Odom را برای موفقیت طرح

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — دانشگاه آرکانزاس تیم فوتبال ممکن است ماندم, به در خانه و نه تمرین مثل هر تیم دیگری در ایالات متحده, اما یک زن و شوهر از Razorbacks بازیکن دفاعی نیست و از دست هر گونه شور و شوق وقتی که می آید به مطالعه طرح های جدید تحت دفاعی هماهنگ بری Odom.

“من به شما بگویم در حال حاضر من خواهد بود بسیار شوکه اگر ما زد چیزی کمتر از همه چیز در این سال” ارشد linebacker اعطای مورگان روز جمعه گفت در تلفنی که همچنین شامل ایمنی Jalen Catalon و گیرنده مایک جنگل.

“هنگامی که ما می گویند ‘base’ و ما از ارسال همه آن را برای رفتن به یک 3-2-6. این یک تنوع از یک 3-3 اما شما باید اضافی نیکل و شما باید اضافی [دفاعی بازگشت] برای جلوگیری از عبور هر کس می خواهد به انجام است. اما شما رو با تنوع وسط ایمنی قادر به پایین آمدن و مناسب اجرا شکاف است که ما در حال رفتن به نیاز این سال است.”

این Razorbacks نداشته خود را در اول بهار عمل نشده اما می توانید آنها را مطالعه راهکار و طرح Odom است به محل قرار داده. NCAA اجازه دو ساعت از جلسات مجازی این هفته — یک قاب زمان NCAA توافق برای دو هفته آینده-و Razorbacks استفاده از آن را برای 30 دقیقه از موقعیت جلسات گروه از طریق خط چت برنامه های کاربردی از دوشنبه تا پنج شنبه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“من دوست دارم مربی Odom و آنچه او را به انجام در حال حاضر گفت:” Catalon یک اشتباه اول. “من فکر می کنم او معتقد است ما در DBs و که هر کس می تواند بازی در حال حاضر, بنابراین ما نوع چرخش نقاط. بنابراین یک روز شما ممکن است یک رایگان ایمنی و روز بعد شما ممکن است یک مرز ایمنی یا ایمنی. یا یک روز شما ممکن است یک نیکل است.”

Odom استفاده کرده است بسیاری از طرح های دفاعی در طول سال همیشه با تاکید بر استفاده از نقاط قوت خود را فهرست.

در طول زمستان Odom گفت: “من همیشه اعتقاد دارم که شما می توانید قرار داده و مشت خود را روی میز و می گویند:” ما قصد داریم برای انجام این کار ما یک 4-3 تمپا 2 دفاع. ما فرد مقابل. ما یک 3-3-5.’ ما باید برای دیدن آنچه که ما پرسنل و حکیم است. ما معلمان است. ما ساخت و قرار دادن آنها در موقعیت به بازی موفق و بازی سریع است.”

مورگان یادگیری خود دفاع چهارم در فصل پنجم با Razorbacks, انتقال از راب اسمیت به پل Rhoads به جان Chavis و در حال حاضر به Odom.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=cpp70vSBSfM]

“من می دانم این است که ساده ترین دفاع ما آموخته ام تنها با اجازه دادن به ما پرواز در اطراف” مورگان گفت. “همه زبان با دفاع فقط فوق العاده آسان است. همه آنها مطابقت.

“همه چیز می رود با چیز دیگری پس از آن نوع از همه فقط در ارتباط با همه چیز است. آن را می سازد آن را فوق العاده ساده است. من می دانم که بیش از چهار سال گذشته از بودن در اینجا منتهی به بهار ما دورتر از ما همیشه با دفاع جدید. ما می تواند یک بازی در حال حاضر, اما من نمی خواهم به در همه فقط به این دلیل شما باید قادر به برخی از چیزهایی. اما من احساس می کنم به اندازه کافی راحت.”

Odom آثار ثانویه در دست زدن به safeties همراه با, cornerbacks مربی Sam Carter, به طوری که آنها خواهد شد که پرجمعیت ترین موقعیت گروه در این زمینه در تیم های پایه تنظیم شده است.

“تا آنجا که ما آن من احساس می کنم مثل همه احساس واقعا راحت در مورد آن” Catalon گفت. “تا آنجا که ما جلسات هر کس می داند آنچه که ما قرار است انجام دهد و جایی که ما قرار بود به در. به چیزهایی مانند که در مراحل بسیار اولیه من احساس می کنم که بسیار موثر است.

“من می دانم که ما قادر به رشد در طول جلسات که ما آنلاین و چیزهای شبیه به آن. من می دانم که همه ما در حال گرفتن بسیار جدی ارتباطی و چیزهای مانند آن فقط به مطالعه راهکار و مطمئن شوید که ما ماندن در بالای آن است. تا آنجا که به دفاع می رود, آن را بسیار ساده است در واقع. من می دانم که آن را می شود بسیار موثر و همه می تواند نقش در آن را برای اطمینان حاصل کنید.”

این Razorbacks رفت 0-4 برابر میسوری گذشته چهار فصل که Odom بود که در خدمت به عنوان سر مربی در مادر آلما.

“من فقط می گویند من فوق العاده خوشحال هستم او در کنار ما” مورگان گفت. “من خسته از paling او و من خوشحالم که او در کنار ما … چون او یک دنگ مربی خوب و من متوجه شده ام که و متوجه شدم که حق دور.”

وودز گفت: موقعیت جلسات این هفته مفید بودند.

“این خوب بود رفتن بیش از برخی از چیزهایی که ما نیاز به رفتن بیش از” جنگل گفت. “این نوع بود بازآموزی به ذهن ما, بنابراین من فکر کردم آن را خوب واقعی و ما برخی از چیزهای خوب از این هفته. ما قطعا می تواند رسیدگی به برخی بیشتر.”

این Razorbacks می دانیم که تمام “مجازی” مربیگری آنها می تواند ایستادن همان است که در عمل زمینه با هم.

“ما همه خیلی راحت با [راهکار] در حال حاضر” جنگل گفت. “من می خواهم گفت ما فقط باید برای دریافت یک یادآوری کوچک به دلیل آن است که یک دقیقه پس ما در واقع می تواند ملاقات. بدیهی است که گرفتن در عمل زمینه را انجام دهد ما بسیاری از کمک. ما نیاز داریم که. اما تا آنجا که به دانستن آنچه که ما نیاز به انجام, من باور دارم که ما خیلی خوب است که در مرحله.”

گفت: Catalon “هر تیم در این کشور در برخورد با این, پس از آن فقط که در حال رفتن به بهترین از آن و باقی ماندن در بالای همه چیز تا آنجا که ذهنی و جسمی? تا کنون ما به کار گرفته شده در آن واقعا خوب است.

“من فکر می کنم آن را خوب است برای ما به بهار توپ. من می خواستم به خارج وجود دارد برای من اولین بهار, توپ, اما زندگی است. گاهی اوقات شما ضربه با چیزی. که در حال رفتن برای پاسخ هنگامی که چیزهایی شبیه به این اتفاق می افتد؟”

مورگان کمی صریح تر در مورد داشتن یک جدول زمانی برای گرفتن در 15 مجاز شیوه های بهار.

“من قصد ندارم بگویم این یک ضربه بزرگ برای ما فقط به خاطر اینکه ما اول [ماه] مربی,” او گفت:. “آن را بمکد. زندگی است که در مورد دو چیز است: چیزهایی که اتفاق می افتد به شما و چگونه شما به آنها پاسخ دهند. ما در پاسخ واقعا خوب است.

“ما باید به نگاه در ادراک. هر تیم دیگر این است که رفتن را از طریق این حق در حال حاضر پس چرا ما نمی توانیم از آن بهره مند شوند بیش از هر کس دیگری ؟ ما در حال تلاش سخت ترین ما را به یک مرحله بالاتر از همه در حال حاضر و استفاده از آن به عنوان یک مزیت است. این یک تهدید برای ما این یک فرصت است.”

آرکانزاس دفاعی پشت Jalen Catalon مورد بحث و بررسی طرح های جدید تحت Razorbacks دفاعی هماهنگ بری Odom در طول تلفنی جمعه.
(ویژه به NWA Democrat-Gazette/David ساحل)

دفاعی هماهنگ بری Odom صحبت با اعضای رسانه ها روز شنبه, فوریه 6, 2020, داخل Fred W. Smith فوتبال مرکز در پردیس در فیتویل. (NWA Democrat-Gazette/David Gottschalk)

آرکانزاس گیرنده گسترده مایک جنگل گفت که او و هم تیمی های خود هستند “همه خیلی راحت با [راهکار] در حال حاضر” حتی به عنوان آنها نگه داشته میشه در حالی که شیوه های در حال تعطیل.
(NWA Democrat-Gazette/چارلی Kaijo)

ورزش در 04/04/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>