North Little Rock نوت بوک

Category: آرکانساس Comments: No comments

پلیس برای به اجرا درآوردن

فاصله در دنباله

شمال لیتل راک اداره پلیس به زودی آغاز گشت رودخانه آرکانزاس دنباله روزانه به اجرا اجتماعی فاصله شهر گفت.

تری Hartwick این شهر پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر گفت: این تصمیم به گشت دنباله یکی از چندین راه این شهرستان در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آسیاب های قدیمی در Lakeshore درایو و Fairway خیابان بسته شد هفته گذشته به دلیل بازدید کنندگان نیست پس دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

آسیاب است که یک کپی از 1800s آب-صفحه gristmill و قرار داده شد, ملی ثبت اماکن تاریخی در سال 1986.

Hartwick گفت: او به تازگی بسته کردن تمام نوسانات و سالنها و همچنین, اما گلف متعلق به شهرستان, زمین تنیس, مسیرهای پیاده روی, دیسک گلف و پارک سگ باز باقی می ماند.

پلازا پیش بینی

همانطور که در پارک های سیستم

شمال لیتل راک شورای شهر به رای روز دوشنبه در یک فرمان اضافه خواهد شد که این Laman پلازا به پارک و تفریح سیستم.

این Laman کتابخانه توانسته است میدان در Pershing بلوار و نارنجی خیابان اما این سازمان درخواست کرده است که این شهر از سر نگهداری از این منطقه با توجه به فرمان.

در این فرمان آمده است که علاوه بر این از Laman پلازا به شمال لیتل راک پارک ها و تفریح سیستم را افزایش منطقه در مجاورت Laman کتابخانه و شمال لیتل راک مرکز جامعه و ارائه اضافی و امکانات تفریحی.

شورا به رای دادن در

کسب و کار چشم پوشی

شمال لیتل راک شورای شهر به رای روز دوشنبه در یک فرمان است که چشم پوشیدن از مجازات برای کسب و کار است که نه خود را تمدید مجوزهای کسب و کار بین 1 آوریل و ژوئیه 1 به دلیل از دست دادن مالی در طول بیماری همه گیر.

در این فرمان آمده است که تعلیق موقت از مجازات است که در بهترین منافع North Little Rock. آن را اجازه می دهد تا کسب و کار فرصت برای جبران زیان های پولی با تجربه در جهانی همه گیر.

مجازات 25 درصد از هزینه شارژ برای یک مجوز کسب و کار و 50% هزینه پرداخت شده پس از ژوئیه 1.

موقت چشم پوشی لازم است برای اطمینان از رشد و توسعه در این شهرستان با توجه به فرمان.

SundayMonday در 04/12/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>