NYU چشم هزاران نفر از اتاق های هتل های اجتماعی فاصله خوابگاه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دانشگاه نیویورک به کاوش لیزینگ هزاران نفر از اتاق های هتل به خانه دانش آموزان برای ترم پاییز به گفته افراد آشنا با تلاش.

دانشگاه نگاه اتاق ها در داخل راه رفتن فاصله از آن منهتن پردیس در هفته های اخیر گفت: مردم که خواسته بود به نام بحث در مورد یک موضوع خصوصی است.

نمایندگان برای NYU نمی پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.


کالج ها و دانشگاه ها ارسال می شود دانش آموزان در ماه مارس و در حال دست و پنجه نرم کردن با زمانی که آن را امن خواهد بود به آنها را به عقب برای کلاس. هتل ها که خالی کردن طول بیماری همه گیر در حال ظهور به عنوان یک گزینه برای مدارس که نیاز به فضای بیشتر اجازه می دهد تا اجتماعی-فاصله.

دانشگاه امن اضافی از 2000 تخت در هتل ها و آپارتمان ها در نزدیکی بوستون پردیس برای کاهش تراکم در آن اقامت سالن با توجه به مایکل Armini سخنگوی مدرسه.

در نیویورک که مشخص نیست اگر NYU جستجو برای اتاق در حال انجام است. این مدرسه دارای پتانسیل برای حل دو مشکل در یک بار خیساندن تا عرضه بیش از حد از اتاق های هتل ها در حالی که کمک به این دانشگاه اضافه کردن فضا به اجازه دهید دانش آموزان گسترش است.

NYU به طور معمول اعلام اتاق تکالیف در ماه جولای با توجه به سوالات متداول صفحه در وب سایت خود را. آن باز می شود آن اقامت سالن به هزاران نفر از دانش آموزان در حرکت-در روز گرفتگی خیابان های منهتن به عنوان دانش آموزان پور در شروع ترم.

“ما پیش بینی است که دانش آموزان قادر خواهند بود خود را آغاز ترم پاییز مطالعات در زمان” دانشگاه نوشت: در یک صفحه جداگانه در وب سایت خود را. “ایمنی دانش آموزان ما از بیشترین اولویت و باید نیاز بوجود می آیند, ما آماده ایم برای ایجاد تنظیمات لازم برای اطمینان از تداوم تجربه دانش آموز.”

حرکت دانش آموزان به اتاق های هتل خواهد بود که آخرین نمونه از تطبیق املاک و مستغلات جدید با استفاده از طول Covid-19 بیماری همه گیر. منهتن هتل با چکش توسط coronavirus باید اتاق پر شده توسط قابل توجه معاملات با اورژانس کارگران و بی خانمان سازمان.

در مارس 17, NYU مدیران از دانش آموزان خواست تا بسته تا اموال خود را به آماده شدن برای این احتمال که دولت را به دنبال خوابگاه برای مصارف پزشکی با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط بلومبرگ.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>