NY عمده بیمارستان ها باید ثبت هزاران نفر از پرونده های حقوقی در برابر بیماران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک بیمارستان باید شکایت هزاران نفر از بیماران به جمع آوری پرداخت نشده در صورتحساب های پزشکی پس از 2015 خواستار به سوال که چرا سازمان های غیر انتفاعی باید قابل توجهی از مزایای مالیاتی و کمک های مالی دولت برای درمان فقیر با توجه به یک گزارش جدید از خدمات اجتماعی جامعه است.

این antipoverty غیر انتفاعی در بر داشت تقریبا 31,000 مدنی موارد ثبت شده توسط 139 بیمارستان در 26 نیویورک استان ها از سال 2015 تا 2019 با یک گروه کوچک از سلامت سیستم حسابداری برای بسیاری از پرونده های حقوقی.

برخی از مهمترین دعوایی بیمارستان شد بخشی از این منطقه بزرگترین سیستم های بهداشتی از جمله NYU Langone سلامت Northwell بهداشت و نیویورک–پروتستان به دنیا آمد.

“بسیاری از این موسسات خیریه رفتار هستند به عنوان altruistically به عنوان ما می خواهم برای دیدن” گفت: الیزابت بنیامین, معاون رئیس جمهور از طرح سلامت در خدمات اجتماعی جامعه و همکاری نویسنده این گزارش است.

Crouse بیمارستان در سیراکیوز بالینی وابسته Northwell سلامت, ثبت بیشترین تعداد پرونده های حقوقی علیه آن بیماران 5,546 در طول نزدیک به دو برابر است که از دوم بیشتر دعوایی بیمارستان.

یک سخنگوی Northwell بهداشت گفت: گزارش تحریف حقایق توسط مثال Crouse به عنوان بخشی از نظام سلامت است. Northwell خود را نمی کند Crouse و یا انجام آن بیمار صدور صورت حساب و یا مجموعه توابع با وجود بالینی در ارتباط است. “وجود دارد هیچ تلاشی برای ارائه این اطلاعات نسبتا یا راستش,” او گفت:.

سخنگوی Crouse بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه بعد از ظهر.

حتی زمانی که به استثنای کروز Northwell بیمارستان ثبت حدود 10000 پرونده های حقوقی علیه آن بیماران از جمله 2,233 فتح کرد گرفته شد از ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه.

نیویورک بیمارستان پیوستن به یک گروه از امکانات در سراسر کشور است که انتقاد شده است و برای استفاده از مهاجم بدهی مجموعه شیوه های. دانشگاه ویرجینیا نظام سلامت داشت هانه هزاران نفر از بیماران مبتلا به’ حقوق و ثبت هزاران ملک پیوندها به جمع آوری اسکناس, قیصر اخبار بهداشت و درمان گزارش شده است. در مثال دیگر, غیر انتفاعی, Methodist Le Bonheur Healthcare در ممفیس ظ 8,300 پرونده های حقوقی علیه آن بیماران بیش از پنج سال دوره ProPublica گزارش شده است.

یکی از عوامل موثر در این روند شده است ظهور بالا-معافیت از طرح های بهداشتی که نیاز بیماران به پرداخت یک بخش بزرگتر از صورتحساب های پزشکی خود را. متوسط معافیت در نیویورک کارمند بیمه طرح شد و نزدیک به 2500 دلار در سال 2018 یا تقریبا دو برابر میانگین در سال 2008 با توجه به صندوق مشترک المنافع.

این Northwell گفت: نظام سلامت تنها طول می کشد اقدام قانونی هنگامی که یک بیمار بوده است بی توجه به چندین تلاش برای حل و فصل تعادل موجود از جمله ارائه کمک های مالی و زمانی که بیمار “قوی توانایی پرداخت.”

“ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر تحت مجموعه پارادایم هستند ناعادلانه وظیفه پیگیری بیمار هزینه های مسئولیت است که باید بیشتر مناسب بود مسئولیت بیمه سلامت” سخنگوی گفت.

گزارش از CSS در بر داشت چند بیمارستان به نمایندگی از یک آستین ، تعداد پرونده های حقوقی. بیست و پنج امکانات ارائه شده 93 درصد از تمام اقدامات قانونی.

NYU Winthrop در مینیولا, لانگ آیلند, ثبت 2,749 پرونده های حقوقی از سال 2015 تا 2019. بیمارستان رسما پیوست NYU Langone در ماه اوت سال 2019 و سخنگوی نظام سلامت گفت: در حال حاضر مطیع NYU Langone بیشتر سخاوتمندانه مالی-کمک های سیاست و سیاست اجتناب از دادخواهی در برابر بیماران.

تفکیک پرونده های حقوقی نشان می دهد که بیمارستان ظ 815 در سال 2019 بود که بیشتر از هر سال در پنج سال طول.

“NYU Winthrop به تصویب رسید NYU Langone کمک مالی برنامه زمانی که این دو نهاد در هم ادغام شدند و در نهایت تغییر شیوه های کسب مجدد در محل قبلی Winthrop دولت” NYU Langone سخنگوی گفت.

متوسط مقدار بیمارستان شکایت کرد بود $1,900 و ميانه قضاوت در برابر بيماران $2,300 از جمله منافع و هزینه های دادگاه. بیمارستان ها باید تا زمانی که شش سال پس از درمان به شکایت و مجاز به شارژ تا 9 درصد بهره در صورتحساب های پرداخت نشده. نه همه موسسات انتخاب کردن برای تحمیل منافع.

نویسندگان این گزارش مشخص بیمارستان’ بدهی مجموعه شیوه به خصوص فاحش با توجه به منافع دولت دریافت می کنند به عنوان سازمان های غیر انتفاعی. کسانی که شامل برآورد 2 میلیارد دلار معافیت های مالیاتی و 1.1 میلیارد دلار در پول توزیع شده از طریق بی بضاعت مراقبت از استخر که reimburses بیمارستان برای جبران نشده مراقبت های ارائه شده به فقرا و بیمه.

“این غیر انتفاعی و خیریه اشخاص دریافت میلیاردها دلار تخفیف مالیاتی و بودجه سرمایه و 1 میلیارد دلار برای جبران آنها جبران نشده هزینه های مراقبت های” بنیامین گفت. “این است که واقعا در تضاد با خود و غیر انتفاعی و خیریه وضعیت به تحت پیگرد بیماران است.”

به برجسته که قطع CSS نشان داد که چگونه بسیاری از بیمارستان ها با دریافت بیشتر در بی بضاعت مراقبت از استخر بودجه از آنها ارائه کمک های مالی به بیماران واجد شرایط. Crouse دریافت $4.7 میلیون بیش از آن ارائه شده به بیماران در سال 2018 است. در نیویورک-پروتستان به دنیا آمد که واصل حدود 2000 پرونده های حقوقی علیه, بیماران, بیمارستان, گروه دریافت $20.4 میلیون بیش از آن پرداخت.

نیویورک-پروتستان سخنگوی کاهش یافته است به نظر این اعداد و ارقام تا زمانی که سیستم بهداشت و درمان می تواند نقد و بررسی کامل گزارش.

البته عدم پرداخت صورتحساب های پزشکی اضافه کنید و برخی از دولت های غیر انتفاعی بیمارستان از دست دادن پول و یا به سختی تولید درآمد فراتر از هزینه های خود را. آنها باید نگه دارید تا افزایش هزینه های کارگری و دارو و تجهیزات. بیماران دیگر نیز انتظار می رود به پرداخت صورتحساب خود را در حالی که برخی از سود سهل انگاری مجموعه سیاست.

بیمارستان ها نیز در عمل برنامه های کمک های مالی برای کمک به بیماران پرداخت صورتحساب. در Northwell مورد نظام سلامت گفت: بیماران درآمد تا 500 درصد سطح فقر فدرال یا $131,000 برای یک خانواده چهار واجد شرایط برای دریافت برخی از کمک. آن را ارائه 250 میلیون دلار در موسسه خیریه مراقبت و نه از جمله بدهی های بد در سال 2018 است.

بنیامین گفت: مقدار بیمارستان ها تحت پیگرد برای بی اهمیت هستند و نمی خواهد باعث شکستن و یا یک بیمارستان است. بیشتر بیمارستان ها باید پیوست بزرگ نظام سلامت را به آنها ارائه backstop پشتیبانی می کند.

“مقدار آنها در حال جمع آوری از این دعاوی de minimis. آن را تثبیت کسی خط پایین” بنیامین گفت. “شما اذیت نمودن زندگی مردم برای $1,900. که کسی نمی خوردن که ماه یا پرداخت اجاره و یا یک ماشین پرداخت.” —جاناتان LaMantia

نیمی از پزشکان مراقبت های اولیه می گویند اسناد آماده برای آلزایمر تقاضا


هر چند تقریبا 90 درصد از پزشکان مراقبت های اولیه در سراسر کشور انتظار می رود به افزایش افراد مبتلا به زوال عقل در طول پنج سال آینده نیمی از آنها می گویند حرفه پزشکی آماده است برای دیدار با این تقاضا بر اساس یک نظرسنجی جدید و گزارش از ملی انجمن آلزایمر.

این یافته ها به ویژه نگران کننده برای دولت به عنوان کانون تخمین می زند که بیش از وجود دارد 410,000 نیویورکی سنین 65 ساله و مسن تر مبتلا به بیماری آلزایمر رایج ترین شکل زوال عقل است. این شماره است که انتظار می رود به رشد بیش از 12 درصد به 460,000 توسط 2025. این ارقام نشان دهنده حدود 10 درصد از ملی بالغ.

علاوه بر این انجمن پیدا کردم که نیویورک باید افزایش آن زمان تعداد geriatricians, 605, 35 درصد به دیدار با آن پیش بینی آلزایمر جمعیت در سال 2050.

در نیویورک و در سراسر کشور این انجمن مشخص شد که در حال حاضر و در آینده با کمبود نیروی متخصص در مراقبت از قرار دادن بار به زوال عقل تشخیص و مراقبت پزشکان مراقبت های اولیه. اما 2 در 5 از آن دسته از پزشکان گزارش می دهند که “هرگز” یا “فقط گاهی اوقات” راحت ساخت یک تشخیص آلزایمر یا دیگر زوال عقل است. حدود یک سوم گزارش که آنها “هرگز” یا “فقط گاهی اوقات” راحت پاسخ دادن به بیمار سوال در مورد این بیماری است.

پزشکان مراقبت های اولیه تشخیص دهند که آنها در خط مقدم بحران ارتباط گفت: اما آنها همچنین عدم آماده سازی کافی و فرصت های آموزشی.

“وجود دارد یک انتظار بالا از بیماران معمولا بیش از سن 65 که خود پزشکان مراقبت های اولیه در مورد دانم آلزایمر و یا چگونه به تشخیص آن” گفت: Jermaine راس, مدیر, پزشکی ترجمه در شرکت بیوتکنولوژی Immuneering و عضو هیئت مدیره انجمن آلزایمر را در شهر نیویورک فصل.

علاوه بر پرداختن به متخصص کمبود منابع بیشتر نیاز به اختصاص داده شده برای کمک به پزشکان مراقبت های اولیه دست آوردن اضافی آموزش و پرورش در آلزایمر است.

“اما آن را نه فقط در آموزش و پرورش” راس گفت. “این کاملا روشن است که ما نیز نیاز به ارائه آنها را با زمان و منابع است. برخی از این بار را به تغییر به سمت حمایت کارکنان از مددکاران اجتماعی پرستاران و داروسازان برای ایجاد یک شبکه قوی قادر به رسیدگی به این موج بزرگ از افرادی که دچار این بیماری در پنج تا 30 سال است.” —جنیفر هندرسون

پزشکان بهبود مهارت CPR با رفتن به نوار ویدئویی


اورژانس و پزشکان و پرستاران و تکنسین های معناداری بهبود در انجام CPR با استفاده از یک دستگاه مکانیکی آنها پس از تماشای فیلم و دریافت بازخورد از اعضای تیم با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله انجمن قلب آمریکا.

اين مطالعه در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در منهست و لانگ آیلند و در چهار اتاق احیا در اورژانس است. در طول دوره مطالعه 151 ایست قلبی بيماران ثبت گرديد و نظارت خود را برای بازگشت خود به خودی گردش رای استفاده شده است که برای اندازه گیری عملکرد CPR.

بیماران گردش نرخ 41 درصد پس از تیم متمرکز CPR جلسات بررسی معرفی شدند در مقایسه با 26% از قبل. وجود اندکی بهبود در بيماران بقاء به پذیرش و ترخیص اما آنها از نظر آماری معنیدار نبود.

اعضای تیم در بخش اورژانس داده شد انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه به جای CPR دستگاه و کاهش وقفه. فیلم جلسات کمک به تجدید نظر و توسعه نقش جدید برای هشت عضو تیم پاسخ.

مطالعه صورت گرفت در سال 2018 و به دنبال کار قبلی North Shore را تروما تیم انجام داده بود با استفاده از نقد و بررسی فیلم. ویدیو نقد و بررسی شد به خصوص مفید در آموزش پزشکان چگونه به جای مکانیکی CPR دستگاه گفت: دکتر دانیل Rolston, همکاری نویسنده از مطالعه و محقق در فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی.

“ما می خواهم برای دیدن اگر این برنامه یا برنامه های مشابه کار می کنند در برخی از بیمارستان های دیگر و به خصوص اگر آن را بهبود بخشد بقا به پذیرش و بقا به تخلیه گفت:” Rolston, که همچنین یک مراقبت بحرانی و اضطراری پزشکی پزشک در ساحل شمالی. “این امر مهم به دیدن اگر این کار را در برخی از جامعه کوچکتر بیمارستان که لازم نیست که منابع ما است.” —J. L.

شهرستان, دولت اعطا 38M $برای coronavirus پاسخ


به عنوان بخشی از $8.3 میلیارد دلار تعیین شده توسط دولت فدرال برای coronavirus آمادگی و پاسخ مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه تماس افسران بهداشت در سراسر کشور به جلو حرکت کند با اعطای بیش از 560 میلیون دلار به ایالت ها و محلات.

شهر می ایستد به دریافت نزدیک به 17 میلیون دلار در علاوه بر این به حدود 2.7 میلیون نفر در حال حاضر اهدا شد. دولت به طور جداگانه تعیین شده در حدود 17 میلیون دلار در علاوه بر این به بیش از $1.7 میلیون در حال حاضر اهدا شد.

این $8.3 میلیارد دلار شامل منابع برای کمک های مالی و یا تعاونی موافقت نامه ها برای دولت ها و محلات برای پرداختن به Covid-19 وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت. این بودجه همچنین انتظار می رود برای کمک به برقراری ارتباط و هماهنگی میان بهداشت عمومی سازمان و شرکای خود را.

HHS وزیر الکس آذر اشاره کرد در بیانیه ای که دولت و ادارات بهداشت محلی در مقدم در پاسخ به این رمان coronavirus و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است “توزیع بودجه جدید به سرعت به عنوان نامیده می شود توسط کنگره است.”

در علاوه بر این به نیویورک, شهرستان محلات دیگر اهدا بودجه بودند لس آنجلس (21 میلیون دلار) شیکاگو ($10.5 میلیون) هوستون (5 میلیون دلار) فیلادلفیا (3.5 میلیون دلار) و چروکی ملت ($750,000). —J. H.

در یک نگاه


CORONAVIRUS: جدید راشل که در داخل زندگی می کند دولت را در منطقه مهار و تجربه flulike علائم صحبت با Crain را در مورد نا امیدی نیست و قادر به گرفتن تست شده برای Covid-19. دولت وزارت بهداشت گفت: این کار با Westchester County مقامات بهداشت به آمد تا با جدید تست راهنمایی.

جعلی درمان: نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در روز چهارشنبه دستور داد دو شرکت را بلافاصله متوقف و دست بردارد فروش و بازاریابی محصولات به عنوان یک درمان یا درمان برای رمان coronavirus. برای اولین بار متوجه شد و فرستاده شده به لبه نقره ای شرکت که ادعا می کند آن میکرو ذرات ژنراتور “ضربان کروناویروس” James’ دفتر گفت که دوم ارسال شد به دکتر Pema Chodronشده است که بازاریابی محصولات از جمله به عنوان یک درمان. سازمان بهداشت جهانی گفت: هیچ پزشکی برای پیشگیری یا درمان این بیماری است.

مشکل با تست: یک پتانسیل کمبود در آزمایشگاه تجهیزات مورد استفاده برای استخراج مواد ژنتیکی از نمونه های بیمار را تهدید به تاخیر coronavirus تست نتایج سیاسی گزارش شده است. که می تواند منجر به undercounting از تعداد آمریکایی با ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>