اوکلاهما بادپا مرتکب به Razorbacks

آرکانزاس فرود آمد دیگر بادپا از ایالت اوکلاهما با تعهد گیرنده برایس Stephens در روز یکشنبه.

Stephens, 6-1 165 پوند از شهر اوکلاهما مارشال سر تبدیل ضبط الکترونیکی 4.56 ثانیه در 40 yard dash در آرکانزاس اردوگاه در سال گذشته است. الکترونیکی بار معمولا کمی کندتر از یک دستی بار.

او ثبت 10.69 ثانیه در 100 متر در تمام شهرستان دیدار در مارس 2019 و 22.25 ثانیه در 200 متر در کلاس 4A قهرمانی کشور. او تعداد بازدید فایت برای Razorbacks’ بازی در برابر Auburn در پاییز گذشته.

آرکانزاس رسیور مربی جاستین rita gary استخدام Stephens زیر سر مربیان چاد موریس و سام پیتمن.

برایس است.

“آن مرد با من بوده است و از ابتدا” استفن گفت. “(من) دوست داشت که در هر زمان وجود دارد من بازدید و نمی توانید صبر کنید به عقب.”

استفن انتخاب Razorbacks ارائه می دهد بیش از اوکلاهما امور خارجه میشیگان, تنسی, Texas A&M, Arizona, Arizona, خارجه نبراسکا ایالتی آیووا, واشنگتن, وزارت امور خارجه, Memphis, و دیگران.

او گفت که او تحت تأثیر Razorbacks’ ارتباطات ثابت.

“آنها همیشه اعتقاد من,” او گفت:. “حتی زمانی که مربی موریس چپ آنها هنوز هم نشان داد که بیشترین مقدار را دوست دارم.”

مارشال گیرنده/دفاعی پشت مربی و استخدام هماهنگ کننده شان عشق گفت: او همیشه شاهد کارهای بزرگ پیش رو برای ESPN 3 ستاره چشم انداز.

“از روز 1 من می دانستم که برایس خواهد بود یکی از این ورزشکاران که در روزهای شنبه” عشق گفت. “من از صمیم قلب معتقدم که او خواهد بود یکی از این ورزشکاران است که در روزهای یکشنبه.”

استفن به حال 43 پذیرایی برای 1,004 متری و 15 touchdowns به عنوان یک دانشجوی سال دوم. فصل گذشته او در 21 جلب برای 416 متری و 6 touchdowns و با عجله 11 بار برای 224 متری و 3 touchdowns به عنوان یک تازه وارد.

Stephens است آرکانزاس’ 18 تعهد برای 2021 کلاس ششم از اوکلاهما.

در میان Razorbacks’ مرتکب از ایالت اوکلاهما تولسا اتحادیه در حال اجرا پشت AJ سبز که زمان ثبت شده از 10.38 ثانیه در 100 متر و 21.69 ثانیه در 200.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید