رودخانه وحشی کشور, آب پارک در شمال لیتل راک است که غرق در بدهی و برگشت مالیات با توجه به طرح دعوی در دادگاه و در دسترس عموم سوابق مالیاتی ترک آن بازگشایی برای سال 2020 فصل نامشخص است.

پارک است که جاذبه در این شهرستان برای بیش از 35 سال از لوایح خود را به دولت به عنوان بزرگترین پارک آبی با 13 جاذبه های حزب عرشه سه غرفه و یک زمین والیبال. آن را جذب به عنوان بسیاری از 180,000 مشتریان سالانه است.

به دلیل عدم پرداخت مالیات — $282,000 — آرکانزاس زمین کمیسر دفتر برنامه ریزی شده 26 هکتار ملک برای جلوگیری از حراج در ساعت 10 صبح در آوریل 14 در سیمونز بانک آرنا در شمال لیتل راک.

این حراج می تواند لغو شود و اگر مالیات پرداخت می شود گفت: نیکی هک سخنگوی زمین کمیسر.

اگر آب پارک می رود در حراج بلوک مناقصه شروع می شود و در میزان مالیات بدهکار, او گفت:. “ما می خواهیم به جمع آوری مالیات است.”

پارک در 6820 کریستال هیل جاده نیز سلب حق اقامه دعوی و دلیل آن اپراتورهای شده اند و قادر به پرداخت دو وام به حال در حدود 2 میلیون با توجه به طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته در Pulaski County مدار دادگاه.

تماس های تلفنی به پارک آبی این هفته رو فقط مشغول سیگنال. به تازگی به عنوان دو هفته پیش تماس گیرنده خواهد شنیدن یک پیام ضبط شده. پارک وب سایت ارائه شد نجومی عبور برای سال 2020, اما آن را نمی ممکن است برای دسترسی به یک فرم سفارش را برای آنها پرداخت.

“وب سایت شما پایین است” یک فرد ارسال شده در پارک Facebook صفحه: شنبه ، “چگونه می توانم خرید یک season pass مرد؟”

پارک آخرین Facebook پست بود در ماه سپتامبر.

این اولین بار نیست رودخانه وحشی کشور مواجه شده است و مشکل مالی.

سلب حق اقامه دعوی کت و شلوار واصل شد در برابر صاحبان قبلی در سال 2004 برای دو وام مسکن و سپس بالغ بر 3 میلیون.

چند ماه بعد دولت تعطیل کسب و کار بیش از عدم پرداخت بیش از $200,000 در فروش مالیات است.

پارک مالک از سال 2013 است Aquapark Holdings, LLC. یکی از صاحبان آن تا به حال ارائه شده پارک تامین مالی در گذشته است.

Aquapark منابع یک متهم در آخرین سلب حق اقامه دعوی دعوی که ثبت شده توسط JTS پایتخت 3, LLC یک شرکت در واکو تگزاس است که متخصص در مدیریت دارایی های مضطرب. مایکل اسلاتری و اسلاتری Holdings LLC همچنین متهمان.

وام در موضوع برگزار شده بود با گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بانک اما بانک با توجه به طرح دعوی در دادگاه اختصاص داده حق عنوان و بهره در وام به JTS سرمایه در ماه اوت است.

دیوید فضل یک North Little Rock, وکیل ثبت یک پاسخ از طرف Aquapark هفته گذشته درخواست که طرح دعوی در دادگاه را رد می, در میان چیزهای دیگر عدم ضمیمه مورد نیاز نمایشگاه برای حمایت از برخی از اتهامات ویژه گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بانک تخصیص وام مسکن به JTS سرمایه است.

پاسخ همچنین ادعا کرد که طرح دعوی در دادگاه باید اخراج شود چرا که “شاکی موفق به اعتراف به حقایق که بر اساس آن تسکین داده می شود” و “موفق به عضویت لازم است احزاب” تحت آرکانزاس, قوانین آیین دادرسی مدنی.

فضل بود و رسوبات در یک نامربوط در مورد این هفته و در دسترس بود نظر خود را گفت.

جان اونز رئیس جمهور و رئیس اجرایی از شمال لیتل راک اتاق بازرگانی گفت: پارک آب شده است عضو اتاق بازرگانی در گذشته و نمی دانستم آن دیگر ذکر شده بود در میان مجلسی از 1500 عضو دارد.

او نمی دانست که در مورد مشکلات مالی این پارک مواجه است.

“ما نیاز به یک پارک آبی در مرکز آرکانزاس” اونز گفت. “من امیدوارم که کسی می تواند رفتن از آن.”

کسب و کار در 02/13/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im