رسمی می گوید آمریکا و طالبان در رسیدن به افغانستان توافق صلح

مونیخ — ایالات متحده و طالبان رسیده اند توافق بر سر یک آتش بس موقت است که اثر را در روزهای آینده و در صورت موفقیت به اتمام منجر به رسمی آتش بس و آغاز مذاکرات صلح بین همه طرف افغانستان در ماه آینده و با نهایی خروج نیروهای امریکایی از افغانستان یک مقام ارشد آمریکایی روز جمعه گفت.

این مقام گفت این توافق برای هفت روز “کاهش خشونت” است “بسیار خاص” را پوشش می دهد و کل کشور از جمله دولت افغانستان و نیروهای. وجود نشانه های رسمی اعلام می آیند به عنوان اوایل به عنوان تعطیلات آخر هفته.

این رسمی بود که مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و به شرط ناشناس ماندن گفت که طالبان تا به حال متعهد به توقف در کنار جاده و بمب گذاری های انتحاری و همچنین حملات راکتی. این مقام گفت ایران می خواهد نظارت بر آتش بس و تعیین اگر وجود دارد هر گونه نقض.

باید طالبان پیروی “کاهش خشونت” توافق خواهد بود و پس از امضای یک دوم توافق میان ایالات متحده و طالبان. که توافق منجر 16 ماه مذاکرات را شروع مذاکرات صلح و خروج نیروهای ایالات متحده.

طالبان رسمی آشنا با معامله گفت: توافقنامه دوم خواهد بود امضا شده در فوریه. 29 و افغانستان مذاکرات آغاز خواهد شد در مارس 10. این مقام گفت: آلمان و نروژ ارائه شده برای میزبانی مذاکرات اما شده است وجود دارد هیچ تصمیمی در محل.

که طالبان رسمی بود که مجاز به صحبت با رسانه ها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: Feb. 29 قرارداد را فراهم می کند برای رهایی از 5000 طالبان زندانیان قبل از شروع مذاکرات است.

به خوبی به وعده خود برای آزادی طالبان زندانی واشنگتن در حال رفتن به نیاز به رئیس جمهور اشرف غنی است که انتقادی از این راه ایالات متحده فرستاده زلمای خلیل زاد انجام مذاکرات و شکایت در مورد بودن در تاریکی نگه داشته.

غنی همچنین bickered با شریک زندگی خود را در زمان حکومت عبدالله عبدالله بیش از خواهد شد که نشان دهنده کابل در میز مذاکره. غنی اصرار او رهبری مذاکرات, در حالی که مخالفان سیاسی خود و دیگر برجسته طالبان به نام برای فراگیر تر نمایندگی در میز مذاکره.

طالبان و کسانی که آشنا با جزئیات افغانستان در مذاکرات می گویند که نمایندگان از کابل شامل مقامات دولتی اما آنها را نشسته در سراسر از طالبان به عنوان عادی افغان و نه به عنوان نمایندگان دولت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به نام مذاکرات صلح به دلیل حمله ای که به کشته شدن دو آمریکایی است.

مقامات ایالات متحده باید عموم نیست املای جدول زمانی خود را به صورت اولیه خروج نیروهای نظامی ایالات متحده در افغانستان اما انتظار این است که کاهش فعلی از مجموع حدود 12000 حدود 8,600 خواهد شد و پس از امضای ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است. که اولیه کاهش است به احتمال زیاد به کشش بیش از یک دوره از هفته یا ماه.

طالبان گفت: خروج نیروهای خارجی از شروع و به تدریج انجام خواهد شد بیش از 18 ماه است.

یک مقام ارشد نظامی ایالات متحده افسر گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران گفت که آمریکا عملیات ضد تروریستی در افغانستان در برابر گروه دولت اسلامی و القاعده ادامه خواهد داد جداگانه از توافق صلح. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد جنبه های حساس از عملیات نظامی جلوتر از انتظار اعلام متحده آمریکا-طالبان معامله است.

او همچنین گفت که ایالات متحده به اندازه کافی هوش-جمع آوری دارایی قادر به تعیین در دوره هفت روزه که آیا طالبان در حال ساخت یک نیت تلاش برای کاهش خشونت حتی اگر برخی از محدود خشونت همچنان ادامه دارد.

تحولات جدید آمد و به عنوان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper ملاقات جمعه در مونیخ با غنی. آنها صحبت کرد و در حاشیه امنیت بین المللی در مونیخ فروم.

آتش بس تا به حال شده است به طور گسترده ای پیش بینی شده و مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل موافقت کرد که به مقابله به گفته مقامات ایالات متحده.

جزئیات نهایی شد با چکش در روزهای اخیر خلیل زاد و نمایندگان طالبان در دوحه, قطر. خلیل زاد در مونیخ و با حضور Pompeo و Esper جلسه به عنوان ژنرال اسکات میلر فرمانده آمریکا نیروی بین المللی در افغانستان است.

جزئیات شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید