جستجو برای پیدا کردن سرپناه برای شهر نیویورک رشد جمعیت بی خانمان باعث شده است تا مقامات محلی برای اجاره لوکس ساختمان.

توسعه دهندگان که به معافیت های مالیاتی برای ساخت برج ها با یوگا اتاق و میز بیلیارد در ازای تعیین برخی از واحدهای به عنوان مقرون به صرفه در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز برای پر کردن این آپارتمان با پناهگاه ساکنان در صورتی که موفق به پیدا کردن مستاجر از طریق مقرون به صرفه مسکن قرعه کشی.

این قاعده به حدود 200 واحد است که خالی از جمعه با توجه به شهر وزارت مسکن حفظ و توسعه.


“این دولت است شناسایی راه های جدید و خلاق برای مبارزه با بی خانمانی” گفت: Matthew Creegan سخنگوی وزارت. “ما یک فرصت برای ارائه با کیفیت بالا و مسکن دائمی برای برخی از ما بی خانمان همسایگان و ما تصرف آن است.”

سرمایه گذاری در برخی از ساختمان ها می تواند شروع در اوایل این هفته. آنها را محدود به خانواده ها در پناهگاه که می تواند به طور مستقل زندگی می کنند—نه بی خانمان که نیاز اضافی خدمات اجتماعی و یا پشتیبانی Creegan گفت. اجاره خود را پرداخت خواهد شد به توسعه شهر.

قوانین را تا حد زیادی تحت تاثیر ساختمان ها که در آن مقرون به صرفه واحد تعیین شده برای درآمد متوسط مستاجران—از تک تک افرادی که کسب عنوان آنجا که $97,110 به خانواده های سه دختر با یک ترکیب درآمد از $124,930 با توجه به دستورالعمل شهرستان.

این شامل سکه یک برج در بروکلین محله ویلیامزبرگ با یک زمین بسکتبال و یک نوار. وجود دارد 19 studios در ساختمان خواهد شد که اجاره برای $2,116 یک ماه و 24 یک اتاق خواب برای $2,270 با توجه به قرعه کشی تبلیغات.

در اسکس عبور در منهتن پایین سمت شرق یک خوابه واحد در دسترس برای $1,912 و $2,717 بسته متقاضی درآمد. قرعه کشی برای مستاجران در حال انجام در هر دو ساختمان.

مقرون به صرفه اجاره برای درآمد متوسط ساکنان تنها اندکی پایین تر از نرخ بازار ساخت آنها را یک انتخاب محبوب برای توسعه دهندگان که انتخاب کردن در به معافیت مالیاتی برنامه گفت: اردن Bardach chief operating officer در City5 یک شرکت مشاوره است که کمک می کند تا توسعه دهندگان مطابق با برنامه های مسکن.

اما مستاجران آینده نگر اغلب درک نمی کنند آنها واجد شرایط و وقتی که آنها ممکن است بخواهید به تحمل طولانی قرعه کشی و درآمد-فرایند تایید برای آپارتمان ها است که تنها در اندکی تخفیف. که گاهی اوقات برگ واحدهای خالی پس از قرعه کشی به پایان رسیده است.

تحت قوانین توسعه دهندگان می تواند گسترش جستجوی خود را و پیدا کردن مقدماتی مستاجران برای کسانی که آپارتمان با ارسال در استاندارد های اجاره ای و با brokerages, Bardach گفت.

با این تغییر اجازه می دهد بی خانمان دادن “برخی از توسعه دهندگان ممکن است خروج از برنامه به طور کامل,” او گفت:. “توسعه دهندگان موافقت خود را برای ورود به ملک را به یک قرعه کشی فرایند این است نه آنچه که آنها برای امضای.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im