت خانه” ایوان گفت.

SundayMonday در 04/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>