پرستاری صفحه اصلی گروه انتقاد “گمراه کننده” دولت مرگ و میر اطلاعات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک گروه به نمایندگی از نیویورک غیر انتفاعی خانه های پرستاری گفت: دولت رویکرد تنبیهی نسبت به کار کردن با امکانات درمان Covid-19 بيمار غلط است.

دولت شروع به بررسی رفتار از خانه های پرستاری و ردیابی داده های مرگ و میر وابسته به Covid-19 در ماهر-پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات.

وجود داشته است 2,960 مستند مرگ و میر در خانه های پرستاری و 641 در مراقبت از بزرگسالان امکانات به عنوان از آوریل 25 با توجه به دولت پایگاه داده. در تمام حدود 17,000 مردم مرده بود از Covid-19 ایالت یکشنبه.

این تعداد مرگ و میر را منعکس نمی کند به اندازه هر یک از تسهیلات نسبی سلامت بیماران خود را و درجه آن تسهیلات دسترسی به, تست, گفت, روشنک اعتنا-نلسون مشاور ارشد و مشاور ویژه در ادامه مراقبت از رهبری ائتلاف یک گروه تجاری به صورت غیر انتفاعی و خانه های سالمندان.

امکانات که در آن بیشتر Covid-19 آزمايشات انجام شده می تواند بیشتر احتمال دارد به گزارش مرگ و میر به دلیل این بیماری از آنجا که آنها تا به حال تایید حضور این ویروس با تست. این نیز روشن نیست که تمام خانه های سالمندان هستند مطابق با دولت این درخواست را ارائه داده, او گفت:.

“مرگ داده های قرار داده شده توسط دولت بود که بسیار پیچیده و گمراه کننده” او گفت:. “داده ها انجام نمی دهد هر حس به اندازه امکانات و یا اینکه آیا این اعداد نشان داده Covid مثبت در مقابل Covid-منفی بیماران است.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در هفته گذشته به کارگردانی و خانه های سالمندان به گزارش به دولت و وزارت بهداشت چگونه آنها مطابق با دولت و قوانین فدرال مقررات و راهنمایی. او گفت: وزارت بهداشت خواهد بود بازرسی امکانات که از انطباق چک کردن مناسب جداسازی بیماران آلوده نیروی انسانی سیاست ها و کافی تامین تجهیزات حفاظتی.

دولت گفت: از آن می تواند امکانات خوب تا $10,000 در هر تخلف یا نوار امکانات خود عامل مجوز.

دولت ارائه شده است به ارائه اضافی نیروی انسانی به خانه های سالمندان و گفت: این توزیع هزاران قطعه از تجهیزات ایمنی مانند ماسک و دستکش و روپوش.

“اگر آنها توانایی ارائه سطح مناسبی از مراقبت و سپس آنها را برای انتقال است که بیمار و یا آنها را وزارت بهداشت و وزارت بهداشت را که انتقال بیمار” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در هفته گذشته.

که متفاوت از زبان صادر شده توسط دولت و وزارت بهداشت در 25 مارس است که به کارگردانی و خانه های سالمندان که آنها نیاز به اعتراف و یا readmit بيماران مبتلا به تایید و یا موارد مشکوک از Covid-19.

Tena-نلسون گفت: خانه سالمندان قرار گرفتند در موقعیت چالش برانگیز درمان Covid-19 بيمار مرخص شدن از بیمارستان برای کمک به افزایش ظرفیت خود را. با کیفیت بالا و امکانات مورد اعتماد بیمارستان ممکن است خواسته شده است به روز مریض تر بیماران که بازتاب منفی در آنها در مرگ و میر داده است. ماهر-پرستاری امکانات نیاز دولت را از رفتن به جلو, او گفت:.

“من احساس می کنم این واقعا بی سابقه ای در برابر ما نیاز به احترام و بالا بردن بهداشت مراقبت از قهرمانان و تحقیر نیست,” او گفت:. —جاناتان LaMantia

نیازهای جامعه بزرگان تمرکز نظرسنجی جدید


یک تلاش جدید در جریان است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت و نیازهای اجتماعی از اعضای جامعه تجاوز در شهر زندگی می کنند.

گلی که قبلا شناخته شده به عنوان خدمات و حمایت برای همجنسگرایان و دگرجنسگونهگان بزرگان و پرستار خدمات از نیویورک مرکز مراقبت در منزل سیاست های پژوهشی و همکاری در این طرح که شامل یک برای اولین بار از آن نوع نظرسنجی از جامعه است.

آنلاین بررسی بودجه در بخش فن روباه و لسلی R. ساموئلز پایه و اساس است. آن را در ایجاد مزیت طرح توسعه یافته توسط VNSNY تحقیقات برای دستگیری افراد مسن تجربه در جوامع خود شناسایی موانع پیری در محل و برنامه ریزی راه برای پرداختن به این موانع.

گسترش قابلیت به جامعه تجاوز دوران Covid-19 pandemic مهم است زیرا مردم به دلیل افزایش خطرات ناشی از نابرابری هدایت و عدم دسترسی به مراقبت های گلی و VNSNY گفت.

“اغلب آنچه ما در حال مبارزه با گلی عدم گنجاندن همجنسگرایان افراد مسن در این نوع از تحقیق گفت:” مایکل آدامز مدیر عامل شرکت سیج.

این بررسی کمک خواهد کرد که اطلاع آینده حكيم خدمات و برنامه نویسی و همچنین سیاست گذاران و تأمین کنندگان مالی بالقوه Adams گفت.

میا Oberlink ارشد تحقیقات مرتبط در VNSNY مرکز مراقبت در منزل سیاست و تحقیقات نیز با اشاره به اهمیت بررسی برای کمک به بزرگان عصر در محل و آینده تصمیم گیری است.

“این مهم است حوزه برای ما” Oberlink گفت. —جنیفر هندرسون

د Blasio, آدرس نگرانی در مورد تست آنتی بادی


شهردار بیل د Blasio گفت: این شهرستان است که هنوز هم مشغول ساخت هزاران تست آنتی بادی های موجود برای ساکنان با وجود نگرانی های خود را از وزارت بهداشت در مورد قابلیت اطمینان است.

وزارت بهداشت هشدار پزشکان در هفته گذشته برای جلوگیری از استفاده از point-of-care تست برای گفتن بیماران که آیا آنها در حال حاضر شده اند در معرض Covid-19.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما قابل اعتماد ترین نسخه از این آزمون به دلیل وجود موضوع دیگری است که در بسیاری از نسخه های مختلف این آنتی بادی آزمایش و مراقبت های بهداشتی ما رهبری معتقد است که برخی از آنها قابل ملاحظه ای بیشتر قابل اعتماد تر از دیگران” د Blasio گفت: در WNYC را برایان Lehrer نشان می دهد.

هنگامی که این شهر احساس می کند آن را شناسایی کرده است, قابل اعتماد, تست, de Blasio گفت: آن را به حرکت به جلو با یک مقیاس بزرگ تلاش کنند. آزمون مورد استفاده برای شناسایی بهبود بیماران است که می تواند کمک پلاسما استفاده می شود در درمان Covid-19.

سوالات پاسخ داده نشده در مورد این ویروس می تواند حد سودمندی نتایج شهردار گفت. حتی اگر کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان تلقی می شد به آنتی بادی مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19, آنها هنوز هم می تواند توصیه به پوشیدن تجهیزات حفاظتی.

“علم روشن است که ما نمی توانیم از کسی که می تواند آلوده دوباره” د Blasio گفت. —J. L.

150.000 دلار کمک مالی برای کمک به بهبود دسترسی به مراقبت از سلامت رفتاری


شمال شرقی گروه کسب و کار در بهداشت و درمان دریافت کرده 150.000 دلار کمک مالی از نیویورک جامعه اعتماد برای کمک به بهبود دسترسی به رفتاری مراقبت های بهداشتی برای افرادی که در شهر لانگ آیلند و Westchester County با حمایت کارفرما بیمه.

کمک های مالی است که برای اولین بار دو سال از کسب و کار گروه مشارکت در مسیر رو به جلو برای سلامت روان و ماده ابتکار عمل.

در اواخر سال گذشته این گروه ها شنود گذاشته به رهبری یکی از ابتکار منطقه هشت کارفرما تعامل ذینفعان تیم است. هدف این است که به اهرم نفوذ کارفرما و سایر مراقبت های بهداشتی خریدار کاربران برای کار با برنامه های بهداشتی, بیمارستان, سیستم ها و ذینفعان به آدرس بهتر رفتاری مراقبت های بهداشتی.

اعطای پشتیبانی خواهد کرد بررسی اعضا برای شناسایی دسترسی و پرداخت چالش ها و همچنین جمع آوری مطالعات در هزینه ها و داده ها و سیاست اطلاعات برای حمایت از کارفرمایان در طرح بهداشتی مذاکرات میان دیگر تلاش های کسب و کار گروه گفت.

هر چند مسیر رو به جلو ابتکار آغاز شد قبل از Covid-19 همه گیر آن را در حال حاضر حتی بیشتر مربوطه.

“سلامت روان چالش هایی که همه ما چهره مهم تر از همیشه, و آنها در حال رفتن به به پایان رسیده و اگر و زمانی که این بحران به پایان می آید” گفت: Candice شرمن مدیر عامل شرکت کسب و کار ، “وجود خواهد داشت عاطفی خرید اینترنتی.”

پزشکی از راه دور است که به سرعت در حال افزایش در دو ماه گذشته بود و در حال حاضر یکی از این طرح را پنج مناطق تمرکز.

“این Covid-19 بحران واقعا باز کردن درب به یک مقدار بیشتر استفاده گسترده از پزشکی از راه دور برای سلامت روانی و مصرف مواد اختلالات” شرمن گفت. “یکی از سوالات است که ما می خواهم به دنبال این است که چگونه ما می توانیم تعامل با ذینفعان را واقعا telehealth بخشی از آن طبیعی است.” —J. H.

در یک نگاه


چه کسی اخبار: دکتر لوئیس مارشال جونیور اتحاد پیوست پزشک وابسته به گروه از نیویورک گرفته و در نقش افسر ارشد پزشکی در نیویورک بهداشت + بیمارستان/لینکلن در برانکس. مارشال بود اخیرا مدیر پزشکی در دانشگاه نیویورک دانشجویی مرکز بهداشت و نظارت بر مراقبت از نزدیک به 60 ، 000 دانش آموزان است.

خانه های پرستاری: خانواده ها از چندین ساکنان خانه سالمندان که درگذشت Covid-19 گفت: آنها در تاریکی چپ با توجه به درجه ای که به این ویروس پخش شد در امکانات این شهرستان گزارش شده است.

پزشکی: به کومو دولت مطلع برنامه های بهداشتی از آن خواهد شد به تأخیر انداختن میلیاردها پزشکی پرداخت آن را به عنوان معاملات با پول نقد جریان مسائل وابسته به دولت در بحران مالی امپراتوری مرکز در آلبانی نوشت.

گسترش اختلاف: اطلاعات جدید از محققان در کشورهای مشترک المنافع صندوق نشان می دهد گسترش نژادی و نابرابری در Covid-19 نفر در سراسر کشور. همانطور که در آوریل 21, شهرستانهای با غلظت بالایی از ساکنان سیاه تا به حال بیش از 420,000 تایید Covid-19 موارد و 27,000 مرگ و میر در مقایسه با حدود 380,000 موارد و 16,000 مرگ و میر در استان ها با غلظت کم از ساکنان این صندوق گفت. این 681 شهرستان با غلظت بالایی از ساکنان حساب برای حدود یک سوم از جمعیت ایالات متحده. اما آنها حساب 53% از موارد و 63 درصد از مرگ و میر.

کمبود دارو: گروهی از اعضای کنگره از جمله Rep. الیوت انگل دموکرات که نشان دهنده بخش هایی از برانکس و شهرستان Westchester و روسای آسم و آلرژی حزبی نوشته است نامه ای به سازمان غذا و دارو جزئیات کمبود albuterol ينهلرس موثر برای آسم مدیریت. “آسم نرخ در منطقه به خصوص بد حتی زمانی که ما لازم نیست که یک بیماری همه گیر” انگل در بیانیه ای گفت. “ضروری است که ملت ما به اندازه کافی ينهلرس برای کسانی که مبتلا به این ویروس وحشتناک و همچنین برای نزدیک به 25 میلیون آمریکایی مبتلا به آسم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>