نیویورک تلفات تاپ 9/11 مرگ و میر

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک-نیویورک شهر مرگ و میر از coronavirus گذشته افزایش یافت 4,000 شنبه گرفتی این تعداد کشته در مرکز تجارت جهانی در 9/11.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به قرار دادن یک “را” در آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی پس از سازمان “آن را منفجر” با عدم صدای زنگ هر چه زودتر در مورد کوروناویروس.

“من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد اما ما قصد داریم نگاهی به آن” گفت: رئیس جمهور روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه توجیهی در coronavirus.

ایالت نیویورک گزارش 731 جدید covid-19 میر پنج شنبه, بزرگترین پرش از آغاز شیوع تقلیل برخی از خوشبینی محتاطانه مقامات باید بیان در مورد تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

شهر نیویورک مرگ و میر در ایستاده بود 4,009 که از سه شنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. دولت تلفات به رشد 5,489.

اما پرش در اعداد ذکر شد حتی به عنوان بحران به نظر می رسید به کاهش یا حداقل ثبات توسط برخی اقدامات در نیویورک و بخش هایی از اروپا هر چند مقامات وزارت بهداشت به مردم هشدار داد در تقریبا در هر نوبت به اجازه گارد خود را.

و پس از 76 روز چین در نهایت برداشته مستند در ووهان شهرستان از 11 میلیون که در آن شیوع آغاز شد.

هشدار دهنده افزایش مرگ و میر در شهر نیویورک نسبت به بستری شدن در بیمارستان رها کردن به طور متوسط بیش از چند روز. کومو گفت: مرگ, شمارش “عقب مانده شاخص” که نشان دهنده از دست دادن بدحال مردم در بیمارستان بستری زودتر.

“که 731 افرادی که ما از دست داده است. در پشت هر یک از این اعداد یک فرد است. وجود یک خانواده وجود دارد یک مادر و یک پدر وجود دارد یک خواهر و یک برادر. بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورکی” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

در سراسر کشور وجود دارد بیش از 396,000 موارد که از سه شنبه شب.

در حالی که کومو گفت: نیویورک می تواند رسیدن به یک “فلات” در بستری شدن در بیمارستان, او هشدار داد که دستاوردهای وابسته به مردم ادامه تمرین های اجتماعی فاصله.

در دیگر تحولات در شهر نیویورک:

• یک عضو خدمه از USNS راحتی کشتی بیمارستانی ارسال به شهر نیویورک برای شیوع کروناویروس دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است. عضو خدمه بود که جدا نیروی دریایی در بیانیه ای گفت. این تست مثبت تحت تاثیر قرار نمی خواهد کشتی بیمارستانی به ماموریت دریافت بيماران با توجه به نیروی دریایی است.

• یک کاورنو کلیسای جامع است که به طور معمول خواهد بود میزبانی دعا خدمات در آماده سازی برای عید ممکن است به جای صرف هفته مقدس که مجهز به یک بیمارستان صحرایی برای کمک به با این بیماری همه گیر. کلیسای جامع کلیسای سنت جان الهی مقر اسقفی اسقف نیویورک همکاری با کوه سینا سیستم بهداشت و مسیحی انجیلی سازمان samaritan’s Purse برای ارائه به اورژانس بیمارستان فضا در آن 600-پا-طولانی پناهگاه.

• Samaritan’s Purse رهبری کشیش بیلی گراهام را Rev. فرانکلین گراهام همچنین با کوه سینا به راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی.

• شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت که مقامات باید بررسی امکان موقت مايکل هارت در جزیره یک نوار از زمین در جزیره صدا که به مدت طولانی در خدمت به عنوان شهرستان پاتر ، د Blasio گفت: ایستگاه تلویزیون NY1 که تحت چنین احتمالی طرح بدن covid-19 قربانیان خواهد بود به خاک سپرده شد به صورت جداگانه بنابراین خانواده می تواند بعد از اصلاح آنها.

“وجود خواهد داشت و هرگز چیزی مانند گورهای دسته جمعی و یا توده تدفين در شهر نیویورک, همیشه,” de Blasio گفت.

‘چین محور’

در روزانه خود را ویروس به روز رسانی جلسه سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ژنو بر اساس سازمان بهداشت جهانی “بسیار چین محور.” او همچنین گفت: این سازمان اشتباه بود به توصیه در برابر محدودیتهای سفر او تحمیل شده در چین.

“آنها همیشه در کنار چین اما ما صندوق آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین ما می خواهید به آن نگاه کنید.”

کنگره اختصاص داده شده حدود 123 میلیون دلار به آژانس بهداشت برای سال 2020 است.

این است که کشور خواست برای جلوگیری از پتو ممنوعیت سفر به کشورهای دچار شیوع بیماری به دلیل آن را می گوید در طول تاریخ چنین حرکت بی اثر شده است. مردم اغلب کتاب پرواز را از طریق یکی دیگر از توپی که می تواند حرکات خود را دشوار است برای مقامات برای ردیابی. محدودیت ها نیز می تواند به جلوگیری از کشورها از دریافت تجهیزات پزشکی و کالاهای حیاتی آن گفت.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام یک “کار بزرگ” با استفاده از چه رئیس جمهور نامیده می شود یک کل-دولت رویکرد است. او همچنین در ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای اعمال نفوذ و تحقیق و توسعه تعامل با بخش خصوصی در همه چیز از جمله لوازم پزشکی, گسترش, تست و آموزش عمومی.

Tedros نیز ستایش کرده است و چین و حتی به عنوان پکن شد انتقاد دیگر کشورها و سازمان ها به صورت آهسته به پاسخ در ابتدا به شیوع بیماری وجود دارد و برای مقاومت در برابر همکاری بین المللی بیماری-انتقالها.

همچنین در واشنگتن پیش بینی مدل به روز شده این هفته توسط دانشگاه واشنگتن — یکی در اغلب موارد ذکر شده توسط مقامات بهداشتی آمریکا در کاخ سفید جلسات — پیش بینی روزانه مرگ و میر در ایالات متحده خواهد رسید به اوج خود در اواسط ماه مارس و سپس از طریق کاهش تابستان است.

به عنوان رهبران سعی کنید برای دریافت یک دسته در coronavirus شیوع آنها در حال تبدیل شدن به تعداد زیادی از مدل های ریاضی به کمک به آنها را کشف کردن آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد و آنچه را که آنها باید سعی کنید به انجام در حال حاضر شامل و آماده شدن برای گسترش یافته است.

“نکته کلیدی این است که شما می خواهید به دانستن آنچه اتفاق می افتد در آینده گفت:” ناسا بالا آب و هوا modeler گوین اشمیت. “غایب یک ماشین زمان شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از یک مدل است.”

آخرین طرح نشان می دهد که از 49,431 به 136,401 آمریکایی ها می میرند در موج اول خواهد شد که به تابستان است. که طیف عظیمی از 87,000. اما تنها چند روز قبل همین تیم تا به حال یک محدوده نزدیک به 138,000 با 177,866 به بالا تعداد مرگ و میر. مقامات اعتبار اجتماعی فاصله.

اطلاعات جدید

آخرین محاسبات بر اساس اطلاعات بهتر در مورد نحوه عمل ویروس اطلاعات بیشتر در مورد چگونه مردم عمل می کنند و بیشتر شهرستانها به عنوان نمونه. برای مثال داده های جدید از ایتالیا و اسپانیا نشان می دهد اجتماعی فاصله است کار حتی بهتر از انتظار می رود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

زمان آن را در زمان برای این بیماری همه گیر به اوج — است که برای کسانی که مرگ و میر شروع به کاهش — کوتاه تر بود در آن ایتالیایی و اسپانیایی در شهرستانها از آن برای ووهان گفت: دکتر کریستوفر موری از دانشگاه واشنگتن توسعه یافته که مدل.

“هیچ مدل کامل است اما اکثر مدل ها تا حدودی مفید گفت:” جان آلن Paulos یک استاد ریاضی در دانشگاه و نویسنده چندین کتاب در مورد ریاضی و زندگی روزمره است. “اما ما نمی توانیم اشتباه مدل با واقعیت است.”

در اسپانیا, جدید مرگ و میر در سه شنبه افزایش یافت و به 743 و عفونت صعود توسط 5,400 پس از پنج روز کاهش می یابد اما این افزایش معتقد بودند به منعکس کننده یک آخر هفته جمع شدن. مقامات گفتند آنها اعتماد به نفس در روند رو به پایین.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=4tYfug33CQU]

در ایتالیا سخت ترین-آمار کشور با بیش از 17 ، 000 مرگ و میر مقامات دادگاه تجدید نظر به مردم جلوتر از آخر هفته عید پاک به پایین گارد خود و رعایت یک مستند در حال حاضر در پنجمین هفته حتی به عنوان موارد جدید کاهش یافته و به یک سطح دیده نمی شود از اوایل هفته از وقوع.

“در نهایت به نظر می رسد ما در حال شروع به دیدن یک کاهش موارد جدید” پس از یک فلات گفت: جیووانی Toni مدیر عفونی-بیماری تقسیم ملی ایتالیا سلامت موسسه.

یکی از چالش برای افسران در برخورد با seesawing مرگ از مجموع سبب شیوع بهداشت عمومی ادارات.

یک دولت داده ممکن است نشان می دهد نوسانات بزرگ در مرگ و میر — اما تنها به خاطر جمع شدن از گزارش نشان داد تا همه در یک بار. این جهش فوق العاده ای در مرگ و میر در یک روز می تواند پرتاب کردن پیش بینی.

مشکل دیگری گفت: دانشگاه تگزاس بیماری modeler لورن Ancel Meyers است که بسیاری از این بیماری همه گیر از جمله او هستند بر اساس چه آنفلوانزا عمل می کند و این متفاوت است از این کروناویروس جدید.

اکثر مدل با استفاده از حساب دیفرانسیل و انتگرال به عامل “چیزهایی که شما نمی توانید پیش بینی” مایرز گفت. به آنها ساده معادلات آنهایی که یک فرد می داند که پیشرفته حساب دیفرانسیل و انتگرال می توانید از شکل. به بقیه جهان آن را یونانی. به معنای واقعی کلمه پر از sigmas, phis, omegas و نمادهای دیگر.

حتی با تمام عدم قطعیت “این خیلی بهتر از عکسبرداری از لگن” گفت: Meyers که تان شدیدا از تکرار آنچه که او خواستار یک “اسب بارکش مدل” از covid-19 برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “اطلاعات محور مدل بهترین شواهد ما.”

در فرانسه تعداد مرده گذشت تلخ نقطه عطف 10000 صعود به بیش از 10,300 گفت: جروم Salomon ملی سلامت مدیر.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن اعلام کرد یک monthlong وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر استان به دلیل افزایش عفونت در این کشور با جهان قدیمی ترین جمعیت. منظور خواهد شد میزبان میله ها و دیگر سرگرمی شب.

در ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت که اگر آمریکایی ها همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله برای بقیه مارس “ما قادر خواهد بود به بازگشت به برخی از حس ظاهر،”

گالری: شیوع کروناویروس در نیویورک

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/48virus/]

“من می خواهم مردم آمریکا بدانند که وجود یک نور در انتهای این تونل و ما احساس اعتماد به نفس است که اگر ما در حفظ و انجام درست برای بقیه از این ماه که ما می توانیم به آرامی شروع به بازگشایی در برخی از مکان های,” او گفت: ABC Good Morning America.

ژانویه ALARM

در همین حال یک مشاور ارشد کاخ سفید قویا هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در اواخر ماه ژانویه که coronavirus بحران می تواند هزینه ایالات متحده تریلیون دلار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

هشدار نوشته شده در یک یادداشت توسط پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور بالاترین سطح هشدار شناخته شده به گردش در داخل بال غربی به عنوان دولت بود و گرفتن آن از اولین مراحل اساسی برای مقابله با بحران است که در حال حاضر مصرف رهبران چین و رفتن به upend زندگی در اروپا و ایالات متحده است.

“عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک ایالات متحده آمریکا,” ناوارو را یادداشت گفت.

“این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

ناوارو در حال حاضر دولت نقطه فرد برای زنجیره تامین مسائل پزشکی و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با این ویروس.

ژانویه یادداشت نوشته شده توسط ناوارو به تاریخ همان روز که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کاخ سفید نیروی کار برای مقابله با این تهدید و به عنوان دولت بود و وزن که آیا به نوار برخی از مسافران از چین یک گزینه تحت فشار قرار دادند توسط ناوارو.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید محدودیت در سفر از چین روز بعد هر چند این امر می تواند هفته قبل از او شروع به گرفتن بیشتر مراحل تهاجمی به سر کردن گسترش ویروس.

نه ناوارو و نه سخنگویان کاخ سفید در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این یادداشت که به مرور توسط نیویورک تایمزفرستاده شد از ناوارو به شورای امنیت ملی و سپس توزیع به چند مقامات در سراسر دولت, مردم, آشنایی با حوادث گفت. آن را به تعدادی از مقامات بالا به عنوان به خوبی به عنوان دستیاران به میک Mulvaney سپس اقدام رئیس ستاد آنها گفت: اما معلوم نیست که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن آن را دیدم.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

اطلاعات اين مقاله کمک توسط مارینا وینو کارن Matthews, Michael Hill, کارولین تامپسون, Michael R. سیساک ست Borenstein و کارلا K. Johnson از آسوشیتد پرس; و توسط Alex Wayne و جاستین نزول خبری بلومبرگ.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, همراه با معاون رییس جمهور مایک پنس (سمت چپ) می رسد روز سه شنبه برای brie ng در کاخ سفید است. در حق دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به فکر کردن در مورد قرار دادن یک “را” در آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی پس از سازمان “آن را منفجر” با صدایی زنگ هر چه زودتر در مورد کوروناویروس.
(AP/الکس Brandon)”>
عکس AP
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, همراه با معاون رییس جمهور مایک پنس (سمت چپ) می رسد روز سه شنبه برای brie ng در کاخ سفید است. در حق دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به فکر کردن در مورد قرار دادن یک “را” در آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی پس از سازمان “آن را منفجر” با صدایی زنگ هر چه زودتر در مورد کوروناویروس.
(AP/الکس Brandon)

یک کپی از مجسمه آزادی در جلو ایوان بروکلین, n. y., خانه ورزش, یک محافظ ag ماسک سه شنبه. (نیویورک تایمز/Demetrius فریمن)

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ایران به رسانه ها در سازمان بهداشت جهانی و دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس روز شنبه, ژان. 30, سال 2020 است. سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک ویروس کشنده است که نشات گرفته از چین “اورژانس بهداشت جهانی.” چین که در آن coronavirus ظهور, به گزارش 170 کشته و حداقل 7,800 عفونت های ناشی از عفونت. (Jean-Christophe Bott/Keystone از طریق AP)”>
عکس کیستون
Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ایران به رسانه ها در سازمان بهداشت جهانی و دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس روز شنبه, ژان. 30, سال 2020 است. سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک ویروس کشنده است که نشات گرفته از چین “اورژانس بهداشت جهانی.” چین که در آن coronavirus ظهور, به گزارش 170 کشته و حداقل 7,800 عفونت های ناشی از عفونت. (Jean-Christophe Bott/Keystone از طریق AP)

یک بخش در 04/08/2020

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>