نیویورک استقبال گام برای بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — زخمی توسط مرگبارترین شیوع کروناویروس در کشور, در شهر نیویورک به تدریج شروع بازگشایی دوشنبه در یک نقطه عطف در سه ماه بحران و یک تست از این شهر نظم و انضباط.

با این ویروس در چک — حداقل در حال حاضر — فروشگاه قبلا تلقی غیر ضروری پاک شد به بازگشایی برای تحویل و منظقه وانت هر چند مشتریان هنوز فهرست داخل. شرکت های ساختمانی تولید کنندگان و عمده فروشان نیز پاک شد به سر کار.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=pAKF2um8pzI]

“خیلی خوب” مدیریت ساخت و ساز شرکت صاحب فرانک Sciame گفت: به عنوان سایت های کار شروع به زمزمه دوباره با اقدامات احتیاطی از قبیل بهداشت غربالگری پرسشنامه و کاهش محدودیت در تعداد کارگران مجاز در ساخت و ساز آسانسور. “اجازه دهید به امید آن همچنان ادامه دارد.”

“نیویورک” او گفت: “همیشه خواهد آمد.”

برخی از عمده فروشگاه زنجیره زمان آن را آهسته: میسی کاهش یافته و به یک تاریخ برای شروع منظقه وانت در آن گل سرسبد فروشگاه که در آن سر و صدا-و-گرفتن دزد آمار در طول هفته گذشته تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است. Saks Fifth Avenue که girded خود را با تیغ هفته گذشته و تیفانی ممکن است راه اندازی سرویس وانت در اواخر این هفته.

صاحبان مغازه های کوچکتر شد مشتاق به بازگشایی حتی اگر آنها انتظار نداشتند مقدار کسب و کار.

“ما در حال رفتن به باز کردن هر روز به خاطر نشان دادن زندگی” گفت: عینک طراح Ahmedrabea Manai-پلات بود که بازگشایی پایین منهتن فروشگاه.

شهردار بیل د Blasio استقبال reopenings به عنوان نشانه ای از چگونه “قوی و انعطاف پذیر” در نیویورک است. اما او همچنین هشدار داد این شهر در مقابل اجازه دادن به آن گارد پایین و به خطر انداختن آن به سختی به دست پیشرفت در برابر ویروس. “اجازه دهید بر روی آن نگه دارید. بیایید در ساخت آن” او گفت:.

ناآرامی بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس می تواند ترکیب چالش های پیش روی این کشور بزرگترین شهر آن را به عنوان تلاش می کند به حرکت گذشته سه ماه تلخ. مقامات که تا به حال تمرکز برای ماه ها در بهداشت عمومی و اقتصادی در حال حاضر نیز مواجه فوری فشار برای تغییرات در پلیس.

بیش از 21,000 مرگ و میر در شهر نیویورک نسبت داده شده به covid-19 یا حدود 1 در 5 از بیش از 110,000 افرادی که از این بیماری فوت در آمریکا

در اوج خود coronavirus کشته شدن بیش از 500 نفر در روز در شهر نیویورک در اوایل تا اواسط ماه آوریل است. تعدادی از آن زمان کاهش یافته و به تک رقمی. جدید بستری شدن در بیمارستان که در صدر 800 یک روز در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل بودند به 67 در روز شنبه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

بازگشایی اقتصاد می تواند جرقه یک تجدید حیات از این ویروس به عنوان مردم گردش بیشتر.

“همه چشم خواهد شد در نیویورک این زن و شوهر بعد از ماه” گفت: سیاست شهری متخصص Jonathan Bowles, مدیر اجرایی مرکز شهری آینده است. “این شهر در حال حاضر به ثابت کند که آن را واقعا نمی داند چه آن را انجام می دهند که آن را هنوز هم می تواند متراکم شهر مانند نیویورک و در عین حال این را بفهمند.”

گالری: نیویورک آغاز می شود بازگشایی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/69newyork/]

سام جزایر فکر چه عادی خواهد شد مانند نگاه از هم اکنون در.

“من نمی دانم اگر آن را تا کنون به مانند آن بود” گفت: جزایر, 22 که مرتبط با سلامت ، پس از ماه نسبی انزوا “این رفتن به یک تنظیم که در اطراف بسیاری از مردم گفت:” بومی نیویورکر که گفت او هرگز فکر نمی کردم او را برای رسیدن به جمعیت.

در سراسر جهان coronavirus کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر با تلفات افزایش توسط هزاران نفر در هر روز است. این ویروس هنوز هم مواج در مکان هایی مانند برزیل که بیش از آخر هفته متوقف شد و گزارش آن مرگ و میر. رسمی آن تعداد در ایستاده بود بیش از 36,000 دادن آن سوم-بالاترین تعداد مرگ و میر در جهان پس از آمریکا و بریتانیا است.

نیویورک شهرستان, جمعیت 8.3 میلیون دلار در حال حاضر reawakened تا حدودی به عنوان آب و هوای گرم جلب مردم در خارج از منزل که بیشتر در رستوران ها ارائه شده carryout خدمات و به عنوان هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در اعتراض به Floyd را از مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

مترو ridership تیک تاک به بالا و پس از غوطه وری از 5.4 میلیون سواری در هر روز هفته در ماه فوریه به کمتر از 450.000 در این شهرستان را حمل و نقل آژانس گفت. مترو برنامه در حال بازگشت به حالت عادی اگر کارگران در حال توزیع ماسک و ضد عفونی کننده دست, علائم نشان می دهد سواران چگونه دور از هم ایستاده بر روی سیستم عامل و 1 تا 5 صبح خاموش شدن ناگهانی آغاز شد که در ماه مه ادامه خواهد داد تا قطار تمیز می شود.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در زمان سوار مترو دوشنبه به ارسال یک پیام ایمنی.

بسیاری از فعالیت های داخل سالن ناهار خوری و بدنسازی تمرینات نیست و در عین حال مجاز است. برادوی تئاتر و دیگر سالن های توقیف باقی می ماند. و نیویورک هنوز هم نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که به دیگران است.

ماه اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن ساخته شده اند نیویورکی بهتر آماده نگه داشتن coronavirus تحت کنترل گفت: دکتر بروس Polsky, رئیس پزشکی در دانشگاه نیویورک Winthrop بیمارستان در حومه مینیولا.

او گفت: بازگشایی “رفتن به یک آزمون بزرگ است.”

خاموش شدن ناگهانی اثرات

نیز روز دوشنبه در یک مطالعه منتشر شده توسط محققان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است که به بررسی چگونگی اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر محدود گسترش سرایت به این نتیجه رسیدند که با خاموش کردن سفارشات مانع از حدود 60 میلیون coronavirus عفونت در ایالات متحده و 285 میلیون نفر در چین است.

یک مطالعه جداگانه از اپيدميولوژيستها در امپریال کالج لندن برآورد خاموش شدن ناگهانی ذخیره حدود 3.1 میلیون نفر در 11 کشور اروپایی از جمله 500,000 در انگلستان و کاهش میزان عفونت به طور متوسط 82% کافی به درایو سرایت و زیر اپیدمی سطوح.

دو گزارش منتشر شده به طور همزمان روز شنبه در مجله طبیعت با استفاده از روش های کاملا متفاوت برای رسیدن به مشابه نتیجه گیری. آنها نشان می دهد که تهاجمی و بی سابقه خاموش شدن ناگهانی که باعث گسترده اقتصادی اختلال و زیان کار شدند موثر در توقف نمایی گسترش این رمان coronavirus.

“بدون این سیاست ها کار ما را از طریق زندگی می کردند بسیار متفاوت آوریل و مه” گفت: جزایر Hsiang, مدیر سیاست جهانی آزمایشگاهی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و رهبر این تیم تحقیقاتی است که به بررسی چگونگی شش کشور — چین, ایالات متحده, فرانسه, ایتالیا, ایران و کره جنوبی — در پاسخ به این بیماری همه گیر.

تیم او تخمین زده است که در روزهای اولیه پس از این ویروس کشت در هر کشور و قبل از خاموش شدن ناگهانی تعدادی از عفونت بود دو برابر در هر دو روز.

“این بیماری پخش شد در یک بازی واقعا فوق العاده ای رای که نادر است و حتی در میان بسیار بیماری های عفونی,” او در مصاحبه ای گفت:. جهانی در پاسخ به covid-19 بیماری ناشی از این ویروس منجر به “صرفه جویی در زندگی بیشتر در یک دوره کوتاه از زمان از قبل او گفت:” در جریان کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

دو گزارش در اثر خاموش شدن ناگهانی با یک هشدار روشن است که این بیماری همه گیر حتی اگر در حال عقب نشینی در برخی از مکان هایی است که سخت ترین ضربه به مراتب بیش از. اکثریت قریب به اتفاق مردم باقی می ماند مستعد ابتلا به این ویروس. تنها در حدود 3 درصد به 4 درصد از مردم در کشورهایی که مورد مطالعه قرار گرفتند آلوده شده اند به تاریخ گفت: سمیر Bhatt نویسنده ارشد از کالج امپریال لندن مطالعه است.

“این فقط شروع این بیماری همه گیر: ما بسیار دور از گله ایمنی” Bhatt روز دوشنبه گفت: در یک ایمیل. “خطر موج دوم اتفاق می افتد اگر همه مداخلات و اقدامات احتیاطی رها شده است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط جنیفر Peltz, کارلا K. Johnson, Anne D’Innocenzio کارن متیوز و Brian Mahoney از آسوشیتد پرس; و توسط Joel Achenbach و لورا Meckler از واشنگتن پست.

A worker removes a smashed plate glass window as a deliveryman brings in boxes of goods at Good Life Pharmacy, Monday, June 8, 2020, in New York. The pharmacy was broken into during protests a week ago. After three bleak months, New York City will try to turn a page when it begins reopening Monday after getting hit first by the coronavirus, then an outpouring of rage over racism and police brutality. (AP Photo/Mark Lennihan)

یک کارگر حذف یک شکست شیشه پنجره به عنوان یک deliveryman به ارمغان می آورد در جعبه کالا در زندگی خوب, داروخانه, جمعه, ژوئن 8 سال 2020 در نیویورک است. داروخانه ها در هم شکسته شد و در طول تظاهرات یک هفته پیش. پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. (AP Photo/علامت Lennihan)
A store employee, second from left, talks to waiting customers at P.C. Richard and Son electronics and appliance store, Monday, June 8, 2020, in the Bronx borough of New York. The store is only providing pick-up orders on Monday. It will reopen its doors later in the week. After three bleak months, New York City will try to turn a page when it begins reopening Monday after getting hit first by the coronavirus, then an outpouring of rage over racism and police brutality. (AP Photo/Mark Lennihan)

یک کارمند فروشگاه دوم از سمت چپ مذاکرات به انتظار مشتریان در P. C. Richard و پسر الکترونیک و لوازم خانگی فروشگاه شنبه, ژوئن 8, 2020, در برانکس شهر نیویورک. فروشگاه تنها ارائه انتخاب کنید تا سفارش در روز دوشنبه. آن را بازگشایی درهای خود را در هفته بعد. پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. (AP Photo/علامت Lennihan)
Pedestrians wear face coverings and protective masks as they cross Mains street, Monday, June 8, 2020, in the Flushing section of the Queens borough of New York. After three bleak months, New York City will try to turn a page when it begins reopening Monday after getting hit first by the coronavirus, then an outpouring of rage over racism and police brutality. (AP Photo/Frank Franklin II)

پیاده سایش پوشش صورت و ماسک محافظ به عنوان آنها عبور برق, خیابان, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 در فلاشینگ بخش از ملکه قصبه نیویورک. پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. (AP Photo/فرانک فرانکلین دوم)
Patrons pass a Starbucks and a closed jewelry store Monday, June 8, 2020, in the Queens borough of New York. After three bleak months, New York City will try to turn a page when it begins reopening Monday after getting hit first by the coronavirus, then an outpouring of rage over racism and police brutality.(AP Photo/Frank Franklin II)

کاربران تصویب یک استارباکس و بسته فروشگاه طلا و جواهر جمعه, ژوئن 8 سال 2020 در کویینز شهر نیویورک. پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس.(AP Photo/فرانک فرانکلین دوم)
People with their face masks stand in line to enter a Sneaker Box after it reopens, Monday, June 8, 2020, in the Bronx borough of New York. After three bleak months, New York City will try to turn a page when it begins reopening Monday after getting hit first by the coronavirus, then an outpouring of rage over racism and police brutality. (AP Photo/Mark Lennihan)

مردم با ماسک صورت ایستاده در خط برای ورود به یک جعبه کفش کتانی پس از آن بازگشایی, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 در برانکس شهر نیویورک. پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. (AP Photo/علامت Lennihan)
Stanley Castillo, the owner of JD Concourse Furniture, walks through his Bronx store, Monday, June 8, 2020, in New York. Castillo stood in front of his business a week ago during protests in his neighbourhood to protect it from potential looting. After three bleak months, New York City will try to turn a page when it begins reopening Monday after getting hit first by the coronavirus, then an outpouring of rage over racism and police brutality. (AP Photo/Mark Lennihan)

استنلی Castillo, صاحب, JD, Concourse, مبلمان, پیاده روی خود را از طریق برانکس, فروشگاه, جمعه, ژوئن 8 سال 2020 در نیویورک است. Castillo ایستاده بود در مقابل کسب و کار خود را یک هفته پیش در جریان تظاهرات در محله به محافظت از آن را از بالقوه غارت. پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. (AP Photo/علامت Lennihan)
MTA employee Shawn Turner, left, gives away masks and hand sanitizer at the entrance to a subway station in New York, Monday, June 8, 2020. After three months of a coronavirus crisis followed by protests and unrest, New York City is trying to turn a page when a limited range of industries reopen Monday. (AP Photo/Seth Wenig)

MTA کارمند شاون ترنر سمت چپ به دور ماسک و ضد عفونی کننده دست در ورود به یک ایستگاه مترو در نیویورک, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 است. پس از سه ماه از coronavirus بحران به دنبال تظاهرات و ناآرامی در شهر نیویورک در تلاش است به نوبه خود یک صفحه که یک طیف محدود از صنایع بازگشایی دوشنبه. (AP Photo/ست Wenig)
Patrons wearing protective masks wait to enter a Chase bank location, Monday, June 8, 2020, in the Flushing section of the Queens borough of New York. After three bleak months, New York City will try to turn a page when it begins reopening Monday after getting hit first by the coronavirus, then an outpouring of rage over racism and police brutality. (AP Photo/Frank Franklin II)

کاربران با پوشیدن ماسک محافظ صبر کنید برای ورود به یک تعقیب و گریز بانک, محل, جمعه, ژوئن 8 سال 2020 در فلاشینگ بخش از ملکه قصبه نیویورک. پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. (AP Photo/فرانک فرانکلین دوم)
A commuters walks on a nearly empty subway platform in New York, Monday, June 8, 2020. After three months of a coronavirus crisis followed by protests and unrest, New York City is trying to turn a page when a limited range of industries reopen Monday. (AP Photo/Seth Wenig)

یک مسافران پیاده روی تقریبا خالی مترو پلت فرم در نیویورک, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 است. پس از سه ماه از coronavirus بحران به دنبال تظاهرات و ناآرامی در شهر نیویورک در تلاش است به نوبه خود یک صفحه که یک طیف محدود از صنایع بازگشایی دوشنبه. (AP Photo/ست Wenig)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>