Ocasio-کورتز, میراندا استفاده از قدرت ستاره برای ترویج سرشماری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

“همیلتون” خالق Lin-مانوئل میراندا پیوستن به کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز در اطلاعیه خدمات عمومی با هدف گرفتن نیروهای جدید در تمام زمینه های از جمله مهاجران برای شرکت در یک بار در یک دهه سر دفعات مشاهده شده است.

PSA پرده برداری کرد روز شنبه در رسانه های اجتماعی آغاز می شود با Ocasio-کورتز صحبت کردن در مقابل کلاس درس از دانش آموزان از زمینه های متنوع.

“سرشماری است که یک تعداد از هر کس در ایالات متحده بدون توجه به وضعیت مهاجرت” Ocasio-کورتز می گوید.


PSA فیلم برداری شده بود در زبان انگلیسی و اسپانیایی را با زیرنویس در 11 زبان های دیگر. آن است که debuting برای اولین بار در رسانه های اجتماعی خواهد شد و شروع به پخش در نیویورک ایستگاه های تلویزیونی در ماه مارس به عنوان بخشی از شهر نیویورک از 40 میلیون دلار کمک رسانی تلاش برای به دست آوردن هر کس برای پاسخ به 2020 سرشماری فرم هنگامی که آن را در دسترس می شود در دو هفته.

PSA با میراندا و Ocasio-کورتز بر محرمانه بودن پاسخ و این واقعیت است که وضعیت مهاجرت مهم نیست گفت: Julie Menin مدیر نیویورک سرشماری سال 2020 توسعه طرح آغاز شده توسط شهردار نیویورک, بیل د Blasio. که او گفت این است که سردرگمی در مورد اینکه آیا مردم خواهد بود پرسید: اگر آنها در حال شهروندان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در اضافه کردن تابعیت سوال به این شکل اما دیوان عالی ایالات متحده مسدود شده آن را در تابستان گذشته.

شهر نیویورک تعداد زیادی از مهاجران ساکنان که زبان انگلیسی صحبت کنید و مستاجرها — همه در نظر گرفته شده به تعداد جمعیت. در سرشماری سال 2010 کمتر از 62 درصد از ساکنان شهر پاسخ داد: سرشماری سوالات خود را در مقایسه با میانگین ملی از 76 درصد است.

“ما در حال حاضر به برقراری ارتباط بسیار روشنی برای جوامع مهاجر که سوال کردن سرشماری” Menin گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>