خانه های پرستاری کار برای محافظت از ساکنان آسیب پذیر از coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در اواخر فوریه ArchCare اجرا آن فاجعه طرح پس از ظهور جدید کروناویروس که در حال گسترش در سراسر جهان است.

این طرح تا به حال سه ردیف با تمرکز بر برنامه ریزی و دوم فعال هنگامی که یک فرد تشخیص داده شد در منطقه نیویورک. ArchCare طولانی مدت-سیستم مراقبت از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیویورک به اجرا در پنج خانه های سالمندان یک مرکز کمک زندگی می کنند, صفحه اصلی مراقبت از برنامه های تخصصی بیمارستان برای افراد معلول و مراقبت تسکینی بیمارستان.

در حال حاضر هدف از ArchCare مدیر عامل شرکت اسکات LaRue است که برای جلوگیری از این طرح از رسیدن به سطح سه—یک مورد از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در عرض یک از امکانات آن است. اگر یک مورد به نظر می رسد, LaRue گفت ArchCare آماده شده است.

“این ویروس پتانسیل اثرات مخربی بر افراد مسن به خصوص کسانی که با یک بیماری زمینه ای است.” “خانه های سالمندان هستند یک منطقه از نگرانی است.”

به عنوان تعدادی از موارد در نیویورک به 22 روز پنج شنبه و امکانات در اطراف نیویورک پیش بینی یک سناریو که در آن آنها را به سرعت قرنطینه بیماران آسیب پذیر.

شیوع در یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. برجسته خطر این ویروس به شمار. هشت نفر وجود دارد بعد از اینکه تشخیص داده و حداقل شش بیشتر شد و بیمار به عنوان پنج شنبه, نیویورک تایمز گزارش داد.

LaRue گفت ArchCare خود را تشدید کرده است اقدامات غربالگری همه بازدید کنندگان و کارکنان هنگامی که آنها را وارد کنید و امکانات خود را که واقع در برانکس منهتن استاتن آیلند و Rhinebeck. اگر آنها نشان می دهد علائم بیماری خود را متوسط گرفته شده است. افراد با تب بالا 100.5 درجه محروم هستند و با اشاره به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. مردم با Covid-19 به طور معمول نشان می دهد علایمی مانند تب و سرفه و مشکل در تنفس.

ArchCare توزیع اطلاعات در کنترل عفونت شستن دست و Covid-19 به آن 4,300 کارکنان. برخی پرستاران را قرمز می پوشند کت آزمایشگاه به عنوان کنترل عفونت مانیتور می شود و در دسترس 24 ساعت شبانه روز. همچنین با افتتاح یک خط تلفن به زمینه پرسش از بیماران ، کارکنان و خانواده های آنان است.

دکتر جفری Farber مدیر عامل جدید خانه یهودی, غیر انتفاعی, نظام سلامت با خانه های پرستاری در منهتن و ممرنکک گفت: این آغاز نظارت Covid-19 نزدیکی پایان ماه ژانویه و پس از وارد آن مدیریت اضطراری پروتکل.

این آموزش حدود 500 نفر از پرستاران در مورد نحوه شناسایی و پاسخگویی به بیماران مبتلا به این ویروس است و غربالگری همه بازدید کنندگان. خانه های سالمندان در تصمیم به محدود کردن داوطلبان و غیر ضروری فروشندگان به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

Farber گفت: او نمی شود جای تعجب نیست اگر این ویروس را نشان می دهد تا در سیستم بهداشت و آن را آماده خواهد شد برای آن داشته باشد.

“ما به خوبی versed در مراقبت از ما ساکنان با بیماری های مسری و باید به خوبی honed سیاست ها و روش برای مدیریت آنفلوانزا شیوع و quarantining بیماران” Farber گفت. “چالش ها واقعا دور از ترس و اضطراب است که درایو یک نوع از گروه ترکان و مغولان اثر و من نگران هستم کارگران نشان داده نخواهد شد.”

به عنوان آنها نگاه برای آماده سازی خانه های سالمندان روبرو هستند کمبود عرضه و با داشتن مشکل گرفتن به اندازه کافی N95 ماسک صورت ماسک پزشکی و لباس گفت: James Clyne جونیور جمهور LeadingAge New York, انجمن تجارت به نمایندگی از سازمان های غیر انتفاعی و خانه های سالمندان.

امکانات نیز در حال مبارزه برای حفظ لازم است سطح نیروی انسانی, او گفت:.

“این موضوع برای دو سال در حال حاضر به جذب و حفظ کارکنان” Clyne گفت و اشاره کرد که دولت قصد اصلاح مدیکید هزینه های $2.5 میلیارد دلار می تواند وضعیت را بدتر کند.

کمک ممکن است در راه است. کنگره’ $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری بسته شامل 500 میلیون دلار برای کمک به ارائه دهندگان خدمات پزشکی—مانند بیمارستان ها و خانه های سالمندان—خرید مواد مخدر, ماسک, محافظ تجهیزات و لوازم دیگر.

LaRue گفت: این امر می تواند مفید باشد اگر سیاستگذاران کمک به جبران هزینه های امکانات مانند آنهایی که او اجرا می شود.

“مراقبت دراز مدت نباید از سمت چپ خارج از بحث است.” —جاناتان LaMantia

تجاری آزمایشگاه آماده سازی برای coronavirus تقاضا


به عنوان شهردار, بیل د Blasio خواست آژانس های فدرال پنج شنبه به افزایش این شهر عرضه coronavirus تست کیت و تسریع در تصویب تست روش توسعه یافته توسط موسسات خصوصی و تجاری آزمایشگاه در حال حاضر غذای تماس بگیرید.

BioReference آزمایشگاه از الموود پارک, N. J., قصد دارد به معرفی یک coronavirus تست سرویس هفته آینده دکتر جان کوهن شرکت رئیس اجرایی گفت: Crain را.

“ما تصمیم است که آن را بسیار مهم است که این آزمون در دسترس فعلی ما پایه مشتری و هر کس دیگری ممکن است آن را می خواهم” کوهن گفت.

اگر چه تجاری labs مطمئن نیستید که چه تقاضا خواهد بود خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مشتریان درخواست از آنها برای coronavirus تست.

این آزمایشگاه دارای مقیاس زیرساخت ها و ظرفیت کسانی که بسیاری از آنها عمومی و دانشگاهی هستند.

نمونه ها از بيماران بینی یا گلوی خواهد شد جمع آوری شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و حمل به BioReference سایت های تست شده برای این ویروس کوهن گفت.

نتایج جستجو خواهد شد به پزشکان دستور داد که آنها را همراه با دولت و وزارت بهداشت و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری, او گفت:.

یکی از مزایای بزرگ تجاری آزمایشگاه باید بیش از عمومی آزمایشگاه های موجود در شبکه حمل و نقل—خودرو و ناوگان هوایی برای حمل و نقل نمونه ها.

تجاری labs نیست گفت: آنچه بالقوه سرمایه گذاری و یا درآمد ممکن است از coronavirus تست.

“تقاضا دارد بخشی از” کوهن گفت. “در حال حاضر من نمی دانم اگر در هفته آینده من قصد دارم به انجام 1,000 آزمون یا سه هفته از در حال حاضر من قصد دارم به انجام 10,000 آزمون در روز است.”

شده اند وجود دارد بحث در مورد مدیکر کدهای تجاری و پرداخت کننده, کد, او گفت:.

کنگره در روز چهارشنبه تصویب 8 میلیارد دلار coronavirus لایحه.

تلاش تشخیص سیکوکس, N. J., روز پنجشنبه گفت که آن را راه اندازی یک coronavirus تست سرویس, شروع دوشنبه.

تلاش در خدمت حدود نیمی از تمام پزشکان و بیمارستان ها در سراسر کشور است. فراهم می کند که رسیدن به ظرفیت قابل توجهی برای مقابله با سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

هدف این است که برای تکمیل پاسخ بهداشت عمومی آزمایشگاه.

“ما همه تلاش خود را به کار با هم” BioReference را کوهن گفت: از بهداشت عمومی پاسخ. “یک انتظار وجود دارد که بسیاری از آزمون ممکن است لازم باشد.” —جنیفر هندرسون

مجازی مراقبت شرکت پیجر را افزایش می دهد $33M


پیجر یک منهتن نرم افزار مبتنی بر راه اندازی کرده است $33 میلیون در حقوق صاحبان سهام و بدهی های تامین مالی خود را گسترش تعامل بیمار ارائه برای بیمارستان ها و شرکت های بیمه به بازارهای جدید است.

یکی از این شرکت مشتریان عمده و یک سرمایه گذار در دور افق آبی صلیب آبی سپر, New Jersey, بزرگترین بیمه گر.

پیجر آنچه در آن ارائه می دهد تماس های مجازی-مراقبت های همراه به عنوان بخشی از بیمه و بیمارستان ها’ فناوری ارائه شده به بیماران است.

بیماران تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه, پرستار اگر آنها احساس بیمار و کارگردانی می شود به یک سفر پزشکی از راه دور با یک پزشک مشورت با داروساز و یا بحث با مراقبت هماهنگ کننده برای کمک به رزرو وقت ملاقات—همه در همان تماس بگیرید اگر نیاز بود. این اطلاعات می تواند شخصی به دلیل پیجر دسترسی به این فرد پرداخت کننده ادعا و اطلاعات بهره مند شوند.

محصول “تلاش می کند به تقلید از آنچه در آن مانند به یک پزشک در خانواده خود گفت:” والتر Jin پیجر را رئیس و مدیر اجرایی.

در علاوه بر این به افق پیجر اضافه شده Cambia سلامت راه حل های پرتلند سنگ., و کلمبیا بیمه گر Seguros سوره به مشتریان در سال گذشته است.

این شرکت مطرح در حدود دو سوم از جدید ترین تامین مالی از سرمایه گذاران. باقیمانده در آمد از طریق وام از دره سیلیکون بانک Jin گفت.

پیجر در حال حاضر مطرح شده است و 63 میلیون دلار در حقوق صاحبان سهام و بدهی پس از آن تاسیس شد در سال 2014 به عنوان یک پزشک-بر روی تقاضا پلت فرم برای صفحه اصلی بر اساس بازدیدکننده داشته است دکتر. این شرکت پس از تغییر استراتژی خود را, اما جین گفت: از آن می تواند در برخی از نقطه بازگشت به صفحه اصلی بازديد پزشکی پیچیده افراد است.

سری B دور شد و به رهبری سلامت کاتالیزور سرمایه با مشارکت از افق و سرمایه گذاران موجود Goodwater پایتخت سه زمینه سرمایه جدید شرکت همکاران و لوکس سرمایه است. —J. L.

AG جیمز هشدار coronavirus سلامت کلاهبرداری


دولت دادستان کل Letitia جیمز صادر هدایت دوشنبه در مورد چگونه به اجتناب از سلامت کلاهبرداری مرتبط با coronavirus.

به عنوان محلی موارد از رمان ویروس همچنان به افزایش پتانسیل کلاهبرداری ممکن است طیف وسیعی از “ساختگی درمان های پزشکی” به “شدن سریع طرح های سرمایه گذاری” برای اثبات نشده Covid-19 درمان, James’ دفتر هشدار داد.

جیمز در این هفته صادر شده بس-و-دست برداشتن منظور یک کشیش تلویزیونی پس از خود را تلویزیون نشان می دهد برجسته محصول گفت: برای درمان coronavirus گونه های در 12 ساعت. به تاریخ سازمان بهداشت جهانی گفت: هیچ پزشکی برای جلوگیری و یا درمان Covid-19.

“2019 رمان coronavirus به شمار عواقب جدی برای بهداشت عمومی و مصرف کنندگان نگران هستند که چگونه آنها می توانند بهترین محافظت از خود و خانواده خود را” جیمز نوشت: در سفارش و اضافه کرد که گمراه کننده ادعا می کند در مورد درمان های پزشکی را نقض دولت مصرف کننده-قوانین حفاظت از.

در علاوه بر این به باقیمانده آرام تر coronavirus موارد تایید نیویورکی نیاز به هوشیار باقی می ماند در مورد پتانسیل کلاهبرداری به دنبال استفاده از ترس و اضطراب جیمز در بیانیه ای گفت.

صحیح منابع پزشکی روز رسانی, او گفت:, هستند, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت است که فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

سرمایه گذاران نگران coronavirus سرمایه گذاری تقلب باید با دولت را حفاظت از سرمایه گذار دفترخانه آنلاین, او گفت:. —J. H.

در یک نگاه


چه کسی اخبار: دکتر جورج شاهین در حال حاضر ارشد پزشکی مدیر کیفیت و ایمنی در خانواده مراکز بهداشتی درمانی در NYU Langone. شاهین تمرین است در خانواده مراکز بهداشتی درمانی از سال 2011 است.

Monefa اندرسون اتحاد پیوست خانواده مراکز بهداشتی درمانی در NYU Langone به عنوان مدیر پرستاری. او قبلا دستیار ارشد معاون پرستاری و رئیس ستاد برای سیستم ارشد پرستار اجرایی در نیویورک بهداشت + بیمارستان.

COVID-19 کدهای: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: آن را توسعه داده است یک دوم بهداشت و درمان روش رایج برنامه نویسی سیستم کد که آزمایشگاه می توانید با استفاده از بیل برای برخی Covid-19 تست های تشخیصی. این سازمان امیدوار است علاوه بر این منجر به بیشتر تست و بهبود ردیابی از موارد.

HIMSS: اطلاعات بهداشت و درمان و سیستم های مدیریت جامعه لغو کنفرانس سالانه خود در اورلاندو بود که برنامه ریزی شده برای هفته آینده به دلیل Covid-19 شیوع مدرن بهداشت و درمان گزارش شده است. “این رفتن به یک کلان اقتصادی برای هر دو شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک” پم Arlotto, رئيس جمهور و مدیر عامل بهداشت و درمان, مشاوره, استاد, استراتژی, گفت , مدرن, مراقبت های بهداشتی. “برای بسیاری از مردم این است که آنها را لمس پایه با مشتریان خود و انجام بسیاری از کسب و کار خود را توسعه است.”

ژن درمانی: رشد در ژن و سلول درمانی همچنان به افزایش, با بیش از 4500 بیماران تحت درمان در آمریکا و اروپا آمار گزارش با استناد به برآورد از داد از پزشکی بازساختی. تامین مالی و هزینه ها نیز بالا رفتن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>