خانه های سالمندان: کاهش فرکانس از Covid-19 تست

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

چند انجمن به نمایندگی از خانه های سالمندان و دیگر بزرگسالان-امکانات مراقبت از درخواست دولت برای لغو آن نیاز است که کارگران باید مورد آزمایش قرار برای Covid-19—دوبار در هفته و یا ارائه مدارک و شواهد است که پشتیبانی از تست که غالبا.

این گروه در نامه ای به دکتر هوارد Zucker دولت کمیسیون بهداشت و درمان به درخواست که تست دستور بود از رده خارج به دلیل بار مالی آن مکان در خانه و عدم وضوح آن است که آیا جلوگیری از عفونت. بیشتر نیویورک مراقبت های بهداشتی و امکانات انجمن ایالتی نیویورک امکانات بهداشتی انجمن و جنوب نیویورک انجمن همه امضا برای این نامه است.

“ایمنی ما ساکنان و کارکنان است و همیشه خواهد بود—ما شماره یک اولویت” رهبران گروه تجارت نوشت. “اما زمان تست سیاست, در حالی که نیت و همچنین در حال حاضر ایجاد قابل توجه اقتصادی و عملی بار است که مهار و اغلب کاستن از توانایی ما برای ارائه امن و مراقبت با کیفیت به ما ساکنان.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو با صدور فرمان اجرایی نیاز به دو بار در هفته تست مارس 10 پس از آن روشن شد که چگونه گسترده Covid-19 تبدیل شده بود در میان ساکنان خانه سالمندان و وزارت امور خارجه با اشاره به امکان انتقال ویروس بدون علامت کارکنان به عنوان مقصر است. Covid-19 اعتقاد بر این است که به کشته شدن حدود 6,100 ساکنان خانه سالمندان در سراسر کشور.

خانه های سالمندان در حال هل دادن به عقب در تست دستور در یک زمان هنگامی که به اعتماد به نفس در توانایی خود را برای کنترل عفونت کاهش یافته است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: در یک MSNBC مصاحبه ماه گذشته او نمی خواهد قرار داده و مادرش در یک خانه سالمندان و توصیه دیگران به آنها اجتناب کنند. شهردار بیل د Blasio به تازگی گفت که او می خواهم بیشتر برای مراقبت از سالمندان برای تحویل در خانه.

امکانات اجرا در مورد 423,000 آزمون در کارکنان در سه هفته گذشته مطابق با سفارش یک سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت بهداشت گفت.

با فرض این آزمون هزینه و امکانات مورد 100 دلار در هر, بر اساس انجمنهای’ برآورد کل هزینه خواهد بود $42.3 میلیون. خانه های پرستاری در حال تحمل برخی از این هزینه است. برخی از کارگران ممکن است انتخاب کردن برای آزمایش در یک مطب که لایحه خود را به شرکت بیمه و دیگران ممکن است استفاده از سایتهای عمومی که در آن آزمون ها توسط دولت پوشش داده. کارگران می تواند در قلاب برای آزمون بیمه کاهش را پوشش دهد.

“هیچ کس تهاجمی تر از ایالت نیویورک می آید به تست. ما زندگی را نجات داد” یک سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان گفت. “ما در حال بررسی ما داده ها و اطلاعات از ذینفعان چندگانه از جمله این نامه و ما باقی می ماند به عنوان متعهد به همیشه قبل از به حفاظت از ما بیشتر جمعیت های آسیب پذیر و کارگران که در خط مقدم حمایت از آنها.”

فرماندار منظور در تست راه اندازی شد به پایان می رسد ژوئن 9 و هیچ فرمت شده بود ارسال شده که از سه شنبه شب.

به عنوان درصد مثبت آزمایش سقوط به پایین و تک رقمی در سطح ایالت و خانه های پرستاری باید به تدریج تدریجی آزمون گفت: Stephen Hanse, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بهداشتی دولتی و امکانات انجمن.

“این واقعا شبیه به چگونه دولت باز است تا در فاز” Hanse گفت. “شما نمی خواهید به فقط تلنگر سوئیچ. شما بروید از دو بار در هفته به یک بار در هفته. این PPE منابع وجود دارد و آزمون در حال نشان دادن یک تعداد کم از افراد [آلوده].”

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه رفت و برگشت یک اعلامیه از یک روز پیش از آن بدون علامت انتقال است “بسیار نادر است.” آن گفت این است که هنوز روشن نیست در مورد نرخ افراد بدون علائم گسترش این ویروس و بخشی از سردرگمی ناشی از تفاوت بین افرادی که مسری هستند قبل از توسعه علائم و کسانی که هرگز نشانه توسعه اما تست مثبت است.

خانه های پرستاری نیز تا به حال مسائل مربوط به گرفتن نتایج از آزمایشگاه خصوصی در یک مد به موقع. یکی کوئینز خانه سالمندان آزمایش یک کارگر و نمی دریافت نتیجه مثبت برای 13 روز گفت: Michael Balboni مدیر اجرایی بیشتری نیویورک امکانات مراقبت از بهداشت Association, که نشان دهنده, برای سود تسهیلات در downstate نیویورک.

Balboni اشاره کرد که دولت را ملزم کرده است در هفته دو بار تست در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند امکانات برای تست کارگران یک بار در هفته. CDC در یادداشت های خود هدایت است که دولت و مقامات محلی ممکن است به تنظیم فرکانس از تست بر اساس شیوع ویروس.

“ما در توافق کامل با فرماندار که تست مهم است” Balboni گفت. “چگونه ما همچنان به انجام این کار زمانی که ما فاقد آزمایشگاه ظرفیت وجود مشکلات مالی در ارتباط با این و ما لازم نیست که راهنمایی در این که چرا لازم است؟” —جاناتان LaMantia

سلامت روانی کودکان خدمات بیشتر را ویران کرد همه گیر


دسترسی محدود به کودکان رفتاری خدمات مراقبت های بهداشتی در نیویورک تنها تشدید شده است Covid-19 بحران با توجه به یک گزارش جدید از مرکز شهر نیویورک امور در مدرسه جدید.

در این گزارش اشاره کرد که حتی قبل از همه گیر خودکشی دومین علت مرگ در کشور برای کودکان و نوجوانان سنین 15 تا 19 و سومین علت مرگ و میر برای کودکان سنین 5 تا 14. علاوه بر این با وجود قوانین فدرال و ایالتی نیاز به شرکت های بیمه را روان در مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر و آسان تر برای به دست آوردن پزشکان و طرفداران گزارش که بیشتر سرمایه گذاری و بازپرداخت مورد نیاز است به اندازه کافی آدرس کودکان سلامت رفتاری نیاز دارد در آن یافت می شود.

Covid-19 ناشی از عوامل استرس زا مانند غم و اندوه و مرگ و بی ثباتی مالی را افزایش می دهد تنها undermet نیازهای گفت: ابیگیل Kramer یک سردبیر ارشد در مرکز و نویسنده این گزارش است. اورژانس و پزشکان در حال حاضر دیده می شود یک چشم انداز مثبت در به طور جدی بیمار روانی کودکان در هفته های اخیر و بسیاری از کسانی که شرایط می توانست به رهبری قبل از آن اگر منابع مناسب بوده و در دسترس و قابل دسترس در جامعه است.

“وجود دارد یک ترس واقعی در میان حرفه ای ها که در خدمت این بچه ها” کرامر گفت.

سرمایه گذاری در درمانگاه های سرپایی و همچنین سلامت روانی پشتیبانی در مدارس در هنگام بازگشت کودکان به کلاس درس کمک خواهد کرد که به آدرس برخی از این نگرانی او گفت:. و بیشتر بازپرداخت از شرکت های بیمه را بهتر پشتیبانی مالی مشمول مالیات ارائه دهندگان خدمات سلامت روان.

کرامر گفت: کودکان از رنگ و کسانی که در خانواده های کم درآمد هستند که ضربه سخت ترین ضربه از جمله فقر مسکن نا امنی و غم و اندوه و از دست دادن در طول بیماری همه گیر.

این مهم به حفظ اهمیت دسترسی بیشتر به کودکان رفتاری خدمات بهداشتی و درمانی در خط مقدم حتی در صورت از پیش بینی کاهش بودجه در بسیاری از مناطق, او گفت:.

“وجود دارد مقدار زیادی از شواهد می گویند که اگر ما سرمایه گذاری در مراقبت از سلامت روان برای کودکان و نوجوانان وجود دارد که نتیجه نهایی در کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت” کرامر گفت. —جنیفر هندرسون

نیویورک مراقبت گسترش به منهتن کوئینز


شهردار بیل د Blasio گفت: این شهرستان که گسترش آن در نیویورک برنامه مراقبت به منهتن و ملکه اتصال بیشتر بیمه نیویورکی به مراقبت های اولیه.

این برنامه آغاز شد که در برانکس در ماه اوت شرکت کنندگان فراهم می کند با یک کارت عضویت و کمک می کند تا آنها را به کتاب قرار ملاقات با یک پزشک مراقبت های اولیه با هدف گرفتن دسترسی بیماران به درمان مداوم به جای پراکنده اورژانس-اتاق بازدیدکننده داشته است.

د Blasio گفت: این پسوند به دو بخش چهار ماه جلوتر از برنامه می تواند کمک 55,000 بیشتر مردم است. آن را در آغاز بروکلین و استاتن آیلند در اوایل این سال است. وجود دارد 22,000 مردم در حال حاضر ثبت نام در برنامه

این برنامه همچنین می توانید اتصال بيمار به تخصص دندان پزشکی و خدمات بهداشت روانی در نیویورک بهداشت + بیمارستان. گزینه های مراقبت از آنها محدود به سیستم بهداشت عمومی. H+H گفت: این امر استخدام 26 اولیه-مراقبت پزشکان برای اطمینان صبر کنید بار از دو هفته یا کمتر برای یک قرار ملاقات.

نیویورک مراقبت نیست بیمه. افرادی که واجد شرایط برای پزشکی به دلیل درآمد خود را و یا وضعیت مهاجرت می توانید با استفاده از این برنامه است. بیماران با درآمد کافی متهم هستند بر اساس یک sliding-scale سیستم.

به عنوان شهر شرايط رکود بیشتر نیویورکی ممکن است به زودی ایجاد و به دنبال پوشش.

“این Covid بحران نشان داده است که چگونه شکسته ملی ما واقعیت این است وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی” د Blasio گفت: در طول پنج شنبه نشست خبری. “ده ها هزار نفر از مردم در حال حاضر خود را برای اولین بار.” —J. L.

HHS اعلام میلیاردها دلار برای کمک به ایمنی شبکه و بیمارستان و پزشکی ارائه دهندگان


وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز سه شنبه اعلام کرد در دسترس بودن ده ها میلیارد دلار در Covid-19 امداد برای برخی ایمنی-net بیمارستان ها و پزشکی و سلامت کودکان برنامه بیمه ارائه دهندگان.

این گروه گفت که انتظار دارد برای توزیع برخی از 15 میلیارد دلار به ارائه دهندگان واجد شرایط که شرکت در پزشکی دولتی و تراشه برنامه و دریافت پرداخت از ارائه دهنده صندوق امداد کلی تخصیص. بعد از این هفته همچنین توزیع 10 میلیارد دلار در بودجه برای ایمنی-net بیمارستان ها که خدمت به آسیب پذیرترین بیماران.

آغاز امروز, پزشکی و تراشه ارائه دهندگان قادر خواهند بود به گزارش سالانه خود بیمار درآمد از طریق پورتال های آنلاین برای کمک به تعیین پتانسیل خود را تسکین پرداخت بخش گفت. پرداخت خواهد بود حداقل 2 درصد از درآمد خود را از مراقبت از بیمار است.

اولیه امداد پرداخت رفت و به حدود 62 درصد از ارائه دهندگان شرکت کننده در پزشکی دولتی و تراشه برنامه با توجه به بخش. چند صد هزار نفر بیشتر انتظار می رود که به توان از طریق این آخرین دور.

ایمنی-net بیمارستان های مقدماتی برای اضافی $10 میلیارد دلار در بودجه را به دیدار با الزامات مورد نیاز از قبیل خدمات درمانی نامتناسب پرداخت درصد از حدود 20% و یا بیشتر و سود 3% یا کمتر بخش گفت. دریافت کنندگان واجد شرایط برای دریافت بین 5 میلیون و 50 میلیون دلار در حمایت از.

اضافی امداد شامل یکی دیگر از $10 میلیارد برای بیمارستان ها در Covid-19 نقاط داغ مانند نیویورک تعیین می شود مثبت-بستری پذیرش داده. این گروه همچنین گفته است که کار بیشتری برای کمک به دندانپزشکان. —J. H.

در یک نگاه


چه کسی خبر: کریستین مایرز است که در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور, رئیس افسر اطلاعات و دین برای فن آوری اطلاعات (IT) در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان. مایرز که پیوست کوه سینا در سال 2004 بود که اکثر ارشد معاونت فناوری.

هیئت دولت از رجنت و وزارت آموزش و پرورش را منصوب کرد Downstate SUNY استاد دانشگاه و متخصص بیماری های عفونی دکتر جک DeHovitz به توصیه های منطقه ای مدرسه بازگشایی نیروی کار جلسات. DeHovitz خواهد شد توصیه های بهداشتی و ایمنی خطرات مرتبط با برنامه ریزی بازگشایی نیویورک مدارس Downstate SUNY و هیئت مدیره گفت.

دکتر آندره Goy جدید پزشک-رئیس هکنساک نصف النهار سلامت انکولوژی مراقبت تحول خدمات. او تا به حال شده است که نظام سلامت را رئیس انکولوژی پس از سال 2016 و رئیس و مدیر اجرایی به جان تئوریر مرکز سرطان در هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه از سال 2011 است.

سالم سود: 109 عمومی-داد و ستد بهداشت شرکت های ردیابی شده توسط Axios گزارش سه ماهه اول سود بیش از 50 میلیارد دلار سود حاشیه 7.4%. نیویورک بیمارستان ها نمی کرایه نیز در سه ماه اول سال.

بی خانمان و میر: ائتلاف برای بی خانمان ها در روز سه شنبه منتشر شده یک گزارش در مورد اثرات Covid-19 بحران برای بی خانمان در نیویورک از جمله نامتناسب نرخ مرگ و میر بالا برای کسانی که در پناهگاه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>