نیویورک به میامی برای $51: Coronavirus رکود منجر به تخفیف بلیط هواپیما

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Coronavirus است wreaking ویران کردن برای شرکت های هواپیمایی به مسافران تجدید نظر در برنامه های خود را. همچنین بازده پایین تر airfares برای کسانی که مایل به پرواز.

ارزان کرایه فراوان در حال حاضر: یک مسافر می تواند پرواز به میامی از نیویورک و برای تنها $51. برای نیویورکی که مایل به سفر به خارج از کشور سفر به فرودگاه هیترو در لندن هزینه کمتر از $500.


افزایش ناگهانی نرخ بلیط مقرون به صرفه است که با توجه به بازار سفر که فرسوده به سرعت به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است. Southwest Airlines Co., هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و JetBlue Airways Corp. همه هشدار در مورد تاثیر این ویروس به عنوان گردشگران محدود کردن سفر و شرکت های انصراف از حوادث.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه غیرضروری اجتناب از سفر به برخی از کشورها از جمله چین و ایران و کره جنوبی و ایتالیا. افراد مسن و یا کسانی که با شرایط پزشکی باید در نظر تعویق انداختن سفر به ژاپن است. برای دیگر ملل CDC توصیه می کند مسافران را معمول احتیاطی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>