North Little Rock شهردار قرار می دهد شهرستان در حالت آماده باش در میان coronavirus گسترش

Category: آرکانساس Comments: No comments

این پارک در شمال لیتل راک در حال تلاش برای نگه داشتن کسب و کار به طور معمول در میان coronavirus گسترش, اما این شهر پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر تری Hartwick است محتاط بودن با حوادث.

Hartwick گفت: سوختگی پارک باز باقی خواهد ماند در این زمان به عنوان از 1700 هکتار پارک بیش از حد بزرگ است برای مانیتور کردن کسی که وارد این منطقه است. او همچنین گفت: زمین گلف و شهر متعلق به زمین تنیس نیز باز باقی می ماند.

“ما هنوز هم افرادی که نیاز به یک چک” او گفت:. “دیسک گلف, گلف و تنیس و تیراندازی با کمان و دوچرخه سواری نیست تماس های ورزشی, اما همانطور که می بینید با ما در دادگاه های بسکتبال ما باید آنها را تعطیل. ما مراقب بودن اما ما رو نگه داشتن رفتن روز به روز.”

این شهرستان از شمال لیتل راک بسته در روز پنج شنبه همه جامعه مراکز بالغ مراکز تناسب اندام و هیز شهروندان ارشد مرکز در تلاش برای محدود کردن گسترش covid-19.

“ما کارکنان ما ضد عفونی تمام پنج, جامعه,” او گفت:.

Hartwick گفت: بزرگ ترین پارک حوادث در حال حاضر لغو شده و توسط سازمان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی coronavirus وضعیت ممکن است برای چند ماه گذشته.

وقتی پرسیده شد که اگر این شهر پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه می تواند مقاومت در برابر نداشتن رویدادهای بزرگ است که برای طولانی Hartwick گفت: او است که مصرف آن روز به روز.

“حال ما خوب است ، اما ما گمراهان در کنار احتیاط,” او گفت:.

زودتر

North Little Rock city کارکنان در تماس هستند و لوازم اضطراری در حال آماده پس از شهردار جو اسمیت گفت: او قرار داده شده در این شهرستان در یک “فاجعه قریب الوقوع” هشدار دوشنبه بعد از ظهر.

اسمیت گفت: مسئولان شهرستان باید شروع به شناسایی ضروری پرسنل و انجام یک تعداد از لوازم اضطراری پس از او قرار گرفته و این شهر در حالت آماده باش سطح 2 در واکنش به رشد تعداد coronavirus موارد در دولت است. او همچنین گفتن همه سر گروه به آماده برای دیدار با هر روز.

“ما در حال گرفتن یک طرح برای مسافت های طولانی” اسمیت گفت. “هشدار سطح 3 به معنی راه اندازی عملیات اضطراری, اما ما نیست هنوز وجود دارد.”

او گفت: این طرح شامل متناوب کار بار برای برق, بهداشت و خدمه خیابان و همچنین قرار دادن تمام شهرستان کارکنان در تماس است. پلیس و آتش در حال انتظار برای ادامه کسب و کار به عنوان معمول است.

“ما در واقع در نظر گرفتن درجه حرارت از آتش نشانان قبل از آنها می آیند به کار هر روز” اسمیت گفت.

لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه شهرستان را اعمال مقررات منع رفت و آمد شبانه شروع 12 صبح روز شنبه.

حکومت نظامی خواهد شد و از نیمه شب تا 5 صبح اسکات گفت: مقررات منع رفت و آمد اعمال نمی شود به کسانی که کار یک شبه.

اسمیت گفت: یک حکومت نظامی نیست, برنامه ریزی برای شمال لیتل راک به عنوان او را نمی بینم نیاز به یک در شهرستان خود را.

“خیابان های ما خیلی خالی در اطراف آن زمان به هر حال ما ندارد و جمع زیادی مکان های که در آن 50 یا بیشتر مردم خواهد بود در بعد از نیمه شب” او گفت:. “من به صحبت رک و در عین حال به استدلال پشت آن چیزی نیست که ما به دنبال در.”

شمال لیتل راک شهردار گفت که او نیز قصد ندارد در بسته شدن امکانات شهرستان در این زمان.

“ما در یک وضعیت متفاوت از لیتل راک از آنجا که ما اجرای 100 میلیون دلار برق تاسیسات. این به این معنی بسیاری از ما راه رفتن ترافیک است که مردم نیاز به پرداخت صورتحساب گرفتن قدرت روشن یا خاموش و ما باید در اینجا به انجام این کار” اسمیت گفت. “اگر تعداد موارد واقعا دیوانه پس از آن ما دوباره ملاقات خواهد کرد و بحث در مورد بسته شدن پایین شهر امکانات.”

جزئیات روز سه شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>