Northrop Grumman Corporation (NYSE: NOC) شرکت خواهد کرد در سیتی را در سال 2020 جهانی صنعتی, کنفرانس در روز پنج شنبه, فوریه. 20. کتی سرپرست رئیس اجرایی و رئیس جمهور و تاد ارنست شرکت معاون رئیس جمهور و خزانه دار, معاون رئیس جمهور, روابط سرمایه گذار خواهد شد در حال حاضر آغاز در 8:45 صبح به وقت شرق آمریکا. ارائه خواهد شد پخش زنده در www.northropgrumman.com.

نورث روپ گرومن حل سخت ترین مشکلات در فضای هوانوردی دفاع و فضای مجازی برای دیدار با همیشه در حال تحول نیازهای مشتریان در سراسر جهان. ما 90,000 کارکنان تعریف ممکن است هر روز با استفاده از علم و تکنولوژی و مهندسی برای ایجاد و ارائه سیستم های پیشرفته و محصولات و خدمات است.

توجه داشته باشید: اظهارات ساخته می شود در این کنفرانس از جمله در ارائه و در هر همراه مواد حاوی و یا ممکن است حاوی اظهارات که تشکیل “به دنبال اظهارات” در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. کلمات مانند “را” “انتظار” “پیش بینی” “قصد,” “مه” “می” “باید” “طرح” “پروژه” “پیش بینی” “ايمان” “برآورد” “ارشاد” “چشم انداز” “روند” “اهداف” و عبارات مشابه به طور کلی شناسایی این اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات به جلو نگاه به صحبت می کنند تنها از تاریخ زمانی که ساخته شده و این شرکت متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه پس از تاریخ این موضوع, ارائه, به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است. به دنبال اظهارات نه تضمین آینده عملکرد و ذاتا شامل طیف گسترده ای از خطرات و عدم قطعیت است که دشوار است برای پیش بینی. بحث در مورد این خطرات و ابهامات موجود در این شرکت براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im