نیویورک بیمارستان نذر هماهنگی برای رسیدگی به بیمار افزایش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بیمارستان ها در سراسر کشور نیاز به شکستن سیلوهای بین عمومی و خصوصی در نظام سلامت به منظور مدیریت تعدادی از بیماران به دنبال مراقبت از Covid-19 Gov. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:.

بیشتر بیمارستان نیویورک ارتباط گفته است که با راه اندازی یک مرکز فرماندهی برای کمک به هماهنگ کردن بیمار نقل و انتقالات میان بیمارستان ها و توزیع منابع.

افزایش هماهنگی می آید به عنوان شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان که به طور سنتی برای مراقبت از یک درصد بیشتر از درآمد بیماران از بیمارستان های خصوصی شده است تیره و تار با شیوع ویروسی. سیستم المهرست مرکز بیمارستان شده است یک نقطه کانونی بحران شهرستان در سالن گفت: آن را فرستاده بود 8,000 N95 ماسک و هزاران قطعه دیگر از تجهیزات ایمنی به المهرست و همچنین 169 پزشکان.

“عمومی سیستم من فکر می کنم در حال رفتن به صورت بزرگترین استرس” کومو گفت. “اگر یک بیمارستان عمومی شروع به دریافت غیرمنتظره انتقال به بیمارستان دیگری با کمتر از یک بار.”

در مراحل اولیه شیوع بیماری, سلامت, سیستم عمدتا انتقال بیماران در داخل خود سازمان است.

نیویورک–پروتستان نقل مکان کرد و یکی از اولین Covid-19 بيمار در نیویورک به دانشگاه کلمبیا از آن لارنس در بیمارستان. Northwell سلامت مدیر عامل شرکت مایکل Dowling گفت Crain را که Southside بیمارستان در ساحل خلیج خواهد بود پذیرش نقل و انتقالات از لانگ آیلند یهودی مرکز پزشکی و LIJ جنگل هیلز در کوئینز. نیویورک بهداشت + بیمارستان نگاه به حرکت بیماران به آن جزیره ادم ساده لوح بیمارستان که در آن کفش تخت راحت تر.

کومو گفت: بیمارستان های خصوصی نیاز به همکاری نزدیک تر با سیستم.

“این دو سیستم باید در این وضعیت انجام یک موازنه است که آنها احتمالا هرگز تا به حال به انجام قبل از” کومو گفت.

بهداشت + بیمارستان گفت: Memorial Sloan Kettering Cancer Center گرفته بود در برخی از سیستم بیماران مبتلا به سرطان به آزاد کردن فضا برای Covid-19 درمان است.

GNYHA جمهور Kenneth Raske گفت: بیمارستان ها خواهد بود “یک خانواده منسجم در مقابله با این.”

“هر روز که می رود در استرس نقاط افزایش خواهد یافت” Raske گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در Javits مرکز کنوانسیون در منهتن. “به عنوان یک نتیجه است که تعادل کاملا ضروری است.”

نیویورک بیمارستان نیست همیشه عمل کرده و مانند یکی از بزرگ خانواده شاد. شده است وجود دارد تهاجمی رقابت برای انجام سودآور روش و نیویورک بهداشت + بیمارستان گرفته شده در درصد بیشتری از بیماران که نمی تواند پرداخت هزینه برای مراقبت از.

درصد جبران نشده مراقبت های ارائه شده در دولت-اجرای تاسیسات در نیویورک بود حدود شش برابر بالاتر از در بیمارستان های خصوصی در سال 2015 اشاره کرد لایحه Hammond, مدیر سیاستگذاری سلامت در مرکز امپراتوری در آلبانی.

“ما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات ما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن کارکنان ما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن منابع” کومو گفت: دوشنبه شب در سی ان ان. “همه fiefdoms شکسته می شوند. ما قصد داریم که کل سیستم مراقبت های بهداشتی کار می کنند چرا که ما هنوز در راه ما تا کوه. “

وجود دارد بیش از 66,000 تایید موارد Covid-19 در ایالت نیویورک از بعد از ظهر دوشنبه با حدود 37000 در شهر نیویورک است. این ایالت در مجموع بستری Covid-19 بيمار با صعود به مورد 9,500 و حدود 2,300 از آن دسته از افراد بودند در Icu.

شمار تلفات ناشی از این ویروس رز به 1,218 که از صبح روز دوشنبه.

دولت آغاز شده است به گزارش مردم بیشتر دوره نقاهت بعد از Covid-19; از 4200 نفر از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از دریافت درمان.

در دسترس بودن فشرده-تخت های مراقبت است که هنوز هم در معرض خطر, اما این شهر به دست آورد برخی از ظرفیت اضافی با افتتاح Javits کنوانسیون مرکز تسهیلات پزشکی و ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و راحتی. دو امکانات اضافه خواهد شد حدود 3500 تخت برای درمان بیماران ندارند coronavirus آزاد کردن فضا در بيمارستان است.

فرماندار گفت: زمان آن طول می کشد برای تعدادی از ویروسی موارد به دو برابر کاهش پیدا کرده است و از حدود سه روز به شش روز.

“در حالی که تعداد کلی بالا رفتن نرخ دو برابر است رفتن به پایین” کومو گفت. —جاناتان LaMantia

موقت تولد مراکز می تواند در افق


به عنوان زنان باردار در شهر دست و پنجه نرم کردن با نحوه تنظیم خود را قبل و بعد از تولد برنامه در طول Covid-19 شیوع موقت تولد مراکز می تواند کمک کند.

Councilwoman Carlina ریورا یک دموکرات که ریاست شورای شهرستان در کمیته در بیمارستان توصیه است که مقامات منتخب بررسی امکان احداث مراکز برای کمک به کاهش خطر عفونت برای کارکنان بیمارستان مادران و نوزادان است.

به عنوان زمینه بیمارستان ها و مکمل فضاهای ایجاد شده برای کم خطر بیماران مناطق جداگانه برای زنان باردار و زايمان و تحویل باید کنار گذاشته ریورا گفت.

او مطرح شده امکان این مراکز در نامه ای به شهردار, بیل د Blasio, Gov. اندرو کومو و کنت Raske, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر New York, انجمن بیمارستان.

ریورا خواست وضوح بیشتر از انتخاب و مقامات بهداشت در ملاقات های دوران بارداری و پس از زایمان مراقبت های تضمین پزشکی از راه دور, مشاوره, اقدامات ایمنی برای اتاق انتظار و همچنین کار و تحویل اتاق و حمل و نقل به امکانات برای زنان در نیروی کار. او خواسته است که منابع اختصاص داده شده به ارائه با گزینه های.

علاوه بر این ریورا توصیه می شود با توجه به پرداخت یارانه اخذ مجوز اضافی برای ماماها و doulas برای کمک به خانه تولد باید زنان باردار از آن مسیر بروید.

“آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر دستورالعمل های روشن [تمرکز] ایمنی بیمار و اهمیت حمایت عاطفی” ریورا گفت.

با اطلاعات محدود در مورد چگونه Covid-19 بر زنان باردار و نوزادان, این مهم است که اقدامات برای حفظ همه امن, او گفت:. آخرین آخر هفته اول مرگ و میر نوزادان مربوط به این ویروس گزارش شده در ایلینوی. —جنیفر هندرسون

آمریکا وکیل شکایت سرود برنامه ای برای تقلب


دادستان فدرال باید طرح دعوی در دادگاه در منهتن در برابر بیمه سرود غول ادعا این شرکت ارائه شده نادرست تشخیص کدهای به افزایش خطر-تنظیم و پرداخت آن دریافت شده از مدیکر.

شکایت ثبت شده توسط منهتن آمریکا وکیل جفری برمن لیست 35 مزیت مدیکر طرح قرارداد بود که درگیر از جمله چندین مرتبط با امپراتوری BlueCross BlueShield.

برمن را مدعی سرود کار با فروشنده Medi-اتصال به جمع آوری مدارک پزشکی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که تحت درمان سرود اعضای. Medi-اتصال استفاده می شود کسانی که ثبت به شناسایی کدهای تشخیص که سرود می تواند به ارائه سیستم مدیریت محتوا فراتر از آنچه که ارائه دهندگان گزارش شده بود.

بیمه گر گفت: ارائه دهندگان نمودار بررسی شد “نظارت فعالیت” اما فروشنده نیست استفاده از این نقد و بررسی به منظور بررسی و یا حذف نادرست کدهای چرا که موجب کاهش سرود درآمد ایالات متحده وکیل گفت.

این برنامه که در محل اوایل سال 2014 و اوایل سال 2018 تولید بیش از 100 میلیون دلار در هر سال برای سرود در خطر-تنظیم پرداخت و مدیران توضیح داده شده نمودار-نقد و بررسی برنامه به عنوان یک “گاو پول نقد” با توجه به شکایت.

طرح دعوی در دادگاه گفت: سرود نقض ادعاهای دروغین در عمل با عدم حذف نادرست تشخیص کدهای که منجر به برگزاری آن به میلیون ها نفر در پرداخت از سیستم مدیریت محتوا.

نیویورک محصولات نام در این شکایت شامل امپراتوری MediBlue دسترسی امپراتوری MediBlue پلاس و امپراتوری BlueCross BlueShield HealthPlus FIDA طرح است.

یک سخنگوی سرود و عدم پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ، —J. L.

سهامداران در بودجه دیده بان پزشکی پس از طراحی مجدد طرح


به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیمه و طرفداران در انتظار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بودجه نگرانی بیش از مدیکید طراحی مجدد توصیه ها ممکن است بیشتر افزایش از همیشه.

هر چند مراقبت دراز مدت است که میله میله برای بزرگترین مقدار از پتانسیل کاهش—$715 میلیون پزشکان و مراکز بهداشتی و درمانی در میان این گروه نگران است.

دکتر هنر Fougner رئيس جمهور از جامعه پزشکی از ایالت نیویورک گفت: در بیانیه ای که به عنوان نماینده مجلس و فرماندار کار برای نهایی کردن بودجه در طول Covid-19 همه گیر جامعه خواستار آنها را به “رد مشکل پیشنهاد” پیشرفته پزشکی طراحی مجدد تیم.

به ویژه آن عبارتند از تحمیل هزینه های جدید در 17,000 پزشکان شرکت کننده در بیش از حد قصور پزشکی از برنامه های بیمه فراهم می کند که یک لایه اضافی از بیمه محلی برای پزشکان که متحمل بالا مسئولیت هزینه ها در مقایسه با بقیه کشور است.

“این ضروری است برای حفظ ثبات و همچنین ایمنی بیمار در سیستم مراقبت های بهداشتی ما به عنوان مدیریت این بحران و پیامدهای آن,” Fougner گفت.

مراکز بهداشتی و درمانی نیز نگران است. آنها می گویند پزشکی طراحی مجدد توصیه—به ارزش 125 میلیون دلار در پس انداز—که شیفت پزشکی داروسازی بهره مندی از مراقبت های مدیریت شده به هزینه برای سرویس در نتیجه از دست دادن 340b تخفیف درآمد به مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها.

همانطور که برای دراز مدت مراقبت از ارائه دهندگان و طرفداران پیام خود را بدست آورده و حتی قوی تر در طول شیوع کروناویروس.

برایان O ‘ Malley مدیر اجرایی مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک انجمن ایالتی نیویورک گفت: Crain را او فکر می کند این کاهش را حتی کمتر حس در حال حاضر از آنها تنها چند هفته پیش.

دامنه کاهش در ترکیب با سالمندان و معلولان ثبت نام رو در دراز مدت انزوا با توجه به Covid-19—است “هولناک و ویرانگر” او گفت:. —J. H.

در یک نگاه


انتقال بیماران: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات صادر موقت قوانین است که اجازه خواهد داد که به بیمارستان انتقال بیماران به امکانات مانند جراحي سرپايي مراکز توانبخشی و بیمارستان و هتل و خوابگاه و دریافت پرداخت از مدیکر مدرن بهداشت و درمان گزارش شده است. قوانین را در اثر به عنوان طولانی به عنوان ملی بهداشت عمومی اورژانس برای Covid-19 فعال است.

واکسن کار: وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز دوشنبه گفت که این اقدامات به سرعت توسعه و manufacutring واکسن برای جلوگیری از Covid-19. آن است که کار با نیوجرسی-بر اساس Janssen تحقیق و توسعه بخشی از جانسون و جانسون و مدرن از کمبریج ، برای انجام این کار. فاز 1 کارآزمایی بالینی بررسی ایمنی Janssen این واکسن در افراد سالم تنظیم شده است برای شروع بعد از سقوط. هدف این است که این واکسن در دسترس برای استفاده در ایالات متحده در اوایل 2021. این گروه همچنین در حال آماده شدن برای مرحله بعد آزمایش های بالینی برای مدرن را واکسن.

COVID-19 مطالعه: NYU گراسمن دانشکده پزشکی وزارت بهداشت و سلامت افراد جامعه خواهد شد بخشی از یک چند سایت کارآزمایی بالینی برای تست اینکه آیا هیدروکسی کلروکینضد مالاریا مواد مخدر می تواند از افراد در معرض Covid-19 از ابتلا به ویروس. محاکمه خواهد شد ثبت نام 2000 نفر در شش سایت که در تماس نزدیک با افراد تایید به Covid-19.

مصنوعی INTELLLIGENCE: بحث اتحاد در گرفت بیش از ساخت هوش مصنوعی و سیستم های تجزیه و تحلیل تصاویر قفسه سینه برای تشخیص Covid-19 در تست نشده بیماران مبتلا به آمار گزارش شده است. مطالعات نشان داده اند که این سیستم می تواند با دقت شناسایی این ویروس در حالی که این کشور در برابر یک کمبود در تست تشخیصی. نگرانی هایی را شامل امکان سنجی در مراقبت های بهداشتی و بحران و همچنین دقت پرسش و امکان گسترش این ویروس از طریق اسکن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>