Omicron خدمات اولیه را در حین تماس کارگران قطع می کند

[ad_1]

یک جانباز تفنگدار دریایی ایالات متحده در 11 ژانویه 2022 در اتاق فشار منفی در بخش کووید-19 در محوطه دانشگاه و مرکز بهداشت وزارت امور کهنه سربازان ایالات متحده در بوستون در غرب راکسبری، ماساچوست، توسط پزشکان تحت درمان است.

جوزف گرانبها خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کمیسر موقت غذا و دارو، دکتر جانت وودکاک این هفته هشداری شوم به قانونگذاران ایالات متحده صادر کرد: ملت باید اطمینان حاصل کند که پلیس، بیمارستان‌ها و خدمات حمل و نقل از بین نرود زیرا موج بی‌سابقه عفونت‌های Omicron در سراسر کشور مردم را مجبور به تماس بیمار می‌کند. .

وودکاک روز سه‌شنبه به کمیته بهداشت سنا گفت: پردازش آنچه واقعاً در حال حاضر اتفاق می‌افتد دشوار است، به این معنی که بیشتر مردم به کووید مبتلا می‌شوند. “کاری که ما باید انجام دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم که بیمارستان ها همچنان می توانند کار کنند، حمل و نقل و سایر خدمات اولیه مختل نمی شوند تا زمانی که این اتفاق می افتد.

مانند زمستان گذشته، زمانی که مقامات دولتی تلاش کردند تا شیوع کووید را مهار کنند، خدمات عمومی و مشاغل در ایالات متحده ساعات کاری را کاهش دادند و حتی برخی به طور موقت تعطیل شدند. با این حال، امسال، بسیاری از کارگران مبتلا به این ویروس هستند و خدمات را مختل می کند که در غیر این صورت کارمندان دولت سعی می کنند باز نگه دارند.

از نیویورک تا لس آنجلس، خدمات اورژانس برای استخدام پلیس، پرستاران، خدمات اورژانس و آتش نشانان به اندازه کافی تلاش می کنند، زیرا کارگران بیشتر و بیشتر با کووید تماس می گیرند. سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی نیویورک و شیکاگو در حال تعطیل یا اختلال در برخی خدمات هستند، خطوط هوایی پروازها را قطع می‌کنند و مقامات دولتی مجبور به قرنطینه در خانه هستند زیرا نسخه بسیار مسری Omicron به حفاظت واکسن نفوذ می‌کند و تعداد زیادی از افراد عمدتاً واکسینه نشده را به بیمارستان می‌فرستد.

بر اساس تجزیه و تحلیل CNBC از داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز، ایالات متحده یک رکورد همه گیر تقریبا 1.5 میلیون عفونت جدید کووید را در روز دوشنبه با میانگین حدود 750000 عفونت جدید در هر روز در هفته گذشته گزارش کرد. این در مقایسه با میانگین هفت روز از حدود 252000 مورد جدید در روز در سال گذشته است.

میزان بستری شدن در بیمارستان نیز از اوج زمستان گذشته – قبل از استفاده گسترده از واکسن – بیشتر است و همچنان در حال افزایش است. بر اساس داده های وزارت بهداشت و خدمات انسانی، بیش از 152000 نفر در ایالات متحده تا روز چهارشنبه به دلیل ابتلا به کووید در بیمارستان بستری شده اند که در هفته گذشته 18 درصد افزایش داشته است.

جیلیان اشمیتز، رئیس کالج پزشکی اورژانس آمریکا، گفت: «بسیاری از نقاط در سراسر کشور به نقطه‌ای می‌رسند که حتی کارکنان ذخیره آنها نیز بیمار می‌شوند. او گفت که فشار بر کارگران خط مقدم اکنون بدتر از هر زمان دیگری در همه گیری است. تقریباً کل کشور در حال حاضر این هجوم موارد را تجربه می کند که بر کارکنان تأثیر می گذارد.

مدتها قبل از اینکه ایالات متحده برای اولین بار نوع omicron را در اوایل دسامبر کشف کند، بیمارستان ها با کمبود پرستار مواجه بودند. انجمن پرستاران آمریکا در ماه سپتامبر از دولت بایدن خواست کمبود پرستار را یک بحران ملی اعلام کند، زیرا گزینه دلتا در آن زمان در بسیاری از نقاط کشور رو به افزایش بود.

ارنست گرانت، رئیس جمهور وقت اردوی ملی، گفت: “سیستم های مراقبت های بهداشتی کشور بیش از حد بارگذاری شده اند و پرستاران خسته و ناامید هستند زیرا این همه گیری مداوم بی وقفه ادامه دارد.” گرانت گفت: “خود پرستاران نمی توانند این مشکل دیرینه را حل کنند و این بار ما نیست.”

گزینه omicron اکنون با وادار کردن پرستاران به تماس با بیماران، کمبودهای طولانی مدت پرسنل را پیچیده تر می کند. اگرچه اکثر پرستاران به طور کامل واکسینه شده‌اند، اما omicron می‌تواند از برخی از محافظت‌های ارائه شده توسط تزریق دوری کند و باعث عفونت‌های فراگیرتر در سراسر کشور شود.

دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC، روز چهارشنبه در نشست خبری کاخ سفید برای کووید -19 به خبرنگاران گفت: «افزایش ناگهانی و شدید موارد omicron منجر به تعداد بی‌سابقه روزانه موارد، بیماری، غیبت و تنش در سیستم مراقبت‌های بهداشتی ما می‌شود.» برای کمک به کاهش کمبود کارکنان احتمالی، آژانس ماه گذشته زمان ایزوله شدن برخی از کارکنان بهداشتی را که از کووید رنج می‌برند، کاهش داد، اقدامی بحث‌برانگیز که توسط گروه‌های پرستاری در سراسر کشور مورد انتقاد قرار گرفته است.

دولت بایدن صدها پزشک و پرستار نظامی را برای حمایت از بیمارستان‌های شلوغ مستقر کرده و به آژانس مدیریت اورژانس فدرال دستور داده است که تخت‌های بیمارستانی اورژانسی را فراهم کند و آمبولانس‌ها و تیم‌های EMS را برای انتقال بیماران مستقر کند.

پلیس، آتش نشانی و آژانس های حمل و نقل نیز با کارکنان درگیر هستند زیرا Omicron مردم را مجبور به تماس با بیمار می کند. در لس آنجلس، اریک گارستی، شهردار لس آنجلس، گفت که بیش از 800 پلیس و آتش نشان به دلیل نتایج مثبت آزمایش کووید پنجشنبه گذشته در خانه ایزوله شده اند.

گارستی در یک کنفرانس خبری گفت: “این لحظه فوق العاده سختی است. نسخه omicron مانند یک آتش سوزی گسترده شده است.”

بر اساس گزارش FDNY، در نیویورک، 18 درصد از کارکنان EMS و 13 درصد از آتش نشانان از روز سه شنبه به کووید مبتلا شده اند که 30 درصد برای EMS و 18 درصد برای آتش نشانان چند روز قبل کاهش یافته است. اداره پلیس نیویورک روز سه شنبه به CNBC گفت که 12.5 درصد از نیروها در جمعه گذشته بیمار بودند.

متروی نیویورک، بزرگترین مترو در کشور، همچنین برخی خطوط را به دلیل کمبود کارکنان ناشی از Omicron تعطیل کرد. اداره حمل و نقل شیکاگو، که دومین سیستم بزرگ حمل و نقل عمومی کشور را اداره می کند، همچنین به مردم گفت که ممکن است اختلالاتی در خدمات ایجاد شود زیرا کارگران به دلیل بیماری کووید تماس می گیرند.

این ویروس همچنین مقامات ارشد شهری و دولتی را مبتلا می کند. لوری لایت فوت، شهردار شیکاگو روز سه شنبه گفت که این کار را انجام داده است تست مثبت کووید و در حالی که خود را با علائم سرماخوردگی منزوی می کند، از خانه کار می کند. لایت فوت گفت که او کاملاً واکسینه شده و تقویت شده است. فرماندار ویرجینیای غربی جیم جاستیس اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که آزمایش او نیز مثبت بوده است، اگرچه او نیز کاملاً واکسینه شده و تقویت شده است.

خطوط هوایی درست قبل از کریسمس لغو پروازها را آغاز کردند، زیرا عفونت های Omicron در بین کارکنان آنها را بیکار کرد. یونایتد، جت بلو ایرویز، آلاسکا ایرلاینز، اسکای وست و دیگران با افزایش موارد ابتلا به کووید، برنامه های خود را برای ژانویه کاهش دادند و آنها را بدون خلبانان و سایر کارمندان مورد نیاز خود رها کردند.

مدیر اجرایی یونایتد روز دوشنبه گفت که 3000 کارگر، حدود 4 درصد از نیروی کار ایالات متحده، برای کووید مثبت هستند.

“فقط به عنوان مثال، فقط برای یک روز در نیوآرک [New Jersey]اسکات کربی در یادداشتی از کارکنان گفت: «تقریبا یک سوم نیروی کار ما بیمار هستند.

دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی کاخ سفید روز سه‌شنبه به کمیته بهداشت سنا گفت که به دلیل تفاوت در دامنه واکسیناسیون در ایالات متحده، مشخص نیست چه زمانی موج میکرونی به اوج خود می‌رسد. در دیگران.

فائوچی در جلسه استماع به قانونگذاران گفت: «این یک ویروس بسیار هوشمندانه است. او در تمام طول این مدت همه را فریب داده است – از لحظه ای که برای اولین بار وارد دلتا شد تا Omicron – این بسیار غیرقابل پیش بینی است و ما بهترین کار را انجام می دهیم.

– لزلی جوزف و نیت رتنر از CNBC در این گزارش مشارکت داشتند[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesNovagraredfoxbetelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbuy verified stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir