Obit: ارل گریوز خواست آفریقایی-آمریکایی ها به هدف بالا در کسب و کار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ارل گریوز ناشر و مدیر عامل شرکت, سیاه, شرکت, مجله نما در نیویورک در میدان تایمز در مارس سال 1997 با کتاب جدید خود “چگونه به موفقیت در کسب و کار بدون اینکه سفید”.

عکس: Bebeto متیوز/آسوشیتد پرس

به عنوان یک دانشجو در آنچه در حال حاضر Morgan State University در بالتیمور در 1950s ارل گریوز به دست آورده پول توسط زنی چمن. “شما باغبانی نگرانی بیش از” خود mimeographed حال پرواز گفت. “جلوگیری از شکستن خود را به عقب.”

چون آقای گور نیست که تلفن خود را در آگهی ذکر شده تعدادی از دانشگاه های اصلی ، هنگامی که یک دین کشف درو سرویس شد با تکیه بر مدرسه منشیگری استخر “او نمی توانستم باور من عصبی” آقای گریوز گفت crain’s نیویورک کسب و کار در سال 1998 است.

عصبی بالا و آرمان پرداخت. او تاسیس Black Enterprise مجله در سال 1970 و فرار یک پپسی-کولا بسته بندی مایعات جایگزین, کسب و کار در واشنگتن دی سی در 1990s. او همچنین نوشت: محبوب 1997 کتاب “چگونه به موفقیت در کسب و کار بدون اینکه سفید است.” او به عنوان یک مدیر از شرکت های بزرگ از جمله کرایسلر Corp. يکپارچه Department Stores , Inc. و Aetna Inc.

آقای گور درگذشت 6 آوریل در سن 85. خانواده اش گفت که او تا به حال بیماری آلزایمر.

اعلامیه اخیر

  • پل اونیل سابق وزیر خزانه داری و Alcoa مدیر عامل شرکت می میرد مارس 18 سال 2020
  • رابرت هرمان شرط آمریکایی ها خواهد آموخت که به عشق فوتبال مارس 17, 2020
  • Brian Dennehy, تونی برنده مرحله و صفحه نمایش بازیگر می میرد 81 مارس 16, 2020
  • ارل گریوز خواست آفریقایی-آمریکایی ها به هدف بالا در کسب و کار مارس 16, 2020

در مورگان دولت او تحصيلات دانشگاهي خود را در کسب و کار و زد در مسیر تیم. “من ممکن است کمترین مرد همیشه باید به یک محل بر روی مورگان دولت پیگیری تیم,” او نوشت: “اما هنگامی که آن را به در حال اجرا پس از من تا به یک المپیک.”

سیاه و سازمانی در خدمت به عنوان یک کتابچه راهنمای کاربر برای رسیدن به موفقیت مالی. با لباس های ظریف و با دقت کمرنگ گوشت گوسفند-ریز ریز کردن خط ریش آقای گور شد یک پیاده روی تبلیغات برای امکانات. او و همسرش باربارا خود را مطرح سه پسر در 10-اتاق خواب خانه در Scarsdale, n. y., این برنامه شامل 60 فوت استخر و یک زمین تنیس و یک یخ سالن بستنی. پسران فارغ التحصیل از مدارس نخبگان: دانشگاه ییل, دانشگاه براون و دانشگاه پنسیلوانیا است.

او اعتبار خود را با کمک به او را راه اندازی سیاه سازمانی. گذشته از نوشتن ویرایش و خدمت به عنوان یک مدیر فروش و مدیر دفتر او “معاون رئیس جمهور در اتهام بستن ناشر ایده های بد,” او نوشت.

با کمک از فرزندان خود آقای گور متنوع خود شرکت چاپ و نشر به رادیو و تلویزیون و وب سایت کنفرانس و گلف و تنیس مسابقات.

ارل گیلبرت گور متولد Jan. 9, 1935 و بزرگ شده در بدفورد-Stuyvesant محله بروکلین, n. y. پدرش مهاجرت کرده بودند از باربادوس; مادرش مطرح شد در ترینیداد. به عنوان یک پسر به او گفته بود که سیاه پوستان اجازه نداشتند در YMCA استخر شنا. مادر او ثبت شده او خشم با YMCA مقامات و سیاست معکوس شود.

پدرش یک حمل و نقل کارمند در یک کارخانه پوشاک موجب جوان ارل به کار سخت. “من جاروب پیاده رو یک بار در روز و خدای ناکرده اگر من را به سطل زباله در زباله جمع شده و گفت:” لس آنجلس تایمز.

پس از فارغ التحصیلی از مورگان دولت او در ارتش خدمت کرده است به عنوان یک کلاه سبز مستقر در ایالات متحده در تاریخ کور او با باربارا ترجمه یک مدرسه ابتدایی معلم. “او بسیار جذاب, بسیار روشن و نه تحت تاثیر قرار در تمام توسط ارتش با ساز و برگ او گفت:” بعد از آن. ازدواج آنها در سال 1960.

او به عنوان یک افسر پلیس در نیویورک و متخصص در مبارزه با مواد مخدر و اجرای و به عنوان یک نماینده املاک و مستغلات. به عنوان برگزار کننده کمپین تجمع در بروکلین او جلب توجه Robert F. Kennedy زمانی که او در حال اجرا بود برای آمریکا در سال 1964. آقای گور پیوست مبارزه و خدمت به عنوان یک دستیار به کندی سناتور.. او با سناتور تیم در لس آنجلس هنگامی که آقای کندی مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری ترور شد در ژوئن سال 1968.

تامین مالی خود را برای سال 1970 راه اندازی از شرکت آمد از بانک چیس منهتن ارائه شده است که یک 150.000 دلار وام و سرمایه گذاری $25,000 اولیه 25 درصد از سهام خود در شرکت چاپ و نشر آقای گور نوشت. او گفت که او خریداری تعقیب است سهام خود را پشت یک دهه بعد برای $500,000.

در سال 1990 آقای گور تیمی با ستاره بسکتبال Earvin “Magic” Johnson به خرید سهام در واشنگتن, دی سی, بسته بندی مایعات جایگزین از حق رای دادن PepsiCo , Inc. آقای گور شد رئیس و مدیر اجرایی محلی bottler. او به فروش سهام خود به شرکت PepsiCo, Inc. در سال 1998 در آنچه که او به عنوان “یک معامله بسیار خوب است.”

او بشردوستانه شامل بزرگ هدیه به مورگان دولت که نام آن مدرسه کسب و کار و افتخارات برنامه پس از او.

درگذشت همسرش در سال 2012. او جان سالم به در برد خود سه پسر و هشت نوه دارد.

“سفید تحت سلطه دنیای کسب و کار نیاز به درک که ما نمی خواهیم خیریه” او در کتاب خود نوشت. “ما می خواهم به انجام کسب و کار. ما نمی خواهیم موفقیت تضمین شده است. ما می خواهیم از این فرصت برای به دست آوردن آن است.”

هر چند او به طور منظم تقبیح نژادپرستی او نیز بکند آفریقایی-آمریکایی به انجام بیشتر برای کمک به یکدیگر است. “برخی از مردم با توجه به انتخاب بین خرید یخ از یک مرد سیاه و سفید و یا سفید را انتخاب کنید مرد سفید, چرا که در واقع آنها بر این باورند که انسان یخ سرد است,” او گفت: در یک سال 1997 بیان.

او به این مشاوره به کارآفرینان در سال 1998 مصاحبه: “شما واقعا باید به یک اوراق فروشی-سگ ذهنیت سرسختی که در آن طول می کشد به نگه دارید و شما که روح رقابتی است که می آید از فرهنگ در نظر داشتن بهتر باشد نیاز به سعی کنید سخت تر و نیاز به آماده کنید تا پس از شما زدم.”

نوشتن به James R. Hagerty در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>