مقامات tout پزشکی دنده ورود در دولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

خیلی خوشحال دولتی آسا هاچینسون در دست بود یکشنبه به نگاه بیش از عمده حمل و نقل از تجهیزات حفاظت فردی برای پرسنل پزشکی از دولت اول covid-19 بیمار تایید شد آوریل 11.

اوایل صبح روز یکشنبه شش فدرال اکسپرس تراکتور-تریلر سکوهای تا در صف فدرال مازاد انبار و دوباره سوار جاده در شمال لیتل راک و شروع به تخلیه محموله خود را از دستکش های حفاظتی, انزوا, لباس, ماسک صورت و چهره سپر همه محدود برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور.

“شما می توانید ببینید این شامل N-95 ماسک آن را شامل لباسهای آن شامل دستکش, که بسیار مورد نیاز” هاچینسون گفت. “تا کنون ما شده اند کاملا متکی بر آنچه ما را دریافت کرده ام از فدرال اموال مازاد. این اولین بار است که حمل و نقل است که ما به دست آمده از $75 میلیون که ما اختصاص داده شده به خرید تجهیزات حفاظتی برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران می آید و آن را در فقط در زمان.”

ورود منابع در آمد یک روز زمانی که دولت اعلام کرد که یکی دیگر از 52 نفر تست مثبت برای coronavirus. اما مقامات دولتی می گویند میزان گسترش آن همچنان کند است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

فرماندار گفت: ورود لوازم تسکین بود نه فقط برای او بلکه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“آیا آن را یک بار خاموش ذهن من,” او گفت:. “من می دانم آنچه که نیاز است در خارج وجود دارد و من می دانم که چه موانع [دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی] … مواجه شده است و در آن همه چیز از حمل و نقل مهلت برای رقابت با کشورهای دیگر برای گرفتن زمان تولید و پس از آن شما آن را باور نمی کند تا زمانی که آن را از لحاظ جسمی در اینجا در انبار است که درست است ؟ منظورم این است که من شنیده ام روز دیگر که وجود دارد یک قطعه از حمل و نقل است که در اینجا آمد روز دیگر که قرار بود برای رفتن به فرانسه. منظورم این است که آن نوع از اشتباهات من به معنای واقعی کلمه آن را یک جهانی جنگل که در آن همه — متحده سازمان ملل و وزارت دفاع — این است که رقابت برای این محصول است. بنابراین تا زمانی که آن را در اینجا بله من در مورد آن نگران است.”

هاچینسون گفت: بسیاری از تنش تا به حال به انجام با این واقعیت است که محموله دیگر شده بود منحرف حتی پس از آنها ظاهرا محدود برای آرکانزاس است.

“وجود دارد یک محموله که از آلمان از طریق اسپانیا که ضبط در اسپانیا,” او گفت:. “آنها نیاز به PPE و آن این بود که رهبری برای آرکانزاس است. وجود دارد همان چیزی که در چین که در آن شما دریافت بیشتر توپ زدن از نیویورک تا این تیم انجام داده است یک کار فوق العاده ای غلبه بر هر یک از این موانع برای دریافت این منابع به آرکانزاس است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=-AMicTYGJ8g]

UAMS صدراعظم کم پترسون تشکر هاچینسون برای تلاش های خود را برای امن تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در دولت است.

“این است که انجام کارهای راه برای محافظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و برای نجات زندگی,” او گفت:. “چهل و نه کشورهای دیگر در ایالات متحده مایل بودند آن را انجام داده است.

“در بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران در آرکانزاس که در حال رفتن به خواب راحت تر امشب دانستن آنها تجهیزات آنها نیاز به نگه داشتن خود را امن در حالی که آنها مراقبت از Arkansans نیاز” پترسون اضافه شده است.

حمل و نقل تولید شده در کارخانه ها در چین و سپس فرستاده شده به آرکانزاس در یک شیوه ای است که نمی خواهد به نظر می رسید از محل در یک تریلر جاسوسی با توجه به چوب پنبهای بیکر مدیر عامل شرکت سنگ County, Ironworks در کوه ها و کورتیس Broughton, UAMS دستیار معاونت زنجیره تامین است.

“این حمل و نقل به ما آمد از شانگهای در MD-11 [جت] و ما در حال همکاری با فرماندار مردم را امتحان کنید و مطمئن به اندازه PPE که ممکن است” بیکر گفت. “این چیزی است که ما انجام می دهیم اما ما تا به حال برخی از اتصالات در چین و از آنجا که ما در حال جنگ چریکی بچه ها ما رو در زمین و hustled سعی کنید به آمده تا با چیزهای به اندازه کافی برای کمک به دولت است.”

بیکر گفت: حمل و نقل در حال تخلیه یکشنبه نشان دهنده تنها حدود 20 درصد از کالاهای امن تا کنون و اضافه کرد که او پیش بینی چندین محموله های آینده به دولت در هفته های آینده.

“این یک مقدار زیادی از محصولات سر این راه است.”

بیکر گفت: دخالت او شروع شد و حدود شش هفته پیش زمانی که او پسر بزرگ مایکل, یک دندانپزشک در Springfield, Mo. به نام و به او گفت که او نمی باید دسترسی مناسب به تجهیزات حفاظتی.

“او به من گفت که آنها با استفاده از ماسک یکبار مصرف دوباره و دوباره و او نمی دانست چه باید بکنید” بیکر گفت. “ما یک سازمان بر روی زمین در چین و در حدود سه روز بعد یکی از بچه ها ما ایمیل فرستاده و گفت: برخی از کارخانه های ما در حال تبدیل به دستور دولت چین به ماسک-ساخت.”

با این اطلاعات بیکر گفت: او و پسرش اندرو نیز شریک کسب و کار تصمیم گرفت تا ببینید که آیا آنها می تواند منبع به اندازه کافی ماسک برای عرضه هر ساکن سنگ شهرستان است. بیکر گفت که از طریق تماس او در آرکانزاس آموزشی شبکه تلویزیونی ساخته شده او در تماس با رهبری در AMA’S) شد و پرسید: اگر او می تواند امن تجهیزات اضافی برای آرکانزاس کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پیچیده توجه کرد که به طور فزاینده ای شکننده رابطه بین ایالات متحده و دولت های چینی.

“دولت چین تهدید کرده است که آن کارخانه ها با نرم, حکم به کشتی تجهیزات پزشکی به ایالات متحده” بیکر گفت. “بنابراین آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن حتی یک کارخانه حاضر به کشتی آن را بیش از اینجا.”

اندرو بیکر گفت که به اطراف فرمان او داوطلب خدمت سربازی به کمک برخی از همکاران او در گوانگژو چین در تلاش برای تجهیزات کشتی به یک مرکزی داخلی نقطه قبل از قرار دادن کل حمل و نقل یک هواپیمای عازم آمریکا

“همانطور که ما آموزش فرآیند و نحوه تعامل با این کارخانه در خارج از کشور به عنوان آنها در حال تنظیم شده توسط دولت خود را” اندرو بیکر گفت: “ما برای اولین بار چند تلاش ما در بر داشت هنگامی که آنها متوجه شدند ما حمل و نقل PPE به طور مستقیم به ایالات متحده برخی از آنها فقط می خواهم فورا ناپدید می شوند و نمی خواهد با ما ارتباط برقرار کنید هر بیشتر. ما ghosted.”

گالری: PPE حمل و نقل می رسد در آرکانزاس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/413ppe/]

مشکل حل

راه حل اندرو بیکر گفت که به ترتیب برای همه وسایل به کار گرفته می شود به گوانگژو و تثبیت شده وجود دارد پس از آن بود یا حمل و نقل به شانگهای یا فرستاده های مختلف خارجی مقصد نهایی حمل و نقل ایالات متحده هر دو نانوا گفت: این روند نه تنها دشوار اما موفقیت نبود مطمئن باشید تا زمانی که کل حمل و نقل و در نهایت لمس کردن در ممفیس فرودگاه.

“اوه خدای من,” چوب پنبهای بیکر گفت. “Nerve-racking کتمان حقیقت است. این است که احتمالا من امشب خواب شاید کمی. فقط ما اولین بار در اینجا آن را مانند غرب وحشی و تاپیک خیلی حرص و طمع بیش از وجود دارد در حال حاضر. آنها به فروش چیزهای راست کردن از زیر شما می باشد. آنها در حال صدور قرارداد و سپس پاره کردن قرارداد و افزایش قیمت و فروش آن را به برخی از مکان های دیگر و یا فقط ناپدید می شود. این دیوانه است.”

“این چند لایه” Andrew Baker اضافه شده است. “برخی از کارخانه ها بیش از وجود دارد که خوشحال هستند برای مقابله با ما در حال اجرا هستند به همان مسائل خود را با تامین کنندگان مواد اولیه. این بچه ها در حال ساخت آن را سخت را برای آنها به مواد اولیه آنها افزایش قیمت به کارخانه ها که به نوبه خود منجر به افزایش هزینه برای به دست آوردن چیزهای اینجا به آمریکا”

حتی گرفتن مواد به آمریکا پایان ندارد درام, اما, به عنوان چوب پنبهای بیکر گفت: دولت فدرال منحرف شده است برخی از تجهیزات پزشکی از خود مقصد در نظر گرفته شده برای مقاصد مختلف تلقی بیشتر مهم است.

افسانه 0 25 50 75 100 تعداد موارد تایید شده

منبع: Arkansas وزارت بهداشت

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

“من حتی نمی دانم که چگونه به صحبت در مورد که بخشی از آن به دلیل شرایط وجود دارد که در آن دولت فدرال دارای اولویت است اساسا برداشت کالا از مکان ها و قرار دادن آنها را به جایی که آنها تصور می شد بیشتر از یک نیاز مهم است.” “این اتفاق افتاده است بنابراین من فکر می کنم ما تمام شده است عصبی که در مورد. ما فقط امیدوار است که ما موفق به تامین برخی از کالاها برای مردم آرکانزاس و که ما می توانیم چسبیدن به آنها را. وجود خطر در همه جا. این فقط یک مخاطره آمیز و خطرناک ،

چند بازیکن

Broughton, کمک معاونت در طول زنجیره تامین در AMA’S) گفت: بسیاری از تلاش به واقع آوردن منابع به ایالات متحده آمد به روابط جعلی بیش از 20 سال از لوازم حرکت از یک مکان به مکان دیگر. او گفت: تلاش برای به دست آوردن منابع از نقل مکان به این کشور نیاز به دخالت اشخاص لزوما درگیر در پزشکی تولید و یا حمل و نقل, اما که تا به حال رسیدن به قرار دادن تولید و حمل و نقل قطعات را به محل.

“ما درک می کنیم بیکر خانواده ممکن است یک بخشی از زنجیره تامین در مراقبت های بهداشتی سنتی اما آنها در زنجیره تامین در چین” Broughton گفت. “بنابراین من می دانستم که ما باید منابع را به این بازگشت بسیار غیر متعارف شبکه به طوری که آنها با کار ما را به مطمئن شوید که ما کیفیت محصولات ما مورد نیاز است.”

Broughton گفت که چون از 12 ساعت اختلاف زمان بین ایالات متحده و چین تلاش های درگیر چند روز و 20 ساعت و یا بیشتر کار به عنوان یک واسطه با تولید کنندگان چینی و آمریکایی, حمل و نقل عملیات به اطمینان حاصل شود که تمام جزئیات مورد نیاز برای دریافت تجهیزات مورد نیاز تولید روانه بازار مرکزی منطقه عملیات و حمل و نقل ایالات متحده مواجه شد.

“این یک همکاری فوق العاده از سال ها بسیاری از مراقبت های بهداشتی تجربه پوشش غیر متعارف با برخی از مراقبت های بهداشتی تامین کنندگان مانند بیکر خانواده و دیگران به ارمغان بیاورد محصول به آرکانزاس برای کمک به خانواده های ما و دوستان ما,” او گفت:.

Broughton گفت که تا پایان هفته به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی باید در دولت به آرکانزاس 20 تا 30 روز عرضه است. اما حتی مهم تر او گفت: زنجیره تامین است که در حال حاضر ایجاد شده است.

“این فقط مهم برای خرید محصول, اما آن را نیز مهم است که زمان تولید,” او گفت:. “در حال حاضر ما در واقع امن زمان تولید با تولید کنندگان که در حال آوردن محصول ما بنابراین ما می توانیم به طور مداوم محصول منبع. ما نمی نیاز به حفظ و بازسازی چرخ.”

Broughton گفت که اطمینان به یک جریان مستمر مورد نیاز تجهیزات پزشکی به دولت برای دوباره پر کردن آنچه در حال استفاده است.

ویروس به روز رسانی

همانطور که از یکشنبه شب با توجه به آمار و ارقام از آرکانزاس وزارت بهداشت وجود دارد و در مجموع 1,280 covid-19 مورد تایید در آرکانزاس است. وزارت بهداشت گزارش دادند که 27 نفر از این بیماری فوت و 367 نفر بهبود یافته اند.

جنیفر Dillaha مدیر پزشکی برای واکسن و شیوع پاسخ برای وزارت بهداشت گفت: به نظر می رسد که دولت در حال پیشرفت است در مسطح منحنی از بیماری, اما او گفت: در حال حاضر در هیچ زمان و با آرامش تلاش است که در حال ساخته شده.

“من نمی خواهد می گویند ما در سراشیبی طرف و در عین حال” او گفت:. “ما کمتر از موارد از ابتدا پیش بینی شده در مدل در این نقطه در زمان به طوری که بسیار امیدوار. و با توجه به اطلاعات من دیروز دو برابر شدن زمان بین تعداد موارد طولانی به یک هفته است که به من می گوید که ما در حال مسطح منحنی.”

Dillaha گفت که یکی از نشانه هایی است که این بیماری ممکن است شروع به فروکش کردن اگر چه او تاکید کرد که دولت نه از جنگل است.

“من فکر می کنم که بسیار امیدوار نشانه. من فکر می کنم این نشان می دهد که اجتماعی فاصله است که با داشتن یک اثر بسیار مفید,” او گفت:. “البته این است که هیچ وقت اجازه دهید تا. ما امیدواریم که اگر ما می تواند حفظ کند که سطح پایین افزایش می دهد که به ما کمک خواهد کرد جلوگیری از داشتن برای اضافه کردن تخت بیمارستان و هواکش.”

در حال حاضر 77 نفر در بیمارستان بستری هستند و با coronavirus و 29 از این افراد در هواکش برای کمک به تنفس توجه به بخش سلامت است. دولت گزارش داد که 43 از افرادی که قرارداد این ویروس هستند 17 یا جوان 83 بین سنین 18 و 24, 383 هستند 25 تا 44, 465 45 تا 64 و 305 65 ساله یا مسن تر.

زنان را تشکیل می دهند 56.9 درصد از کسانی که آزمایش مثبت در حالی که 43.1% مرد هستند. در میان این افراد 814 سفید, 324 هستند, سیاه, 20, آسیایی, چهار, بومیان آمریکا, سه جزایر اقیانوس آرام, سه ناشناخته و 354 ذکر شده به عنوان دیگر.

این شهرستان با بیشترین تعداد موارد تایید شده است Pulaski County, با 256. Jefferson County می آید دوم با 95. Crittenden County 93 موارد و گرلند شهرستان 81. پنج شهرستان در آرکانزاس — Calhoun, Fulton, Jackson, رودخانه کوچک, Montgomery — تا به حال هیچ مورد ثبت شده که از یکشنبه شب.

Dillaha گفت: ورود تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که استقبال کمی از اخبار در چه بوده است grim چند هفته در دولت است.

“این واقعا خبر خوبی” Dillaha گفت. “من فکر می کنم که بسیار مهم است زیرا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دارد که به احتمال زیاد در معرض و PPE خواهد شد یک راه طولانی به سوی ساخت مطمئن شوید که آنها امن نگه داشته است.”

آرکانزاس گارد ملی Spc. Xander Reavis از Dardanelle بارگیری یک محموله از تجهیزات حفاظت شخصی یکشنبه در فدرال مازاد انبار در شمال لیتل راک. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/413ppe/. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe) “>
عکس از توماس Metthe
آرکانزاس گارد ملی Spc. Xander Reavis از Dardanelle بارگیری یک محموله از تجهیزات حفاظت شخصی یکشنبه در فدرال مازاد انبار در شمال لیتل راک. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/413ppe/. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

یک بخش در 04/13/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>