قیمت نفت منفی به عنوان تقاضا فرو می ریزد; سهام شیب

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک (AP) — قیمت نفت سقوط به زیر صفر در دوشنبه آخرین هرگز قبل دیده می شود تعداد به بیرون آمدن از اقتصادی کما ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. یک بشکه معیار نفت ایالات متحده در ماه مه تحویل کاهش یافت و به منفی $37.60 در هر بشکه معامله گران به دنبال جلوگیری از داشتن نفت خام با جا به آن را ذخیره کنید.

قیمت برای دیگر قراردادهای نفتی نیز کاهش یافت به عنوان تاسیسات ذخیره سازی نفت خام رویکرد محدودیت های خود را. S&P 500 با کاهش 1.8 درصدی به برخی از دستاوردهای بزرگ از اول آن به صورت هفتگی افزایش از ماه فوریه

زودتر

قیمت های آتی نفت سقوط به زیر صفر برای اولین بار در روز دوشنبه به عنوان تقاضا برای انرژی فرو می ریزد و در میان coronavirus همه گیر و معامله گران به دنبال جلوگیری از داشتن خام با جا به آن را ذخیره کنید.

سهام نیز لغزش در وال استریت در معاملات بعد از ظهر با S&P 500 به پایین 1.2% اما بازار دراماتیک ترین اقدام تا کنون در روغن که در آن معیار خام ایالات متحده برای ماه مه تحویل میزان به منفی $35.20 از 2:30 pm. به وقت شرق آمریکا. آن را نزدیک به 60 دلار در شروع سال, قبل از اینکه کسب و کار-خاموش کردن سفارشات جاروب جهان و idled کارخانجات و دفاتر و خودرو.

خیلی از کاهش chalked به دلایل فنی — مه تحویل قرارداد نزدیک به انقضای پس از آن حجم معاملات نور بود که می تواند باعث تشدید نوسانات. اما قیمت برای تحویل و حتی بیشتر به آینده که بزرگتر دیدن حجم معاملات نیز سقوط کرد. تقاضا برای نفت سقوط کرده است به طوری که امکانات برای ذخیره سازی نفت خام تقریبا کامل است.

مخازن می تواند ضربه محدودیت های خود را ظرف مدت سه هفته و با توجه به کریس Midgley سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts. و معامله گران در حال حاضر به پرداخت شخص دیگری را که نفت برای تحویل در ماه مه و تغییر بار بدانند که در آن به آن را نگه دارید.

معیار آمریکا نفت خام برای تحویل در ماه ژوئن نشان می دهد که بیشتر “عادی” قیمت کاهش 16.5 درصد به $20.90 در هر بشکه رسید. بزرگ تولید کننده نفت اعلام کرده اند که کاهش در تولید به امید بهتر موازنه منابع با تقاضا اما بسیاری از تحلیلگران می گویند این کافی نیست.

“در واقع خرس برای خون” تحلیلگر نعیم اسلم از Avatrade گفت: در یک گزارش. “شیب سقوط در قیمت است که به دلیل عدم وجود تقاضای کافی و عدم ذخیره سازی محل با توجه به این واقعیت است که تولید قطع شکست خورده است را به آدرس عرضه بیش از تقاضا.”

هالی برتون چرخش بین سود و تیز و زیان حتی اگر آن گزارش قوی تر نتایج جستجو برای سه ماه اول سال 2020 از تحلیلگران انتظار می رود. نفتی شرکت مهندسی گفت که این بیماری همه گیر است بسیار ایجاد آشفتگی در صنعت است که آن را “نمی تواند منطقی برآورد” چه مدت ضربه خواهد داشت. این انتظار کاهش بیشتر در درآمد و سودآوری برای بقیه سال 2020 به خصوص در شمال امریکا است.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد پایین بود $2.46 به $25.62 در هر بشکه رسید. .

در بازار سهام خفیف قطره خوردند به برخی از دستاوردهای بزرگ ساخته شده از اواخر مارس رانده شده به تازگی توسط سرمایه گذاران به دنبال به جلو به بخش هایی از اقتصاد احتمالا بازگشایی به عنوان عفونت های سطح سخت-آمار مناطق. افراد بدبین به نام تجمع بیش از حد با اشاره به درد شدید اقتصادی جهان گسترده و ادامه داد: عدم قطعیت در مورد چه مدت طول خواهد کشید.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 444 امتیاز و یا 1.9% به 23,797. نزدک بود پایین 0.4%.

سهام انرژی در زمان بیشترین ضرر و زیان را با کسانی که در S&P 500 به پایین 3.7%. اما ضرر و زیان شدند گسترده با تمام 11 بخش در شاخص پایین.

“دولت می تواند اعلام کند که هر چه می خواهند نظر مردم را تشویق به دریافت و انجام چیزهای گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “این که آیا یا نه swaths گسترده ای از جامعه را که باقی مانده است دیده می شود. آن را برای رفتن به دیدن مردم شروع به دریافت و انجام چیزهای دوباره. خواهد شد که لازم است توسعه مثبت نه فقط اعلام شدن همه چیز باز است.”

سود بیشتر از شرکت هایی است که برندگان در stay-در-خانه اقتصاد کمک به محدود کردن بازار ضرر و زیان است. آمازون رز 1.7% و Netflix شروع به پریدن کرد 4 درصد به مردم بسته و در خانه خرید کالاهای اساسی و برای پر کردن وقت خود را. هر دو به تنظیم رکورد.

در توکیو شاخص Nikkei 225 کاهش 1.1% پس از ژاپن گزارش داد که صادرات آن کاهش یافت و نزدیک به 12% در ماه مارس از یک سال پیش از آن به عنوان بیماری همه گیر چکش تقاضا در آن دو تا از بزرگترین بازارهای ایالات متحده و چین است.

این شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 0.2% و کره جنوبی Kospi 0.8% افت داشته.

بازارهای اروپایی نسبتا رشد کردند شاخص DAX در آلمان شد تا 0.5% این CAC 40 فرانسه شد تا 0.7 درصد و FTSE 100 لندن به دست آورد 0.7%.

در نشانه ای از ادامه احتیاط در بازار اوراق قرضۀ دولتی باقی مانده بسیار کم است. عملکرد 10 ساله خزانه داری به تضعیف 0.62% از 0.65% اواخر جمعه. آن را در آغاز سال نزدیک 1.90%. بازده اوراق قرضه رها کردن زمانی که قیمت های خود را افزایش و تمایل سرمایه گذاران برای خرید Treasurys زمانی که آنها نگران اقتصاد است.

سهام داده و به طور کلی نوسان رو به بالا به تازگی و S&P 500 فقط بسته کردن آن برای اولین بار به صورت هفتگی به دست آوردن پس از شروع بازار فروش در ماه فوریه است. وعده های عظیم برای کمک به اقتصاد و بازار توسط فدرال رزرو و دولت آمریکا مشتعل در این تجمع که ارسال S&P 500 تا آنجا که 28.5 درصد از پایین در مارس 23.

اخیرا کشور در سراسر جهان به طور آزمایشی کاسته تا در کسب و کار-خاموش کردن محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش ویروس.

اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند این بیماری همه گیر است که به دور از بیش و جدید flareups می تواند آتش اگر دولت با عجله به اجازه دادن “عادی” زندگی به بازگشت زودتر از موعد.

S&P 500 باقی مانده حدود 15 درصد کمتر از آن رکورد در ماه فوریه به عنوان میلیون ها نفر بیشتر کارگران ایالات متحده فایل بیکاری هر هفته در میان خاموش شدن ناگهانی.

بسیاری از تحلیلگران نیز هشدار می دهند که بخش قابل توجهی از های اخیر بهبود در سهام است که با توجه به انتظار در میان برخی از سرمایه گذاران که اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن به شدت بار اقتصادی قرنطينه برداشته می شوند. آنها اساسا پیش بینی است که یک خط نمودار اقتصاد در نهایت شبیه حرف “V” با یک سوار وحشی اما پس از آن سریع محوری برای قوی بازیابی.

که ممکن است به خوش بینانه است. “ما هشدار می دهند که U شکل بازیابی نیز کاملا به احتمال زیاد” که در آن اقتصاد پایین باقی می ماند و در آن سطح پایین در حالی که قبل از دوره نقاهت استراتژیست در بارکلیز هشدار داد در گزارش اخیر.

بدون قوی تست برنامه های covid-19 کسب و کار به احتمال زیاد احساس نمی راحت آوردن خود را کامل حقوقی واجد شرایط در حالی که برای.

“با خطر دارایی در حال حاضر سقف خرید شانس برای اصلاح افزایش یافته است” مورگان استنلی استراتژیست نوشت: در گزارش.

این داستان در اصل منتشر شد در 10:51 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>