نیویورک سلامت سیاست های تنظیم صحنه برای Covid-19 نژادی, اقتصادی, نابرابری: تجزیه و تحلیل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

عواملی که توضیح دهد که چرا سیاه و اسپانیایی نیویورک فوت کرده اند از Covid-19 در دو برابر نرخ سفیده هنگام تنظیم سن هستند در نتیجه از دهه بهداشت و درمان تصمیم گیری در سیاست با توجه به تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده توسط خدمات اجتماعی جامعه است.

در این گزارش به بررسی چرا Covid-19 تحت تاثیر مردم از نژادهای مختلف و زمینه های اجتماعی و اقتصادی متفاوت و مختلف ارائه می دهد سیاست راه حل—که برخی از آنها ارائه شده است به عنوان راه هایی برای کاهش سلامت بی عدالتی قبل از Covid-19 به نظر می رسد در نیویورک است.

در میان دلایل آن اشاره می کند به عنوان رانندگان از نابرابری در Covid-19 نتیجه عدم دسترسی به بیمه درمانی و مراقبت مقرون به صرفه و همچنین بودجه کافی برای بیمارستان ها در جوامع فقیرتر نسبت به بزرگتر بیمارستان ها در محله های ثروتمند.

“کسانی که شرایط نه تنها به طور ناگهانی تحقق از هوا نازک گفت:” الیزابت بنیامین, معاون رئیس جمهور از طرح سلامت در خدمات اجتماعی جامعه است. “ما سیستم مراقبت های بهداشتی توانایی برای پاسخ به این شرایط شده اند صالح توسط یک دسته از تاریخی تامین مالی مراقبت سلامت و برنامه ریزی و تصمیم گیری.”

این گزارش اشاره می کند که به دلیل بسیاری از سیاه و اسپانیایی افراد کار ضروری مشاغل است که می تواند انجام شود از خانه آنها را بیشتر به احتمال زیاد در معرض Covid-19.

یک مطالعه جدید از محققان سلامت از جمله Michaela مارتینز از کلمبیا را پستچی دانشکده بهداشت عمومی, پشتیبانی از این نظریه. به این نتیجه رسید که کارگران ضروری مشاغل سوار مترو استفاده کنید و در سطوح بالاتر از مترو استفاده شد در ارتباط با نرخ های بالاتر از Covid-19 موارد است. محققان دریافتند آن را در زمان حدود 28 روز بین شروع کاهش می یابد مترو استفاده کنید و در پایان از رشد نمایی این ویروس در پنج بخش نیویورک.

“محله های فقیر هستند فراهم همان کاهش در تحرک خود را بالاتر درآمد همتایان” مارتینز در بیانیه ای گفت.

خدمات اجتماعی جامعه گزارش نشان می دهد چندین تغییر سیاست است که می تواند کمک به جوامع رنگ و کم درآمد محله به عنوان Covid-19 همچنان به باد راه خود را از طریق جمعیت. آنها عبارتند از: گسترش پوشش بیمه برای مهاجران مستند نشده اعلام یک مهلت قانونی برای پزشکی جمع آوری بدهی و بهتر هدف قرار دادن دولت فدرال و کمک به ایمنی-net بیمارستان. تحقیقات قبلی از CSS برجسته است که به اندازه کافی پول از دولت بی بضاعت-مراقبت از استخر جریان به امکانات ارائه اکثر خدمات پزشکی و بیمه دریافت کنندگان.

این گزارش همچنین صدای حمایت از نیویورک بهداشت عمل می کنند که صندوق بیمه بهداشت جهانی در سراسر دولت است.

حتی به عنوان قانونگذاران بحث برخی از این گسترده تر مسائل مربوط به سیاست های آنها می تواند تغییرات فوری برای اطمینان از تست در دسترس است به سیاه و اسپانیایی نیویورک نوشت Shoshanah قهوه ای و رز Gasner که رهبری جامعه غیر انتفاعی AirNYC.

“Covid-19 نشان داده شده است ما از راه های که در آن ما همه لحاظ اجتماعی و اقتصادی متصل” آنها نوشت: در تفسیر منتشر شده توسط ایالات بیمارستان صندوق. “هیچ یک از ما در شهر نیویورک می تواند بازگشت با خیال راحت به کار مدرسه و یا در فرد برگزاری در خارج از حباب مگر اینکه ما آن را آسان برای همه برای دسترسی به اطلاعات صحیح, آزمایش, نتایج و مراقبت است.” —جاناتان LaMantia

همکاری کلیدی برای یادگیری Covid-19 دراز مدت اثرات


بسیاری از بیماری های ویروسی می تواند اثرات منفی درازمدت و Covid-19 از این قاعده مستثنی است. یادگیری بیشتر در مورد این رمان coronavirus در حال حاضر ممکن است کمک به دفع کردن بیماری شدید و ماندگار مشکلات بعد دکتر Mafuzur رحمان معاون صندلی پزشکی در Downstate SUNY گفت: در Facebook Live جلسه با Crain را.

به طور کلی 10 درصد از جمعیت می تواند احساس اثر از بیماری های ویروسی برای پنج یا 10 سال, رحمان گفت.

“اگر نیمی از جمعیت ایالات متحده در معرض Covid-19 … 10 درصد از این تعداد است که تعداد زیادی از مردم که می تواند عوارض ناشی از این بیماری است که نمی خواهد برود اجازه نمی دهد آنها را به بازگشت به حالت عادی زندگی و فعالیت های عادی” رحمان گفت.

که می تواند شامل انجام کارهایی مانند در حال اجرا و یا حتی تکمیل وظایف روزانه مانند خرید او توضیح داد.

“است که یک بار در مراقبت های بهداشتی و ساختار اجتماعی کشور ما” رحمان گفت. “ما نیاز به یادگیری به عنوان آنجا که ما می تواند به سرعت به عنوان ما می توانیم. و برای انجام این کار ما نیاز به یک تلاش گروهی از پزشکان از پرستاران از موسسات و شرکت های دارویی در آینده با طرح درمان است.”

Downstate SUNY تنظیم شده است به عنوان بخشی از تلاش های ارائه مراقبت مداوم برای تخلیه بیماران در کلینیک اختصاصی که باز یک ماه پیش در بیمارستان دانشگاه بروکلین.

درمانگاه زیر با بیماران علائم که ممکن است هنگامی که آنها به ترک بیمارستان. و چون Covid-19 هیچ استاندارد مراقبت, درمانگاه نظارت بر بیماران برای هر گونه عوارض جانبی جدی از داروهای مورد استفاده برای درمان این بیماری در حالی که آنها در بیمارستان است.

همکاری در بخش بهداشت و درمان باید به طور وسیع برای رسیدن به بهترین نتایج رحمان گفت.

“این یک چیز بزرگ است که من را دیده اند در گذشته” او گفت:. “اما من از دیدن بسیاری از مردم با هم. … مطالعات در حال توسعه هستند با موسسات که به طور معمول نمی خواهد ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. که به ما می دهد امید است که ما را پیدا خواهد کرد چیزی است که به زودی قادر به درمان این بیماری پیش از آن.” —جنیفر هندرسون

فدرال پرستاری-صفحه اصلی داده ها را فراهم می کند جزئی تصویر از ویروس شیوع


مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اطلاعات منتشر شده روز شنبه نشان دادن حدود 32,000 خانه سالمندان درگذشت از تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده

اطلاعات به روز شده از طریق مارس 17, نشان می دهد تقریبا 96,000 مستند مورد از این بیماری در سراسر در مورد 13,600 امکانات گزارش داده است.

نیویورک رتبه 11 در میان کشورهای متوسط مرگ و میر در هر 1000 ساکنان و 12 در دمای مورد در هر 1000 نفر. نیوجرسی چراغ هر دو دسته.

داده ها نشان می دهد که خانه های پرستاری در سراسر نیویورک گزارش کرده اند 8,766 Covid-19 موارد است. ایالت نیویورک نیست قبلا ساخته شده اطلاعات در مورد در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع الزامی خانه های سالمندان به اشتراک گذاری داده ها در Covid-19 موارد و مرگ و میر شروع ماه گذشته. اما این تنها مورد نیاز آنها ارائه داده ها برای دوره شروع مارس 8, که بدان معنی است که گزارش نمی تولید یک حسابداری کامل از عفونت در خانه های سالمندان. امکانات می تواند به طور داوطلبانه ارائه قبلا داده به طوری که برخی از امکانات تجربه در مارس و آوریل گنجانده شده است.

برای مثال پارکر یهودی موسسه مراقبت های بهداشتی و توانبخشی در کوئینز گزارش 82 Covid-19 مرگ و میر به دولت اما تنها 10 نظر می رسد در اطلاعات فدرال به دلیل تفاوت در گزارش دوره های وال استریت ژورنال گزارش شده است. این مجله اشاره کرد که خانه سالمندان اشغال پایین 10 ٪ از ماه دسامبر در سراسر کشور بر اساس آن خود را تجزیه و تحلیل.

داده خواهد شد به روز رسانی هفتگی و ارائه نظر از تعداد مرگ و میر در امکانات در سراسر کشور—اطلاعاتی که مورد نیاز است از نیویورک به خانه از اواسط ماه آوریل است. —J. L.

کاتولیک خدمات بهداشتی و درمانی گزارش $41M عامل از دست دادن


کاتولیک خدمات بهداشتی و درمانی جزیره لانگ گزارش یک عامل از دست دادن $41 میلیون دلار در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با از دست دادن فقط 3 میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال گذشته است.

مجموع درآمد عامل غوطه ور در حدود 2 ٪ به $683 میلیون دلار در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019. و کل هزینه های عملیاتی افزایش یافت 3 ٪ کاهش به $724 میلیون.

کاتولیک خدمات بهداشتی متوقف شد انجام روش انتخابی دو هفته آخر مارس با توجه به همه گیر. در اوج بحران نظام سلامت شاهد ضرر و زیان بیش از 20 میلیون دلار در این هفته گفت: رئیس امور مالی دانیل DeBarba.

“جراحي سرپايي گرفته سخت ترین ضربه” DeBarba گفت. “اکثریت قریب به اتفاق انتخابی است.”

هزینه های بالاتر باید شامل کسانی که به هزینه های بالاتر برای تجهیزات حفاظت شخصی و همچنین به عنوان اضافه کاری و پرداخت های تشویقی برای کارگران خط مقدم.

نظام سلامت گزارش از دست دادن خالص $165 میلیون در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با درآمد خالص حدود 70 میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال گذشته است. از ماه مارس که شامل خالص ضرر و زیان تحقق نیافته سرمایه گذاری در حدود 124 میلیون.

کاتولیک خدمات بهداشتی و درمانی نسبت شکل دوم به مبارزه سهام بازار در ماه مارس است. از طریق ممکن است سلامت سیستم جبران همه اما حدود 37 میلیون نفر از این تلفات گفت: Patrick Minicus معاون ارشد رئیس جمهور از امور مالی شرکت.

به طور کلی کاتولیک خدمات بهداشتی درمانی به بیش از 1 میلیارد دلار در سرمایه گذاری های او اشاره کرد.

نظام سلامت گفت: در پر کردن آن است که آن را دریافت وجوه از Coronavirus امداد و امنیت اقتصادی عمل خواهد کرد که قابل ملاحظه ای جبران نتایج منفی وارده در طول سه ماه اول سال.

به تاریخ که کمک مالی کرده است بالغ بر حدود 250 میلیون DeBarba گفت. کاتولیک خدمات بهداشتی و امیدوار است به امن تر.

آن را نیز امیدوار به بازگشت به عملیات عادی پس از اوج بحران.

“ما سخت در حال کار برای آوردن بیماران به بیمارستان به صورت انتخابی و معوق روش” DeBarba گفت. —J. H.

در یک نگاه


استاتن آیلند تقسیم: استاتن آیلند را عمدتا سیاه, North Shore, نشان دهنده نامتناسب درصد بالایی از آن Covid-19 مرگ و میر. “شش کدهای پستی که شامل بخش شمالی قصبه خانه را به 40 درصد از جمعیت آن اما همانطور که از ژوئن 1 اختصاص 54 درصد از تایید COVID-19 مرگ و میر” در این شهرستان گزارش شده است.

کمک هزینه تحقیقاتی: Michael F. قیمت و قیمت بنیاد خانواده متعهد دلار تا 1 میلیون دلار به کالج پزشکی آلبرت اینشتین برای Covid-19 پژوهش است. جایزه یک چالش گرانت که در آن بنیاد را مطابقت با کمک های مالی به انیشتین. انیشتین و وابسته به آن سلامت سیستم فیور اند شرکت در آزمایشات تست استفاده از نقاهت پلاسما و remdesivir در درمان ویروس. قیمت مدیریت صندوق های تامینی MFP سرمایه گذاران.

تماس با ردیابی: به عنوان شهر رمپ تا تماس خود را-ردیابی تلاش مسئولان شهرستان و گروه های جامعه در حال افزایش نگرانی در مورد چگونه de Blasio دولت را در حفظ و امن اطلاعات به خصوص که دولت فدرال طول می کشد یک خط سخت در آن مهاجرت, سیاست, سیاسی, نیویورک گزارش شده است.

SOMOS GRANT: Somos یک پزشک رهبری شبکه ای از بیش از 2500 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در درجه اول خدمت به جوامع مهاجر در این شهرستان گفت: تلاش این است که به ارائه یک $500,000 هدیه به صندوق شهرداری برای پیشبرد شهر نیویورک است. اعطای کمک خواهد کرد که کسب و کار است که غارت شده در برانکس بروکلین و منهتن و کوئینز Somos گفت. محله ها و کسب و کار است که کمک های مالی حمایت خواهد کرد نیز در میان کسانی که سخت ترین ضربه از Covid-19 بحران است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>