در پنجمین شب, Little Rock, اعتراض به پایان می رسد قبل از حکومت نظامی

Category: آرکانساس Comments: No comments

LITTLE ROCK — پنجم-شب متوالی از اعتراض در دولت و کنگره یکی کوتاه بود روز شنبه به عنوان سازمان دهندگان خواسته معترضان برای رفتن به خانه دو ساعت قبل از 8 p. m. لیتل راک مقررات منع رفت و آمد.

پیام وحدت و عدالت و موسیقی پخش شد به عنوان شرکت کنندگان در شماره حدود 200 و گفتگو با یکدیگر و تحسین سخنرانان. پس از آن حدود 6 بعد از ظهر بعد از معترضان در زمان یک لحظه به دعا برای صلح و وحدت در حالی که نگه داشتن شمع روشن آنها خواسته شد به ترک.

اکثر معترضان چپ و جمعیت به سرعت کاهش به 50 یا 60 با گذشته از کسانی که به trickling قبل از 9 بعد از ظهر

در چهار شب از تظاهرات جمعیت در آنجا ماند و به شب. پلیس و پلیس ایالتی آرکانزاس سربازان با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات سه شب و اگر چه چهارشنبه شب در اعتراض صلح آمیز بود آن را شکستن نیست تا به خوبی از این شهر مقررات منع رفت و آمد.

تظاهرات بودند موجب مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که 25 مه در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

سازمان Shanelle اسمیت خواسته معترضان چندین بار پنج شنبه برای رفتن به خانه پس از این رویداد به پایان رسید.

“این بود که در یک تظاهرات مسالمت آمیز و ما می خواهیم که به چه هر کس می بیند,” او گفت: جمعیت است. “اجازه ندهید که رسانه ها قادر به پیچ و تاب این و باید از این عناوین بود در مورد بازداشت.”

جینی Heisler, یکی دیگر از اعتراض سازمان گفت: این گروه معتقد است که در تغییر قانون نه با شکستن آن.

اسمیت به توافق رسیدند.

“من می خواهم مردم را به دور از امروز است که شما می توانید اعتراض مسالمت آمیز و که شما می توانید تصویب تغییر با یک قلب و یک ذهن” او گفت:.

در حالی که وجود دارد هیچ گزارشی از اعتراض های مربوط به دستگیری پنج شنبه مأموران اجرای قانون ساخته شده پنج دستگیری در شب چهارشنبه رویداد ایالتی آرکانزاس سخنگوی پلیس لایحه Sadler گفت: پنج شنبه.

مردم دستگیر شدند و همه از آرکانزاس مرکزی از شهرستانها از جمله Little Rock, North Little Rock, شروود و کانوی با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Sadler.

دستگیری ساخته شد که مأموران اجرای قانون گشت عمدتا در مرکز شهر منطقه شرق پایتخت. تمام رخ داده بین 9 و 11 p. m.

یک نفر دستگیر شد و در یک وسیله نقلیه و به اتهام رانندگی در حالی که مست. این دیگران بودند ، هر پنج متهم شدند با مانع دولتی عملیات که مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد.

سازمان که متشکل از فرماندهی واحد است که رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در محل قرار داده و اجرایی به منظور سرکوب معترضان شامل Arkansas State Police, the Little Rock, اداره پلیس, the North Little Rock, اداره پلیس این شروود اداره پلیس این Pulaski County, کلانتر, آرکانزاس, بزرگراه, پلیس, Arkansas Game and Fish کمیسیون اف بی آی و اداره مبارزه با مواد مخدر.

گمرکها وجود دارد 570 سرباز و خلبان از آرکانزاس گارد ملی در وظیفه در پاسخ به اعتراض.

در ابتدا 100 نفر از اعضای گارد مستقر شدند سه شنبه شب. فرماندار نامیده می شود نزدیک به 500 بیشتر به آموزش در “عمران اختلال حالات” را به کار در رابطه با پلیس ایالتی فرماندار در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. کسانی که 500 شده اند مستقر شده اند.

فعال سازی اضافی از اعضای گارد در ابتدا گزارش شده توسط آرکانزاس بار.

کسانی که به نام شده است تا سربازان از 216th پلیس نظامی شرکت; سربازان از 188th نیروهای امنیتی اسکادران; سربازان از 189th نیروهای امنیتی اسکادران; سربازان از 39 پیاده نظام Brigade Combat Team; و 87 مراسم اهدای سربازان فرمان میسون گفت.

“وظایف خود را شامل حمایت از متحد تحت فرمان اضطراری من سفارش” هاچینسون گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “تکالیف عبارتند از: پیشگیری از غارت و حفاظت از املاک عمومی و خصوصی را از نابودی.”

هاچینسون صادر اورژانس سفارش سهشنبه که ایجاد یک “فرماندهی واحد” به رهبری توسط پلیس ایالتی آژانس.

اطلاعات این گزارش مقاله بود کمک ارائه شده توسط ویلیام ساندرز از Arkansas Democrat-Gazette.

NW اخبار 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>