Northwell سلامت راه اندازی آزمایش های بالینی برای Covid-19 بيمار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای صدها نفر از بیماران بستری شده با Covid-19 وجود دارد امید جدید برای درمان.

این فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی Northwell سلامت پژوهش بازوی شروع به ثبت نام در حد متوسط و به شدت بیمار بیماران در یک گروه سه نفره از آزمایش های بالینی. آزمایشات طراحی شده برای ارائه شرکت دسترسی بیماران به درمان است که می تواند کمک و تسریع بهبودی خود را. آنها همچنین کمک به تعیین ایمنی و اثر بخشی از درمان از جمله از طریق تصویب قانونی روند.


فاینستاین در حال کار با Regeneron داروسازی, شهرستان Westchester و biopharmaceutical شرکت سانوفی در یک دادگاه برای یک انسان آنتی بادی است که ممکن است کمک به دفع کردن عوارض ناشی از ذات الریه شدید در Covid-19 بيمار. محاکمه می توانید ثبت نام تا 400 شدید یا انتقادی بيماران در سایت های مختلف در سراسر ایالات متحده است.

Northwell که امضا شده در سایت تا کنون ثبت نام 10 نفر در دادگاه گفت: دکتر کریستینا برنان معاون تحقیقات بالینی در فاینستاین موسسات. حدود 250 Covid-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری و در Northwell امکانات.

فراتر از Regeneron همکاری های فاینستاین موسسات انجام خواهد شد و دو دادگاه برای یک تحقیقاتی داروی ضد ویروس طراحی شده برای کاهش شدت و طول مدت Covid-19 با جلعاد یک شرکت بیوتکنولوژی در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا. این دارو نشان داده شده است که اثرات مثبت بر دیگر پاتوژن های ویروسی مانند ابتال به بیماری مرس و سارس در آزمایشگاه و در مدل های حیوانی.

دادگاه می تواند به جای هزاران شديد و متوسط Covid-19 نفر در سطح جهان است.

“وجود دارد هیچ تایید دارو برای Covid-19 بنابراین باید این فرصت را به یک داروی موجود برای [بيمار] قبل از این که به صورت تجاری مورد تایید است یک فرصت باور نکردنی می تواند ما را به بیماران ارائه می دهد که امیدواریم که این دارو را کار” برنان گفت.

بسیاری از موسسات درخواست شده اند مواد مخدر هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای درمان Covid-19 از طریق سازمان غذا و دارو مهربان-استفاده از مسیر. اما راه اندازی آزمایش های بالینی را قادر خواهد ساخت Northwell به مقدار کم از مواد مخدر به آسانی در دسترس است.

Northwell قرار دادن همه آن clinical-trial تلاش به درمان های بالقوه برای Covid-19.

در جای دیگر در نیویورک کوه سینا و نیویورک–پروتستان هستند میله میله برای شرکت در Regeneron محاکمه. بسیاری از موسسات محلی و در سطح جهانی—در حال تقاضاهای مصرانه به بخشی از جلعاد را محاکمه.

برنان گفت که او نمی دانم چه مدت آن را برای مواد مخدر به صورت تجاری در دسترس است اما گفت که او معتقد است که FDA در حال کار بر روی یک تسریع قاب زمان. نتایج حاصل از آزمایشات در دسترس نخواهد بود تا 60 روز پس از آخرین ثبت نام کنندگان اولین دوز بندی شوند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>