نیویورک حکومت نظامی برداشته; صلح در تظاهرات اشاره کرد

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک-با شهر نیویورک آماده برای بازگشایی پس از coronavirus shutdown از بیش از دو ماه مقامات روز یکشنبه لغو حکومت نظامی بود که در جای خود در میان تظاهرات در برابر پلیس سوء نژادی و بی عدالتی است. اما آنها نیز خواست که تظاهرکنندگان آزمایش covid-19.

“یک تست دریافت کنید. دریافت آزمون” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: افرادی که شرکت در تظاهرات و راهپیمایی در حافظه جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در دست پلیس در مینیاپولیس.

کومو گفت: دولت را با 15 تست سایت های اختصاص داده شده به معترضان به طوری که آنها می توانید نتایج به سرعت.

“من عمل به عنوان اگر شما در معرض, و من می مردم بگویید که شما در حال برقراری ارتباط با, ‘فرض کنیم من مثبت برای ویروس'” کومو اضافه شده است.

تماس شبیه به کسانی که ساخته شده در سیاتل و سان فرانسیسکو و آتلانتا پس از تظاهرات با رایگان تست برای معترضان.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

نیویورک شده است کانون آمریکا شیوع کروناویروس با سیاه جوامع آمار به خصوص سخت است.

برگرد. براندون وات تجلی کلیسا در بروکلین بود و آگاه از همه گیر در حالی که سازماندهی یک “دعا & اعتراض” مارس با دیگر کلیساها. او موظف است که معترضان ماسک می پوشند و او وارد با جعبه از آنها را. او همچنین گروه خواست به سعی کنید برای حفظ اجتماعی فاصله اما اذعان کرد “این نوع از سخت کردند.”

“Covid-19 آمار شهرستان درونی سخت تر از هر کس دیگری” وات گفت. “و بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید. ما تنها موجوداتی هستیم که در یک بیماری همه گیر در یک بیماری همه گیر.”

بروکلین ساکن Celeste داگلاس با حضور در سومین اعتراض در هفته گذشته گفت او ادامه خواهیم داد تا زمانی که قانون تصویب بودجه برای پلیس و آموزش و پرورش.

“من می خواهم به من بگویید در کودکان زمانی که آنها از زمانی که این مسائل شروع به تغییر من می خواهم به آنها بگویم من یک بخشی از آن” داگلاس گفت.

شهر نیویورک آماده برای ورود به فاز اول آن از بازگشایی بعد از ویروس خاموش شدن ناگهانی. به عنوان بسیاری از 400 ، 000 نفر در حال انتظار برای بازگشت به محل کار با بسیاری از با استفاده از یک سیستم مترو است که بسیاری از نیویورکی اجتناب از ماه مارس به دور از جمعیت.

شهردار بیل د Blasio برداشته شهرستان را 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده برای تظاهرات.

“شب گذشته بهترین بود, تا کنون,” de Blasio گفت. “ما تا به حال بزرگترین تعدادی از معترضان بدترین دستگیری کمترین مشکلات و متقاعد شده است که من در آن زمان برای حکومت نظامی برای از بین برود. من به هیچ وجه قصد آوردن آن را به عقب.”

بسیاری از شهرستانها تحمیل حکومت در میان هفته گذشته اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار و در حال حاضر بسیاری از آنها لغو آنها. اخیر آمریکا تظاهرات شده اند اکثریت صلح آمیز عنوان شد تظاهرات برگزار شده در سراسر جهان است.

دی سی تظاهرات

در واشنگتن صدها نفر از مردم قدم همراه به تازگی به نام Black Lives Matter پلازا در نزدیکی کاخ سفید روز یکشنبه basking در آفتاب و آماده سازی برای یکی دیگر از تظاهرات.

در نژادی متنوع تجمع مردم در تمام سنین آسیاب در نزدیکی میدان لافایت پدر و مادر تحت فشار قرار دادند کالسکه و نوجوانان مطرح شده در مقابل یک پارچه علامت مطلب “Black Lives Matter” در حصار فلزی در اطراف پارک در مقابل کاخ سفید است.

دیوید Inoue صحبت به یک میکروفون به عنوان افراد ضبط شده او را در تلفن های خود را. چند تن از اعضای خود ژاپنی-آمریکایی سازمان Tsuru برای همبستگی پشت سر او ایستادند برگزاری جرثقیل مقاله به معنای نماد صلح است.

“است که در آن نظم و قانون” Inoue پرسید: “زمانی که ما می بینیم مردان سیاه پوست کشته شده توسط کسانی که قسم خورده برای محافظت از … و در خدمت ما؟”

نه دور ده سفید کویکر نشسته در سکوت در یک دایره بر روی پیاده رو در مقابل یک نشانه آن است که خواندن “End سفید سکوت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تطهیر این تجمعات در حالی که اعلام کرد او کاهش سنگین حضور فدرال جمعیت-کنترل نیروهای در خیابان های واشنگتن.

“من فقط سفارش داده برای ما گارد ملی به شروع روند خروج از واشنگتن دی سی در حال حاضر که همه چیز را تحت کنترل کامل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صبح روز یکشنبه صدای جیر جیر. “آنها خواهد شد اما می تواند به سرعت بازگشت در صورت نیاز. به مراتب کمتر معترضان نشان داد تا شب گذشته بیش از پیش بینی!”

به عنوان او در توئیتر خود نوشت این واژه بیشتر تظاهر کنندگان به سمت کاخ سفید. حدود ساعت 11 صبح Michael A. Jackson فشرده صورت خود را در برابر حصار در میدان لافایت و خواند “آمریکا (کشور من تیس از تو).”

“از هر کوهستان اجازه آزادی حلقه!” او خواند به عنوان تماشاگران تشویق می کردند و دست می زدند. جکسون گفت که او رفت و از مرکز شهر به ارسال پیام که فلوید کشتن غیر قابل قبول بود در یک کشور است که برای آزادی و دموکراسی است.

خدمات فلوید

فلوید بدن وارد کرده است, در تگزاس یک سوم و نهایی یادبود گفت: هوستون رئیس پلیس هنر اکودو. یک مشاهده است که برنامه ریزی شده برای امروز در هوستون به دنبال خدمات و تدفین سه شنبه در حومه پرلند.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد, سفر به هوستون امروز برای دیدار با فلوید خانواده یک کمپین مشاور گفت. بایدن ارائه خواهد شد تسلیت خود را در فرد و او را نوار ویدئویی به بازی در مراسم مشاور گفت.

بایدن در سفر به شهرستان که در آن فلوید صرف بیشتر از زندگی خود را تقویت تلاش های خود را برای اعتصاب در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن که پاسخ به Floyd مرگ متمرکز شده دلگرم کننده قوی نشان می دهد از زور در برابر غارت و خشونت است. تهمت نمی خواهد شرکت در مراسم تشییع جنازه یا, و او نمی نشان داد که آیا او قصد دارد برای دیدار با Floyds.

بایدن وعده داده شده فلوید خانواده که او را به انجام آنچه او می تواند برای کمک به آنها در پیدا کردن عدالت است.

پلیس مینیاپولیس

در مینیاپولیس اکثریت اعضای شورای شهر روز یکشنبه گفت که آنها پشتیبانی انحلال پلیس به یک موضع تهاجمی می آید که فقط به عنوان دولت راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی تحقیقات فلوید مرگ است.

نه از شورا 12 عضو به نظر می رسد با فعالان در, تجمع در پارک شهر بعد از ظهر یکشنبه و قول داد برای پایان دادن به پلیس به عنوان شهرستان در حال حاضر آن را می داند. عضو شورای ارمیا الیسون وعده داده شده این شورا را “از بین بردن” بخش.

“روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن” گفت: لیزا بندر شورا رئیس جمهور است. “تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،”

بندر گفت که او و دیگر اعضای شورا در این تجمع متعهد به پایان دادن به این شهرستان در رابطه با نیروی انتظامی و “برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم و از نو خلق کردن سیستم است که در واقع ما را امن نگه دارید.”

مینه سوتا راه اندازی یک حقوق مدنی تحقیق و تفحص این اداره در هفته گذشته و برای اولین بار بتن تغییرات آمد جمعه در یک مندرج در قرارداد که در آن شهر به توافق بان کی مون chokeholds و گردن محدودیت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=DBKY_Lrh7_U]

در سراسر کشور تظاهرات

در جای دیگر در سراسر ایالات متحده:

متر به عنوان آتلانتا برداشته آن حکومت نظامی به معترضان دوباره بسیج. یک گروه از کشیشان راه می رفت پایین Auburn خیابان — خیابان که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور متولد شد — آواز خواندن یک آهنگ اعتراض از دوران حقوق مدنی با شعر “ain’t gonna let هیچ کس به نوبه خود از من دور است.”

m در آتلانتا موتور جاده سریع السیر نسکار مکث قبل از نژاد روز یکشنبه به اذعان سراسر کشور تظاهرات. 40 خودرو کشیده به توقف در مقابل خالی grandstands و خاموش کردن موتورهای خود را پس نسکار جمهور استیو فلپس می تواند ارائه یک پیام بیش از رادیو های خود را تنظیم می کند. “کشور ما درد است و مردم حق عصبانی و خواستار شنیده می شود. جامعه سیاه و سفید و همه مردم از رنگ رنج می برد در کشور ما از آن گرفته شده به مراتب بیش از حد طولانی برای ما به شنیدن خواسته های خود را برای تغییر” فلپس گفت. “ورزشی ما باید انجام دهید بهتر است. کشور ما باید انجام دهید بهتر است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=uX9G5Lk3Rnk]

m در میلواکی دیگران از NBA led هزاران نفر از طرفداران در ماه مارس از طریق مرکز شهر در حمایت از عدالت اجتماعی است. دیگران گارد استرلینگ قهوه ای led این جمعیت در 9 ثانیه سکوت به افتخار فلوید. “ما اینجا هستیم تا به عنوان یک” او گفت:. “ما در حال ساخت چیزی بزرگ اتفاق می افتد. ما در حال ساخت چیزی مثبت اتفاق می افتد چیزی است که شنیده می شود در سراسر جهان.”

m شهردار شیکاگو لری Lightfoot برداشته این شهر مقررات منع رفت و آمد دوباره مرکز شهر ایستگاه های قطار و اجازه کامل سرویس اتوبوس برای از سرگیری پس از چند روز تا حد زیادی آرام شد. تظاهرات ادامه داد: روز شنبه با جمع آوری صدها نفر در یک تقاطع در شهر به سمت جنوب.

m در کالیفرنیا گارد ملی و نیروهای خود را بیرون کشیده شود از شهرستانها که در آن آنها مستقر شده اند و برای یک هفته پس از شایع خشونت و سرقت خدشه دار اولین روز از اعتراضات مقامات اعلام کردند. تظاهرات مسالمتآمیز دوباره ظهور در سراسر کشور از جمله یکی سوار بر اسب و دیگری بر روی چهار چرخ.

در سراسر جهان

در تظاهرات خارج از ایالات متحده:

m در بروکسل جمعیت حدود 10,000 بسیاری از پوشیدن ماسک پر میدان را در جلوی در اصلی دادگاه, برگزاری رز سفید و نشانه decrying نژاد پرستی. “شما فکر می کنم شما خسته شده از شنیدن درباره نژادپرستی? ما خسته از تجربه آن” خواندن یک پلاکارد برگزار می شود تا توسط یک جوان سیاه زن است. در روز بعد پلیس بازداشت 150 نفر و شلیک یک توپ آب برای سرکوب ناآرامی. شهردار فیلیپ نزدیک سرزنش خشونت در “متخلفان.”

m در میلان چند هزار نفر در بسیج علیه نژادپرستی در خارج از ایستگاه قطار مرکزی بسیاری از آنها مهاجران آفریقایی یا فرزندان مهاجران که می خواهید تغییرات ساخت آن را آسان تر برای به دست آوردن شهروندی ایتالیایی. یکی از برگزار نشانه ای گفت: “من مبارزه برای بچه های من.”

m در لندن هزاران نفر فراوان در خارج از جدید سفارت آمریکا که در آن دانشجو دارسی بورن گفت: این تظاهرات که در مورد “بیش از جورج فلوید بیشتر از امریکا اما نژاد پرستی در سراسر جهان است.”

m در سفارت آمریکا در مادرید و در مرکزی, بارسلونا, اسپانیا, هزاران نفر با پوشیدن ماسک های جمع آوری مسالمت آمیز برای محکوم کردن نژادپرستی و شعار “پلیس قاتل!” و “نه عدالت بدون صلح!”

m در بوداپست مجارستان صدها نفر از مردم با حضور در یک راهپیمایی صلح آمیز در خارج از سفارت آمریکا برای ابراز همبستگی خود را. سخنرانی ها و آهنگ ها مانند سام کوک “تغییر خواهی آمد” و ” باب مارلی “رستگاری آهنگ” شنیده می شد در میدان آزادی قبل از جمعیت زانو زد و به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه-مقدار زمانی که یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن.

گالری تصاویر: تظاهرات در سراسر آمریکا و جهان 6-7-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/68floyd/]

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط جیک دام گستر ها Kruesi و کارکنان از آسوشیتد پرس; توسط Marisa Iati لورا Vozzella, Meryl Kornfield و پل دوگان از واشنگتن پست; و توسط جنیفر اپستاین خبری بلومبرگ.

A discarded signs rests on the fencing in front of the Mississippi Governor's Mansion, Sunday morning, June 7, 2020, following a peaceful Black Lives Matter protest Saturday that involved several hundred marchers. The organizers sought to bring attention to police brutality and its fallout nationwide and in Mississippi while also seeking long term solutions to issues plaguing the African American community. Many of the signs had messages on the backside which faced the building. (AP Photo/Rogelio V. Solis)

یک دور انداخته نشانه های استوار در شمشیربازی در مقابل فرماندار می سی سی پی عمارت, صبح روز یکشنبه, ژوئن 7, 2020, زیر مسالمت آمیز Black Lives Matter تظاهرات روز شنبه که شامل چند صد راهپیمایان. سازمان به دنبال توجه به خشونت پلیس و آن خرید اینترنتی در سراسر کشور و در می سی سی پی نیز در حالی که به دنبال طولانی مدت راه حل برای مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک آفریقایی جامعه است. بسیاری از نشانه ها تا به حال پیام در پشت آن مواجه ساخت. (AP Photo/Rogelio V. Solis)
Demonstrators crowd into Civic Center Park during a rally calling for more oversight of the police Sunday, June 7, 2020, in Denver. Demonstrators marched from the park, which is in the heart of downtown, east along Colfax Avenue to City Park after the rally. (AP Photo/David Zalubowski)

تظاهرکنندگان جمعیت به مرکز اجتماعات پارک در طول یک تظاهرات خواستار نظارت بیشتر پلیس روز شنبه, ژوئن 7, 2020, در دنور. تظاهر کنندگان راهپیمایی از پارک است که در قلب مرکز شهر و شرق در امتداد Colfax خیابان به پارک شهر پس از تجمع. (AP Photo/David Zalubowski)
Protesters march through the streets of Manhattan, New York, Sunday, June 7, 2020. New York City lifted the curfew spurred by protests against police brutality ahead of schedule Sunday after a peaceful night, free of the clashes or ransacking of stores that rocked the city days earlier. (AP Photo/Seth Wenig)

معترضان مارس از طریق خیابان های منهتن نیویورک روز شنبه, ژوئن 7, 2020. شهر نیویورک برداشته حکومت نظامی تحریک تظاهرات علیه خشونت پلیس جلوتر از برنامه یکشنبه پس از یک شب آرام و عاری از درگیری و یا غارت از فروشگاه لرزاند که شهرستان روز قبل. (AP Photo/ست Wenig)
People gather calling for justice for George Floyd, who died May 25 after being restrained by police in Minneapolis, USA, in Milan, Italy, Sunday, June 7, 2020. People have been protesting throughout Italy, to denounce the police killing of George Floyd and show solidarity with anti-racism protests in the U.S. and elsewhere. (AP Photo/Luca Bruno)

جمع آوری مردم خواستار عدالت برای جورج فلوید درگذشت مارس 25 پس از مهار توسط پلیس, مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا, در, میلان, ایتالیا, پنج شنبه, 7 ژوئن 2020. مردم معترض در سراسر ایتالیا برای محکوم پلیس قتل جورج فلوید و نشان دادن همبستگی با ضد نژادپرستی تظاهرات در آمریکا و جاهای دیگر. (AP Photo/لوکا برونو)
Protesters rally near the edge of Times Square in New York, Sunday, June 7, 2020. New York City lifted the curfew spurred by protests against police brutality ahead of schedule Sunday after a peaceful night, free of the clashes or ransacking of stores that rocked the city days earlier. (AP Photo/Seth Wenig)

تظاهرات و تجمع در نزدیکی لبه میدان تایمز در نیویورک پنج شنبه, 7 ژوئن 2020. شهر نیویورک برداشته حکومت نظامی تحریک تظاهرات علیه خشونت پلیس جلوتر از برنامه یکشنبه پس از یک شب آرام و عاری از درگیری و یا غارت از فروشگاه لرزاند که شهرستان روز قبل. (AP Photo/ست Wenig)
A girl clinches her fist as people gather to honor George Floyd, who died May 25 after being restrained by police in Minneapolis, USA, in Milan, Italy, Sunday, June 7, 2020. In Italy’s financial capital, Milan, a few thousand protesters gathered in a square outside the central train station Sunday afternoon to demonstrate against racism. (Claudio Furlan/LaPresse via AP)

یک دختر پیاپی مشت او به عنوان جمع آوری مردم به افتخار جورج فلوید درگذشت مارس 25 پس از مهار توسط پلیس, مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا, در, میلان, ایتالیا, پنج شنبه, 7 ژوئن 2020. در ایتالیا سرمایه مالی میلان چند هزار معترض با تجمع در یک میدان در خارج از ایستگاه قطار مرکزی بعد از ظهر یکشنبه به نشان دادن در برابر نژاد پرستی. (Claudio Furlan/LaPresse از طریق AP)
People walk on the words Black Lives Matter that was painted in bright yellow letters on 16th Street as demonstrators protest Sunday, June 7, 2020, near the White House in Washington, over the death of George Floyd, a black man who was in police custody in Minneapolis. Floyd died after being restrained by Minneapolis police officers on Memorial Day. (AP Photo/Maya Alleruzzo)

مردم راه رفتن بر روی کلمات سیاه زندگی ماده که به رنگ زرد روشن نامه در 16 خیابان به تظاهرات اعتراضی روز شنبه, ژوئن 7, 2020, در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود. (AP Photo/مایا Alleruzzo)
A NASCAR official kneels during the national anthem before a NASCAR Cup Series auto race at Atlanta Motor Speedway, Sunday, June 7, 2020, in Hampton, Ga. NASCAR paused before Sunday’s Cup race at Atlanta Motor Speedway to acknowledge the country’s social unrest. (AP Photo/Brynn Anderson)

نسکار رسمی زانو زده در طول سرود ملی قبل از جام نسکار سری خودکار نژاد در آتلانتا موتور جاده سریع السیر, یکشنبه, ژوئن 7, 2020, در, Hampton, Ga. نسکار مکث قبل از روز یکشنبه جام نژاد در آتلانتا موتور جاده سریع السیر به اذعان این کشور در ناآرامی های اجتماعی است. (AP Photo/دکتر اندرسون)
A protester holds the placard in front of police vans, during a demonstration organised to show solidarity with the Black Lives Matter movement, in Gothenburg, Sweden, Sunday, June 7, 2020. in response to the recent killing of George Floyd by police officers in Minneapolis, USA, that has led to protests in many countries and across the US. (Adam Ihse/TT News Agency via AP)

یک معترض دارای پلاکاردی در مقابل پلیس و وانت در طول یک تظاهرات سازمان یافته برای نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش در گوتنبرگ سوئد روز شنبه, ژوئن 7, 2020. در پاسخ به کشته شدن اخیر جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا که منجر به تظاهرات در بسیاری از کشورها و در سراسر ایالات متحده. (آدم Ihse/TT خبرگزاری طریق AP)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>