NYPD باید انتشار بدن-فیلم دوربین در عرض 30 روز

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اداره پلیس نیویورک در حال حاضر باید انتشار بدن-دوربین تصویری در ظرف 30 روز از هر تفنگ تخلیه و یا با استفاده از نیروی حادثه, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت.

دیگر ممکن است این فیلم بود نکردن در کمیساریای نيست. از آن خواهد شد منتشر شده حاضر و پس از آن به اشتراک گذاشته شده با خانواده شهردار گفت.

“این گام دیگری است که قادر به ایجاد اعتماد بین NYPD و مردم” د Blasio گفت: در اخبار جلسه.


این 36,000-افسر اداره شده است برخورد با شب تظاهرات که شامل غارت پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. آن را در حال حاضر رو خواسته از شورای شهر که آن را بریده بریده از 1 میلیارد دلار از آن 5.6 میلیارد دلار بودجه عملیاتی.

د Blasio, که مورد توافق را به حرکت برخی از وجوه از پلیس به برنامه های جوانان گفت: سیاست های خود را تغییر دهید به طور موثر تر از کاهش بودجه.

“بسیاری از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانید انجام دهید این است که تغییر چگونه ما رویکرد پلیس,” او گفت:. “ما نیاز به تمرکز بر آنچه ما امن نگه داشتن بلکه آنچه منجر به عدالت و برابری است.”

کمیسر پلیس درموت شیا روز دوشنبه گفت که گروه منحل خواهد آن anticrime تیم و نقل آن 600 بیشتر ماموران لباس شخصی به آن کارآگاه هوش و مبارزه با تروریسم دفاتر.

شیا در توصیف این حرکت به عنوان “بسته شدن یکی از آخرین فصل” در اصلاحات آغاز شده توسط کاهش توقف-و-frisk خیابان تاکتیک های شش سال پیش است. فعالان شکایت کرده اند که ماموران پلیس صورت مبدل به عنوان شهروندان ایجاد بی اعتمادی نسبت به گروه و تداخل با تلاش برای به دست آوردن ساکنان همکاری است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>