نورث روپ گرومن اعلام کرد CFO انتقال

این Northrop Grumman Corporation (NYSE: NOC) هیئت مدیره انتخاب David F. Keffer شرکت معاون رئیس جمهور و رئیس امور مالی موثر Feb. در 17 سال 2020 است. او خواهد شد به گزارش کتی سرپرست رئیس اجرایی و رئیس جمهور. Keffer موفق خواهد شد Kenneth L. Bedingfield که باقی خواهد ماند با این شرکت تا بهمن. 21 برای تسهیل انتقال آرام قدرت.

“من مطمئن هستم که دیو را تقویت رهبری ما تیم با استراتژیک مالی و تیزهوشی و ما کمک خواهد کرد که شرکت همچنان به رشد و انجام” گفت: سرپرست. “دیو دارای تجربه گسترده و یک پیشینه ثابت از به طور موثر منجر امور مالی سازمان و رانندگی نتایج کسب و کار.”

“از طرف شرکت و هیئت مدیره, من می خواهم برای تشکر کن برای کمک های بسیاری در طول هشت سال گذشته با نورث روپ گرومن” گفت: سرپرست. “کن رهبری کمک کرد تا موقعیت ما برای آینده ما است.”

Keffer به عنوان یک شریک به طور کلی برای آبی دلتا سرمایه شرکای نقش او برگزار شد پس از سال 2018 است. او رئیس امور مالی برای CSRA, Inc. و رئیس امور مالی برای SRA بین المللی است. Keffer دارای مدرک کارشناسی در امور مالی از دانشگاه جورج تاون و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه ویرجینیا لیورپول لیورپول مدیریت مدرسه.

نورث روپ گرومن حل سخت ترین مشکلات در فضای هوانوردی دفاع و فضای مجازی برای دیدار با همیشه در حال تحول نیازهای مشتریان در سراسر جهان. ما 90,000 کارکنان تعریف ممکن است هر روز با استفاده از علم و تکنولوژی و مهندسی برای ایجاد و ارائه سیستم های پیشرفته و محصولات و خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید