اعداد نشان می دهد که چگونه در اوایل coronavirus ضربه زدن به اقتصاد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این اولین بار است که از یک هفته جمع بندی از شاخص های اقتصادی است که پیگیری خواهد شد coronavirus تاثیر بر اقتصاد است.

اواخر هفته گذشته اقتصاددانان گفت: آنها شک گزارش خرده فروشی می شود شنبه منتشر شد نشان می دهد هر اثر از coronavirus. آنها در اشتباه بودند. و دو سه تن دیگر از نقاط داده ها منتشر شد در این هفته نشان می دهد که این بیماری همه گیر اثرات در حال حاضر وحشت زده کسب و کار و مصرف کنندگان قبل از این آبشار از بسته شدن و افزایش موارد تایید شده در روز های اخیر.


روز دوشنبه شاخص تولید ایالت سقوط یک رکورد 34 درصد به منفی 21.5. گردآوری شده توسط بانک فدرال رزرو نیویورک -21.5 است که کمترین مطالعه پس از بحران مالی در سال 2009 را نشان می دهد و یک بی مهابا کاهش اعتماد به نفس در میان تولید کنندگان در دولت است. مانند خرده فروشی اجماع پیش بینی کرده بود به نام برای تعداد بسیار بالاتر است.

ملی خرده فروشی کاهش یافت و به 0.5% در ماه فوریه, بزرگترین کاهش از دسامبر سال 2018 است. اگرچه هیچ محلی خرابی خرده فروشی آن است که به احتمال زیاد مشابه اسلاید رخ داده در نیویورک است. این خنک کننده از فروش گسترده بود با 0.4 ٪ کاهش در خرده فروشی و ضعف در فروش خودرو.

هتل ها و رستوران ها خواهد بود که برای اولین بار تلفات از رکود اقتصادی است. اشغال هتل در شهر نیویورک است که در سقوط آزاد با تنها 49 درصد از اتاق های پر شده برای هفته پایان مارس 14 در مقایسه با 77% دو هفته پیش. مارس در نظر گرفته شده است نسبتا ضعیف ماه برای گردشگری است.

در سراسر کشور تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته شروع به پریدن کرد از 70000 به 280,000 به بالاترین سطح خود پس از طوفان هاروی مختل اقتصاد در جنوب در سال 2017. نیویورک ادعا اساسا بدون تغییر باقی مانده و در کمی بیش از 14,000 و تعداد زیادی از مردم در مزایای بیکاری کاهش یافته و به کمتر از 160,000. با اخراج شتاب دولت برنامه سایت سقوط کرد دوشنبه, پیشنهاد تاریخی افزایش گزارش خواهد شد در هفته آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>