NRA ندارد وتو بیش نیویورک احضاریه قاضی می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به انجمن ملی تفنگ نمی تواند جلوگیری از نیویورک محققان از دیدن اسناد و مدارک subpoenaed از آن سابق آژانس تبلیغاتی در یک پروب سازمان غیر انتفاعی وضعیت یک قاضی حکم داد.

تصمیم ارسال شده در دوشنبه یک پیروزی برای نیویورک دادستان کل Letitia جیمز که شروع به تحقیق در NRA پس از یک رهبری برخورد در سازمان منجر به داخلی اتهامات خود برخورد.

آگهی آژانس Ackerman مک کوئین دارای گنجینه ای از اسناد مربوط به NRA پس از یک رابطه است که به طول انجامید بیش از سه دهه و تحت پوشش هر جنبه ای از این سازمان در ارتباط با مردم است. این احضاریه به دنبال هر گونه اسناد است که می تواند روشن کند که آیا تفنگ-حقوق گروه های نادرست یا گمراه کننده آشکار در آن نظارتی براده.


NRA استدلال کرده بود که آن را تا به حال حق به نقد و بررسی و احتمالا وتو اسناد و مدارک قبل از Ackerman مک کوئین دست آنها را بیش از. NRA گفت: آن ارتباطات با آژانس حفاظت شده توسط وکیل مشتری امتیاز زیرا آنها به طور منظم تحت پوشش قانونی استراتژی مانند نمایش در متمم دوم.

ملیسا جرثقیل یک دولت قاضی دادگاه منهتن نمی خرید استدلال. در حکم او notedthe گروه سابق سخنگوی دانا Loesch به طور منظم در مورد مسائل حقوقی در NRA تلویزیون آنلاین پلت فرم.

“NRA نمی توان استفاده از آن روزنامه به عنوان یک شمشیر و یک سپر برای کمک رسانی هنگامی که آن را احساس می کند به طوری شیب دار و در موارد دیگر باقی می ماند و دور از دید عموم” جرثقیل نوشت: در تصمیم گیری است.

قاضی نیز رد NRA ادعا می کنند که Ackerman مک کوئین با تحویل اسناد و مدارک به نیویورک می تواند افشای اطلاعات شخصی از NRA اعضا و آنها را در معرض تهدیدات احتمالی از دولت است. او گفت: NRA موفق به ارائه نمونه های بتن از آزار و اذیت اهدا کنندگان ممکن است چهره و گفت: این ادعا بود نظری

“متاسفانه دادگاه را نادیده می گیرد با مدارک پشتیبانی ماهیت واقعی رابطه بین NRA و Ackerman مک کوئین و misapprehends حمایت کامل است که باید فراهم شود به NRA تحت قانون” ویلیام آبجو NRA وکیل در بیانیه ای گفت.

Ackerman مک کوئین موفق شده بود NRA روابط عمومی استراتژی برای بیش از 30 سال در حدود 40 میلیون دلار از تفنگ-سازمان حقوق در سال 2017 به تنهایی. یک سقوط از بین آنها باعث شده پرونده های حقوقی متعددی بیش از هزینه.

“امروز حکم کمک خواهد کرد در روند رهایی Ackerman مک کوئین از NRA محدودیت های غیر ضروری در همکاری با مقامات” آژانس های تبلیغاتی در بیانیه ای گفت.

یک وکیل برای NRA نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام به دنبال نظر.

در یک بیانیه جیمز گفت: NRA شد تلاش برای “سرکوب و دخالت” در بررسی است. نقش خود را به عنوان نیویورک بالا مامور اجرای قانون شامل نظارت بر انطباق سازمان های غیر انتفاعی در دولت است.

“دادگاه متوقف شده NRA از بازیگری به عنوان یک مجموعه مجازی چشم و گوش ما را بررسی و رد NRA تقاضا برای نمایش اطلاعات در پاسخ به قانونی احضاریه” جیمز گفت. “ما نمی خواهد اجازه می دهد NRA به کنترل و یا ارعاب شاهدان’ پاسخ به احضاریه و یا سازش یکپارچگی بررسی ما است.”

مورد National Rifle Association of America v. James 158019/2019 نیویورک دادگاه عالی ایالت نیویورک شهرستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>