دفتر ویندوز باز نمی شود بنابراین صاحبخانه نوبت به پاک کردن هوا از تکنولوژی برای مبارزه با ویروس گسترش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ترس که Covid-19 را از طریق هوا در ساختمان های اداری است که صاحب نیویورک معروف ترین برج مباهات در تلویزیون در مورد سیستم های تهویه مطبوع.

“حتی در ساختمان امپایر استیت به پایین رصدخانه ما مرو 13 فیلتر” آنتونی Malkin, مدیر اجرایی Empire State Realty Trust گفت: در ژوئن 9, مصاحبه با CNBC. “ما AtmosAir ثابت برای حذف 99.92 درصد از Covid ویروس از هوا است.”

مرو 13 فیلتر هوا با راندمان بالا. AtmosAir داخلی سیستم است که با استفاده از انرژی یونهای قادر به “دنبال و از بین بردن” ویروس ها و میکروب ها و دیگر آلاینده ها به عنوان شرح داده شده توسط استیو لوین مدیر اجرایی AtmosAir Solutions یک شرکت مستقر در Fairfield, Conn.


تقاضا برای سیستم ده برابر افزایش یافته است از زمان شروع این بیماری همه گیر. مشتریان شامل Brookfield, گوگل, WeWork و وزارت دفاع است. لاگاردیا فرودگاه لس آنجلس فرودگاه و مرکز استیپلز در حال مشتریان بیش از حد. لوین گفت: آزمون از Microchem آزمایشگاهی که نرخ مطابق با اصول بهداشتی محصولات تخمین زده می شود که AtmosAir سیستم می تواند در کاهش حضور Covid-19 99.92% در عرض 30 دقیقه.

“این است که جایگزینی برای دست شستن و تمیز کردن سطوح و یا تغییر فیلتر هوا” لوین گفت. “اما آن است که یک لایه از حفاظت.”

دستورالعمل از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شرکت باز کردن پنجره ها در دفاتر خود را برای افزایش گردش خون. برای بسیاری از آسمان خراش های منهتن که یک گزینه نیست.

به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از کارگران آماده به بازگشت به دفتر کیفیت هوا می تواند یک مشکل عمده. یک سال 2017 تحصیل در اروپا یافت دفاتر تا به حال به طور معمول کاهش کیفیت هوا نسبت به هواپیما.

“در برج 45” گفت: استیون لوی مدیر Kamber, مدیریت, وقتی گفت از پژوهش است. شرکت او یکی از اولین در شهرستان به اتخاذ AtmosAir تکنولوژی نصب آن در طول 40 داستان Midtown برج 45 ساختمان در سال 2016.

لوی متقاعد شده بود توسط یک Gensler مطالعه در آن زمان که کارگران سازنده تر و به نام در کمتر بیمار هنگامی که در محل کار کیفیت هوا بهبود یافته است.

دستگاه هزینه Kamber 4000 $در هر طبقه نصب می شود. سرمایه گذاری در حال حاضر ثابت شده است ارزشمند در لوی و مشاهده به عنوان شرکت در حال حاضر آگاه از کیفیت هوا در محیط کار خود.

“مستاجران به طور فزاینده ای به رفتن به تقاضای این,” او گفت:.

جورج آسایش و پسران صاحبخانه با خواص دفتر در منهتن گفت: آن نصب شده جدید فیلتر هوا و افزایش مصرف هوای تازه به ساختمان آن در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته به Fairfield County, مستاجران—که در حال بازگشت به کار هر چه زودتر از در این شهرستان است. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پیتر دانکن گفت: این شرکت در حال مطالعه چگونه به بهبود کیفیت هوا در سراسر نمونه کارها خود را.

“افزایش خارج از هوا واقعا مهم است اما ما نیز به دنبال در نور ماوراء بنفش برای زمانی که هوا از عبور از میان یک تعداد از گزینه های” دانکن گفت. “گزینه های مانند نصب قوی فیلتر هوا? که در حال حاضر انجام می شود.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>