شمال کنتاکی انتقال Jalen تیت مرتکب به آرکانزاس

Category: آرکانساس Comments: No comments

شمال کنتاکی گارد Jalen تیت متعهد شده است به آرکانزاس تبدیل شدن به دومین فارغ التحصیل انتقال به ارتکاب به Razorbacks این ماه است.

تیت و سابق نیومکزیکو به جلو ونس جکسون خواهد بود واجد شرایط برای بازی در آرکانزاس فصل آینده است.

تیت (6-6, 170 پوند) را انتخاب آرکانزاس بیش از علاقه سینسیناتی ایالت اوهایو مرکزی فلوریدا, کانزاس, دولت, Gonzaga و دیگران.

بومی پیکرینگتون اوهایو تیت به طور متوسط 13.9 امتیاز 5.4 ریباند و 3.6 کمک می کند در حالی که بازی 30.2 دقیقه در هر بازی این فصل برای نورس. او از دست رفته و نه بازی با دست چپ از جمله شمال کنتاکی را 66-60 از دست دادن در آرکانزاس در Nov. 30.

تیت یک مدافع عالی با قابلیت نگهبانی از طریق یکی از سه. او به نام به افق لیگ همه تیم دفاعی در سال 2018 و 2019. او همچنین ساخته شده در افق لیگ همه دانشجوی سال اول تیم.

خود بازی گفته می شود شبیه به شارلوت هورنتس به جلو کودی مارتین که بازی برای, آرکانزاس, مربی nest در نوادا است. مارتین شناخته شده است به عنوان یک مدافع خوب ورزشی alng با او توانایی به نمره.

تیت پدر Jermaine Tate, بازی های برگزار شده به صورت ایالتی اوهایو و سینسیناتی قبل از 13 سال کار حرفه ای در خارج از کشور. برادر خود را جائه’sean بود به جلو برای ایالتی اوهایو در 2014-2018.

Musselman فعال بوده است, استخدام, نقل و انتقالات از او استخدام شد و به عنوان آرکانزاس’ مربی سال گذشته است. وی افزود: نقل و انتقالات Abayomi Iyiola, Connor Vanover و JD Noate همراه با فارغ التحصیل نقل و انتقالات جیمی Whitt و Jeantal Cylla قبل از فصل اول خود را در فیتویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>