بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو با انتقاد از جمهوریخواهان حمایت عمل بهبود می یابد و نه به اندازه کافی پرداختن به Covid-19 مسائل در دولت است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در شب دوشنبه پرده برداری کرد این لایحه را ترسیم حدود 1 تریلیون دلار بسته محرک.

GNYHA در بیانیه ای گفت که این روز قانون را تنها تغییرات جزئی به مدیکر پیشبرد برنامه پرداخت که بسیاری از بیمارستان ها استفاده کنید برای تأمین بودجه. این لایحه تاخیر پیشبرد بازپرداخت تا Jan. 1 و گسترش بهره بازپرداخت دوره به 18 ماه از 12 ماه. اما نرخ بهره باقی می ماند می تواند به عنوان بالا به عنوان 10% که فراتر از نرخ بازار این سازمان گفت.


$200 میلیارد تخصیص بودجه برای ارائه دهنده صندوق امداد در این لایحه کافی است GNYHA گفت. نام آن را برای $875 میلیارد افزایش در بودجه برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان معرفی در خانه-گذشت, قهرمانان, قانون برای جلوگیری از نیاز به دولت برای قطع خدمات.

اما GNYHA تمجید مسئولیت حمایت شامل ذکر آنها خواهد آدرس بالقوه شکاف سمت چپ توسط هفته گذشته تصویب مجمع و دولت لایحه در مجلس سنا عقب مشابه حمایت در دولت است.

کومو تکرار خواهان سنای آمریکا به تصویب لوایح که ارائه بودجه اضافی برای دولت به جای ارائه انعطاف پذیری قبلا سنا-اختصاص بودجه است. “این طراحی شده است برای کمک به جمهوری متحده که بودجه برای Covid-19 در صورتحساب قبلی که نمی توانید صرف پول زیرا آنها نمی باید تعداد Covid مورد او گفت:” در مطبوعات روز سه شنبه جلسه.

یک سخنگوی رهبر اقلیت سنا چاک شومر وقتی پرسیده شد که در مورد بهبود می یابد, قانون گفت که شومر و همکار نیویورک از حزب دموکرات ایالت کریستن جیلیبرند کار می کرد به نمایندگی از نیویورک در حین عبور از آخرین محرک لایحه برای غلبه بر جمهوری خواه مخالف و آنچه که او به نام ضد نیویورک تعصب آوردن بیش از 100 میلیارد دلار به دولت است.

“آنها در حال مبارزه برای آن را دوباره انجام, این, دور,” او گفت:.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de