شهر نیویورک و سازمان مسکن زده یک توافق را نزدیک به 6000 آپارتمان در منهتن و بروکلین تحت مدیریت خصوصی در یک معامله است که افزایش بیش از 1.5 میلیارد دلار برای تعمیرات و آژانس گفت: Crain را در روز پنج شنبه.

NYCHA انتخاب چند تن از توسعه دهندگان از جمله عمده مقرون به صرفه-سازندگان مسکن L&M شرکای توسعه و هادسون Cos., به تعمیر و مدیریت بیش از پنج مجتمع که مانند خیلی از بقیه آژانس, نمونه کارها تقریبا 176,000 آپارتمان رنج می برد از خرابی و شرایط رو به وخامت.

این معامله بزرگترین واحد بسته تبدیل نشده انجام شده توسط آژانس و بزرگترین واحد تزریق بودجه از خصوصی سازی معامله بازتاب بسیار مورد نیاز شتاب از برنامه های خود برای افزایش سرمایه و را در مدیریت از بخش خصوصی است. در روز پنج شنبه این آژانس همچنین اعلام کرد که بسته شده بود در یک قبلا اعلام مقابله به خصوصی سازی مدیریت 2,625 واحد در نه مسکن و ساختمان در بروکلین است که افزایش 350 میلیون دلار برای تعمیر آن خواص.

NYCHA همچنین گفت: آن را به زودی خواهد دید در تبدیل 1,718 واحد در منهتن است که با قرار دادن تحت مدیریت خصوصی.
 


NYCHA قبلا اعلام کرده است که با هدف به محل مورد 62,000 مسکن واحد تحت مدیریت خصوصی تا پایان 2028 در بخش های بزرگ با استفاده از دولت فدرال اجاره-کمک تظاهرات برنامه شناخته شده به عنوان RAD. پس از استقبال راد حدود سه سال پیش NYCHA است اقدام به آرامی تبدیل فقط در مورد 7,700 واحد و نگرانی که آیا از آن خواهد شد قادر به پاسخگویی به آن هدف است.

“من اعتقاد دارم که آن را ممکن است برای ضربه زدن که هدف و هدف من این است که برای سرعت بخشیدن به سرعت ما از تبدیل” جاناتان گوویا رئیس NYCHA املاک و مستغلات تیم توسعه است که نظارت آژانس راد تبدیل. “من تحت تاثیر قرار شده است چرا که این پیچیده معاملات ما در بر داشت شرکای خصوصی مایل به رفتن را از طریق شیب منحنی یادگیری. تا زمانی که ما در حفظ و تشکیل مشارکت های خوب ما را به این هدف است.”

راد تبدیل یارانه برای یک مجتمع مسکونی به بخش 8 بودجه یک جریان از دولت پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بالا بردن یک مبلغ یکجا از پول نقد از شهرداری بازار اوراق قرضه در صف مقابل به تعمیرات. معاملات در حال ساخت یافته به طوری که توسعه دهندگان اجاره NYCHA خواص آنها, مدیریت, عمومی آژانس مسکن باقی مانده به عنوان یک شریک و زمینه ای صاحب ملک. ساکنان در ادامه به پرداخت همان رانت است که در 30 درصد از اقامت درآمد.

تبدیل بخشی از شهر NYCHA 2.0 برنامه چرخش است که به دنبال افزایش اضافی میلیاردها دلار برای محاصره آژانس توسعه مسکن خالی بسته NYCHA متعلق به زمین و فروش استفاده نشده توسعه حقوق. این طرح مواجه شده است مقاومت از ساکنان اما نشانه هایی وجود دارد که مخالفت راد معاملات شده است blunted با ظاهری موفقیت های اخیر تبدیل شده است.

“من شخصا صرف مقدار زیادی از زمان با مستاجر ارتباط رئیس جمهور اطمینان آنها ما را به حفاظت از حقوق خود” گوویا گفت.

گنجانده شده در این قرارداد برای تبدیل 5,902 واحد لیندن خانه ها و بلوار خانه ها در شرق نیویورک ویلیامزبرگ خانه ها در شرق ویلیامزبرگ و Audubon خانه ها و رودخانه هارلم خانه های 1 و 2 در هارلم.

توسعه تیم های انتخاب شده برای مدیریت و تعمیر خواص و ویژگی های یک لیست خشکشویی از بازیکنان در مقرون به صرفه-بازار مسکن از جمله حل و فصل مسکن صندوق.این معامله همچنین ویژگی های جدیدتر بازیکنان از جمله یک همکاری بین Dantes شرکای راس سازندگان و Webb & Brooker که مسئولیت رسیدگی به تبدیل 558 واحد در Audubon خانه. NYCHA شده است تلاش برای داماد کوچکتر و مقرون به صرفه-توسعه دهندگان مسکن به شرکت در راد و برنامه های مشابه به منظور رشد ظرفیت در بازار خصوصی و افزایش خط لوله از تبدیل.

“NYCHA در حال همکاری با توسعه دهندگان بزرگتر, اما قطعا تلاش برای انجام معاملات با بازیکنان کوچکتر و همچنین برای کمک به آنها را رشد گفت:” ریک Gropper یک اصل در Camber اموال گروه که برنده تدارکات بیش از یک سال پیش به مدیریت و 100 میلیون دلار ارزش تعمیرات در دو NYCHA مجتمع در برانکس در همکاری با L&M توسعه است. “این شرکت هستند که ممکن است در مخلوط در گذشته اما اگر آنها به مقیاس واقعا می توانید شروع به کمک آدرس های عمومی بحران مسکن.”

Gropper گفت: شرکت خود را دو برابر شده پس از برنده شدن در برانکس راد تبدیل کرد.

NYCHA تخمین زده است که نمونه کارها خود را بزرگترین مجموعه ای از مسکن و ساختمان در کشور نیاز به بیش از 40 میلیارد دلار در تعمیرات. آن امید به افزایش بیش از 20 میلیارد دلار از خصوصی مشارکت بخش عمده ای از آن از راد تبدیل.
 


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su