یک توقف

Category: آرکانساس Comments: No comments

چهار اندازه فرفره گیر به چمن نوتبوک صبح درجه اول نشانه آن است که تر و تمیز و تاریک-خانه آبی درست کردن مرکز شهر وست پوینت است چیزی خارج از عادی. این خانه از کودکان مرکز دفاع از استقلال شهرستان و شاد غریب داخلی belies بسیار جدی است و کاری که در اینجا انجام می شود.

“آنچه ما انجام می دهیم — من واقعی پرشور در مورد آن این است که ما دیدن بچه ها و خانواده ها در خود را بیشتر آسیب پذیر در یک زمان در زندگی خود را هنگامی که بدترین چیزی که شما می توانید تصور کنید که به آنها اتفاق افتاده است” گفت: Steffanie ایوانز که در زمان بیش از به عنوان مدیر اجرایی در اینجا برای اولین بار از سال است. “و بنابراین این مهم است که ما یک گرم جو و کارکنان در اینجا است که همدلانه به آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق و nonjudgmental.”

خانه 17th از جمله تسهیلات در آرکانزاس و جدیدترین فنی شناخته شده به عنوان یک کودک ایمنی مرکز ایوانز گفت. هنگامی که کودکان مشکوک به قربانیان کودک آزاری آنها به اینجا می آیند برای انجام مصاحبه و در صورت نیاز غیر تهاجمی فیزیکی امتحانات برای کمک به تعیین اگر جسمی یا سوء استفاده جنسی رخ داده است.

“پس چه اتفاقی می افتد این است که یک گزارش ساخته شده است به کودک-سوء استفاده از خط تلفن و گزارش شده است که می رود به هر دو جنایت علیه کودکان بخش است که دولت و پلیس کودک آزاری محقق و یا از آن می رود به این گروه از کودکان و خانواده خدمات برای بررسی” ایوانز گفت. “هنگامی که گزارش گرفته شده است برای بررسی و امکان جنسی و یا فیزیکی سپس آنها با ما تماس بگیرید.

“کودک در می آید و آن را یک توقف; آنها نه مصاحبه 10 بار 10 نفر متفاوت است. که کل ایده CAC است که به نظر قانونی دفاع از مصاحبه انجام می شود و به علت حداقل مقدار ثانویه تروما به کودکان و خانواده های آنان است.”

پس از مصاحبه اولیه و/یا آزمون یک CAC مدافع باز می شود فایل در این مورد می شود و یک تسهیل کننده برای کودک و خانواده. CAC است یک پناهگاه برای قربانیان سوء استفاده خود و خانواده خود را می کند اما در انجام طیف گسترده ای از خدمات از جمله همکاری با سازمان های دیگر برای ارائه به یک خانواده نیاز دارد.

“یک مدافع می کند هر چیزی که مورد نیاز است برای خانواده — در صورتی که نیاز به متصل روان-سلامت خدمات درمانی اگر آنها نیاز به کمک پیدا کردن یک مکان به مکان زندگی می کنند اگر آنها نیاز به اجاره کمک اگر آنها نیاز به مواد غذایی” ایوانز گفت. “آن را به اصول اولیه بسیار تا بسیار چیزهای بزرگ.”

CAC معامله نیست در مجرم توانبخشی و یا مشاوره بنابراین اگر این اتهام مجرم است یک عضو خانواده است که فرد محروم از CAC برنامه های. اما به عنوان Evans, اشاره, سوء استفاده, اغلب اتفاق می افتد در خارج از خانه و تروما به یک خانواده در پی چنین رویدادی است که اغلب نادیده گرفته شده است.

“ما طرفداران که برای کودک و خانواده,” او گفت:. “خانواده می آید که ما به آنها کمک کند تا آنجا که ما کمک به کودک, چرا که آنها در حال رفتن را از طریق این نیز. آنها آموخته ام که این چیز وحشتناک اتفاق افتاده است به فرزند خود.”

قبل از استقلال شهرستان مرکز افتتاح در سال 2018 ایوانز گفت: قربانیان و خانواده های خود در سفر به شهرستان CAC در سرسی برای خدمات. او پیوست این سازمان در ماه ژوئیه سال 2019 پس از حرفه ای متوقف می شود در بانکداری و اجتماعی کار می کنند. به عنوان یک قانونی مصاحبه او آمد چهره به چهره با قربانیان و داستان های خود را. او گفت: به عنوان دلخراش به این حساب شد, ترس از اشتباه بود و حتی بیشتر استرس زا باشد.

“این اولین بار من [مصاحبه] من خراب عصبی,” او گفت:. “من احساس صدای من بود و لرزش و من فقط می دانستم که من که قرار بود برای به دست آوردن چیزی اشتباه است. همه چیز در تعادل آویزان و اگر شما چیزی را اشتباه شما می تواند صدمه دیده است دادستان پرونده و یا شما می تواند صدمه دیده و از همه مهمتر فرزند است. شما نمی خواهید به هر علت بیشتر تروما است.”

ایوانز گفت: مصاحبه تحت فرزند اول آموزش فراهم می کند که یک طرح برای انجام یک قانونی دفاع از مصاحبه یک فرایند است که زمان و تکرار را rote. همانطور که برای برخورد با باقی مانده عاطفی که چنین مصاحبه های ترک که یکی دیگر از داستان او گفت:.

“ثانویه به تروما است و ما توجه نزدیک به اعضای هیات ما و ما موعظه خود مراقبت تمام وقت” ایوانز گفت. “آنچه من در اینجا این است که ما باید آنچه که به نام ‘باشگاه’ و ما به عنوان خوانده شده. در حال حاضر ما در حال خواندن تروما پاسداشت. ما به عنوان خوانده شده یک زن و شوهر فصل, پس از آن ما ملاقات و بحث در مورد آن در این بحث ما معمولا بحث در مورد بسیاری از چیزهای دیگر. این کمک می کند; همه ما در حال حمایت از هر یک از دیگر.

“من مطمئن شوید که آنها را پشتیبانی اینجا. ما با ارائه یک ساعت در هفته برای سلامت روان به طوری که آنها می توانید بروید برای دیدن یک درمانگر و یا آنها می توانید بروید و اجرا کنید و یا آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها نیاز به انجام برای سلامت روان خود را.”

ایوانز اعتراف است که او را در ابتدا به طرح گام به CAC اجرایی-مدیر, نقش, اما از آنجایی که مصرف بیش از او به سرعت کار خود را. او رشد کارکنان و بهبود مشارکت در جامعه — پیشرفت های که از دست داده در تیم او, او گفت:.

“من فکر می کنم کارکنان جدید است که باعث افزایش تیم بزرگ است که در حال حاضر در محل گفت:” دنیس Joslin یک فرزند مدافع و قانونی مصاحبه که آمد روی در ماه ژانویه است.

“در مرکز, من فکر می کنم ما باید صادقانه درایو برای کمک به خانواده ها و برای کمک به آنها در درمان از طریق تروما که فرزندان خود مواجه شده اند. از طرفداران به مصاحبه به سلامت روانی مردم است که ما امیدواریم که به کارکنان به مدیر ما من فکر می کنم در این مرکز در حال رفتن به را خاموش و ما در حال رفتن به انجام بسیاری از چیزهایی که” Joslin گفت.

“من تا به حال این فرصت را به کار با Steffanie هنگامی که او به پزشکی قانونی مصاحبه بود و من مدافع” گفت: Caitlyn دنیسون پرات پزشکی قانونی مصاحبه. “من را دیده اند او را در نقش های مختلف در اینجا دیده می شود او واقعا رفتن به بت برای من و برای ما به عنوان یک تیم است. کار کردن با او از آن طرف از چیزهایی که من می دانم او شور و شوق و انگیزه و توانایی برای حفظ پیشرو ما و بعد. و من فکر می کنم که بزرگ است برای ما.

“همین دلیل است که ما توانسته ایم به رشد به خوبی و ادامه این راه است که ما قصد داریم چرا که او در راس.”

به عنوان ایوانز و تیم او آماده شدن برای ماه آوریل کودک آزاری ماه آگاهی از مبارزات او را به سمت چپ با زمان کمی به فکر می کنم در مورد همه چیز که برخوردی در کوتاه حرفه ای. و هنوز هم وجود دارد پژواک از گذشته مواردی است که نمی خواهد اجازه رفتن به او.

“موفقیت می تواند فقط دانستن که شما شروع فرایند درمان,” او گفت: برای قرار دادن کار خود را به چشم انداز. “من تا به حال یک کودک به نوبه خود به من و بگو شما اولین کسی که اعتقاد من است.’ و که من گریه راست در حال حاضر. اما منظور من این است که موفقیت هنگامی که شما می دانید که شما نهفته است که فرزند خود را در راه مثبت و که شما آغاز شده است که روند شفا.

“که همه ما می توانید انجام دهید. ما نمی توانیم درمان یک کودک اما ما می تواند کمک به آنها آغاز خواهد شد که روند و می دانم که آنها می توانند حرکت رو به جلو با زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>