Northwest Arkansas ویروس مخارج کنار

قانونگذاران روز جمعه خودداری کردند در توجه دولت و وزارت بهداشت درخواست برای روشن شدن راه را برای Northwest Arkansas شورای به استفاده از 7 میلیون دلار در بودجه فدرال برای covid-19 تماس با ردیابی تست و مورد هماهنگی برای منطقه اسپانیایی و Marshallese جمعیت.

شورای منطقه ای مراقبت های بهداشتی تحول بخش نیز خواهد کمک های این جمعیت در استقلال, Randolph, Sevier و فریاد زدن شهرستانهای استان است.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون بعدا به خبرنگاران گفت که شورای قانونگذاری آرکانزاس عمل نمی کند ارسال “یک پیام خوب در همه” به Marshallese و اسپانیایی جمعیت.

او گفت که او امیدوار است که شورای قانونگذاری را تایید درخواست به زودی.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در پایان از شورای قانونگذاری سه-ساعت-plus, جلسه مجلس رای دادند 14-9 رد حرکت به حالت تعلیق در قوانین به نظر وزارت بهداشت درخواست و یک دوم برای صرف اقتدار در مجموع $7.3 میلیون در فدرال coronavirus بودجه امداد.

علاوه بر 7 میلیون دلار درخواست برای شمال غربی آرکانزاس شورای بخش نیز به دنبال قدرت به ارسال 300.000 دلار به آرکانزاس, سیاه, سالن از شهرت برای اعطای کمک های مالی برای حمایت از اقلیت تحت تاثیر covid-19.

تشکر. رابین Lundstrum R-Elm چشمه که رای در برابر تعلیق قوانین در مصاحبه ای گفت: “ما در حال حاضر کردم $22 میلیون نفر است که برای تماس با ردیابی” در وزارت بهداشت.

خواسته در مورد پول برای شمال غربی آرکانزاس, شورای, او گفت:, “من می خواهم برای شنیدن کامل طرح های پیشنهادی قبل از ما شروع به قرار دادن پول هر دو از 7 میلیون دلار و $300,000.

“ما نیاز به شنیدن کامل طرح” Lundstrum گفت. “ما در حال گرفتن آن امروز, بنابراین ما نیاز به شنیدن آن را برای اولین بار قبل از اینکه ما شروع به خرج کردن پول است.”

تشکر. دیوید Whitaker, D-فایت که رای به تعلیق قوانین در نظر گرفتن این درخواست گفت: در مصاحبه با “بخشی از مشکل امروز این است که شماره 1 وجود دارد یک موضوع در حال انجام است که اعضا باید با چیزهایی که آورده دیر به جدول وجود دارد در حال حاضر به طور کلی زاویه برابر مکمل برنامه های, به خصوص اگر شما درخواست برای یک مقدار قابل توجهی از پول است.

“برخی از شانس بد اتفاق افتاده است,” او گفت:. “شما در پایان بسیار طولانی ستیز جلسه در مورد چیزهای دیگر و حدس من این است که حداقل درصد قابل توجهی از مردم که در برابر این آماده بودند به خارج از شهر.”

اما Whitaker افزود: “من با تشویق این واقعیت است که ما خواهید بود یک روز دیگر.”

درخواست برای ارسال 7 میلیون دلار به شمال غربی آرکانزاس ایجاد می شود برخی از نمایندگان مجلس از دیگر بخش های دولت به سوال که آیا موکلین خود در حال کمک در روش های مشابه.

در نزدیک به روزانه covid-19 کنفرانس خبری روز شنبه, هاچینسون گفت: “واقعیت این است که [آمریکا] مراکز کنترل بیماری [و نهی] توصیه می شود یک سرمایه گذاری ویژه و برخی افزایش, تست, تماس, ردیابی و تاکید بر Latinx و Marshallese جمعیت وجود دارد در شمال غربی آرکانزاس و مراقبت عمل کمیته راهبری گسترش یافته است که شامل دیگر بخش های این دولت است که تا به حال بالا جمعیت اقلیت بودند که نهفته است.”

مراقبت عمل است Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون توسط کنگره تصویب و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس است.

قانون ارائه شده $1.25 میلیارد دلار در coronavirus بودجه امداد به آرکانزاس است. هاچینسون منصوب 15-عضو کمیته راهبری به توصیه بهترین استفاده را از این پول است.

“من مشتاق برای شورای قانونگذاری به تصویب است که دلیل آن نیاز است” هاچینسون گفت: از بودجه برای شمال غربی آرکانزاس شورای.

“ما 900 [جدید] موارد امروز. ما می خواهیم به اقدام های تهاجمی. وجود فشار بر وزارت بهداشت برای انجام این کار برای آن انجام می شود و به حق آن را دریافت و ما می خواهیم به استفاده از شرکای ما و این است که بخشی از آن” جمهوری خواه فرماندار گفت.

“بنابراین من امیدوارم که شورای قانونگذاری در حالی که آنها نمی در آن عمل می کنند امروز دوباره دیدار خواهد کرد به سرعت و عمل در آن و عبور آن از آنجا که ما نیاز است که انجام شود. ما نیاز به این منابع” هاچینسون گفت.

نلسون طاووس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از شمال غربی آرکانزاس شورای اسلامی گفت: روز جمعه در یک بیانیه نوشته شده است “این تلاش های مشخص شده در این طرح بودند توصیه شده توسط CDC و آرکانزاس وزارت بهداشت است.”

دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی شمال غرب و جامعه کلینیک “خواسته شد به منظور هماهنگی این تلاش ها با توجه به روابط دیرینه با رهبران و شرکای اجتماعی در Latinx و Marshallese جوامع غربی آرکانزاس,” او گفت:.

“ما با اعتماد به نفس است که پس از آرکانزاس شورای قانونگذاری یک فرصت برای بررسی و درک فوریت این طرح را تصویب این بودجه مورد نیاز برای حمایت از جوامع بیشتر به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس,” او گفت:.

از شورای قانونگذاری نیز با تاخیر عمل تا ماه آینده در وزارت بهداشت درخواست مبلغ 16 میلیون دلار اضافی اقتدار به صرف بودجه فدرال برای تماس با ردیابی فراتر از $22 میلیون صرف قدرت اعطا شده است.

استفانی ویلیامز رئیس ستاد از وزارت بهداشت و درمان گفت: مجلس او را شنیده قبر نگرانی و نارضایتی از نمایندگان مجلس در مورد زمان آن را گرفته شده برای مردم را به یاد بگیرند که خود را covid-19 نتایج آزمون; و به صورت موردی بررسی می شود آغاز شده و با ردیابی انجام می شود برای افرادی که به طور بالقوه در معرض.

“ما توافق می کنید که ما نیاز به سرعت بخشیدن به, جدول زمانی,” او گفت:. “این است که یک نیروی انسانی موضوع برای ما در این نقطه است.

“ما با احترام درخواست به جلو حرکت کند با پیشنهاد ما برای استفاده از دو پیمانکاران خواهد شد که سه برابر ظرفیت ما برای انجام تماس با ردیابی” ویلیامز گفت. “ما نیز برای درخواست بودجه اضافی برای گسترش آن قرارداد شامل اضافی کادر پرستاری مورد بررسی اما وجود خواهد داشت به موقع اطلاع رسانی و گردش سریع در اطراف آن روند.”

او گفت: وزارت $20 میلیون, 12-ماه تماس با ردیابی قرارداد با جنرال دینامیک فناوری اطلاعات و آرکانزاس بنیاد برای مراقبت های پزشکی.

ویلیامز گفت: “ما کار کرده اند با پیمانکاران به مطمئن شوید که آنها را استخدام Arkansans که آشنا هستند و می دانند مناطق در آرکانزاس است.”

تا کنون ویلیامز گفت: این بخش صرف $1.2 میلیون دلار از 22 میلیون در فدرال coronavirus بودجه امداد مجاز توسط شورای قانونگذاری برای تماس با ردیابی.

سناتور. کیم چکش R-Benton پرسید که چرا این گروه به دنبال مجوز برای صرف $16 میلیون بیشتر در تماس با ردیابی اگر آن را نه صرف همه از اصلی $22 میلیون.

ویلیامز پاسخ داد که “از آنجا که ما پیش بینی است که ما در حال رفتن به نیاز به بیش از ظرفیت در نظر گرفته شده برای اولین بار دو قرارداد.

“دو قرارداد برای آنها به استخدام 350 پیمانکاران هر,” او گفت:. “ما باید بیشتر از این است و ما نیز نیاز اضافی کارکنان پرستاری. بخشی از مشکل این است که ما باید با اطلاع رسانی از موارد مثبت و تکمیل مورد بررسی بنابراین ما نیز درخواست پیمانکاران برای اضافه کردن کادر پرستاری به طوری که اضافه کردن اضافی 80 نفر از پرستاران برای شش ماه آینده به کار با ما پرستاران برای تکمیل آن تحقیقات است.”

عمومی دینامیک فناوري اطلاعات 305 ردیاب و آرکانزاس بنیاد برای مراقبت های پزشکی به 134, سخنگوی وزارت مگ Mirivel گفت: پس از آن.

عمومی دینامیک ردیاب شروع به کار ژوئیه 9 و آرکانزاس بنیاد آغاز شد دوشنبه, او گفت:.

“ما آزمایشگاه توسعه نشان میدهد که ما در این مورد جدی” ویلیامز گفت. “ما در حال تلاش برای حرکت همه چیز به سرعت. در این مثال ما فقط نیاز به آشتی دادن جدول زمانی با ما تماس ردیاب و مورد محققان تا به سرعت و کار با سرعت بیشتری.”

تشکر. جیم Tauk R-بنتون ویل گفت: “تا زمانی که شما تست ظرفیت و زمان چرخش سریع به نظر می رسد که اگر تماس ردیابی است که نه تنها بی اثر این نوع اتلاف پول است.

“تا زمانی که ما رسیدن به نقطه که من نمی دانم که آن را یک ایده خوب برای لزوما دو down on it,” او گفت:.

جو تامپسون رئیس امور مالی برای وزارت بهداشت گفت: او انتظار دارد که این گروه به صرف حدود 4 میلیون دلار در دو ردیابی قرارداد این زمان در ماه آینده.

سناتور. جیمی Hickey, R-تکسارکنا گفت: “شما باید بیش از کافی به اندازه کافی تخصیص بودجه به حمل و ما بنابراین ما لازم نیست که برای انجام این تخصیص امروز. تا آنجا که به پول من فکر می کنم این بدن باید صبر کنم.”

به تصویب شورای $120,000 از آرکانزاس PBS’ درخواست برای $5.18 میلیون دلار در هزینه های سازمان به استفاده از فدرال coronavirus بودجه امداد به گسترش آن پخش پوشش از حدود 76 درصد از جمعیت این ایالت به 97٪.

سناتور. جاناتان Dismang R-Beebe پیشنهاد صرف $120,000 در یک مطالعه از شبکه پیشنهاد گسترش است.

“پس از آن مطالعه کامل است, آنها می توانند قبل از [قانونی شورای] و از آنها بخواهید برای دلار اضافی مورد نیاز برای اجرای کامل” او گفت:.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا کیت اینگرام از غرب ممفیس خواسته همکاران خود را به رای دادن در برابر Dismang حرکت. “چرا در جهان ما انکار یک چهارم از مردم این کشور این فرصت را به لذت بردن از آنچه که سه چهارم از دولت برخوردار?”

اما دولت Rep. اندی دیویس R-Little Rock گفت: مطالعه توسط آرکانزاس PBS را حدود یک ماه و شورای تایید می تواند هزینه های مورد نیاز سازمان برای گسترش آن در ماه آینده.

اطلاعات در این مقاله به کمک اندی دیویس از Arkansas Democrat-Gazette.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra