دانشگاه نیویورک ارائه می دهد دانش آموزان رشته کلاس های خارج از کشور در شانگهای WeWork

بیش از 3000 دانش آموزان چینی که می توانید به نیویورک و دانشگاه ها در اینجا و یا در ابوظبی می توانید ترم پاییز کلاس در یک WeWork در شانگهای ایالات متحده دانشگاه گفت.

برگزاری کلاس در یک coworking فضایی است که یک رویکرد رمان اما NYU نیست به تنهایی در تلاش برای حفظ آن دانشجویان بین المللی که به طور معمول پرداخت کامل شهریه. گیر محدودیت های مسافرتی و متناقض ویزا دستورالعمل باعث شد که بسیاری از دانشجویان خارجی به ارزیابی مجدد برنامه های خود را. در این ماه دولت ایالات متحده معکوس سیاست روز دانشجو ویزا بعد از مشخصات بالا رویارویی با ده ها تن از کالج ها پایان دادن به یک بن بست است که می تواند فرستاده اند یک تعداد انگشت شماری از دانشجویان بین المللی بازگشت به کشور خود.

NYU افتتاح یک پردیس در شانگهای در سال 2013 بخشی از آن گسترش جهانی اما با معمولی ثبت نام دانش آموز در حدود 1,700 آن نیست و باید این فضا به جای سرریز با توجه به جولای 17 پست در وب سایت خود را. این دانشگاه قصد دارد با نوسازی هفت طبقه در نزدیکی WeWork به ایجاد کلاس های درس و سالن های سخنرانی و دیگر امکانات علمی.


خصوصی هنرهای آزاد دانشگاه که در آن چهار سال در مقطع کارشناسی شهریه به تنهایی می تواند هزینه تا آنجا که $220,000 است گسترش امتیازات مشابه آن در دیگر دانشگاه ها. “دانش آموزان از دانشگاه نیویورک سه پورتال دانشگاه نیویورک در ابوظبی و شانگهای ممکن است اعمال می شود به تحصیل در دانشگاه محل که باز است و نزدیک به خانه های خود” دانشگاه گفت.

ما شرکت ، است که با حمایت Softbank شده با تجربه املاک و مستغلات فراتر از محیط کاری. آن را اجرا می کند WeLive ارائه در کوتاه مدت و بلند مدت مسکن در نیویورک و واشنگتن است. از آن فرار یک مدرسه WeGrow که بسته سال گذشته است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید