یکی Vanderbilt برج راه اندازی مجدد آن spire

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

که در آن نقطه?

بزرگ عمومی شرکت املاک و مستغلات بالا بردن $3 میلیارد دفتر برج بعدی به ترمینال مرکزی به نظر می رسد به داشتن افکار دوم در مورد آن منار مخروطی.

SL سبز در صدر یک واندربیلت یک 1,401-پا بلند برج اداری در ماه سپتامبر پس از احداث آن حدود 100-پا بلند فولادی مشبک spire را به محل. دلار 6.4 میلیارد دلار شرکت پس از صرف هفته بعدی مصرف پایین است که needlelike ساختار.

این شرکت گفت: هیچ چیز با من بود در راه اندازی مجدد.


“قسمت بالای منار مخروطی برداشته شد برای این منظور جرثقیل به نوسان و رسیدن به شمال نما به نصب آخرین قطعه از پرده دیوار و دکمه ساختمان” سخنگوی ارین Holin گفت. “این بود که همیشه این طرح است.”

ساختمان شرکت تا به حال می خواستم منار به طور کامل برای با شکوه کردن مراسم برگزار شده در سال گذشته اما از آن نیاز به پس از آن حذف ساختار اجازه می دهد تا یک جرثقیل بالای هنوز هم تحت ساخت و ساز پروژه به چرخش رونق خود را آزادانه به سخنگوی گفت.

این شرکت را مجددا نصب spire توسط مه Holin گفت. او نمی خواهد می گویند آنچه در آن هزینه آن را و آنچه در آن هزینه خواهد شد برای قرار دادن آن را به عقب است.

که توضیح تحریک شک و تردید از برخی از خارجی ها.

“یک شکوه خاموش مراسم تشریفاتی و شما لازم نیست که هر قطعه ای از یک ساختمان با ارتفاع در محل” گفت: Chris Ward, ساخت و ساز اجرایی و مدیر اجرایی سابق از قدرت پورت که نظارت آن سازمان نصب و راه اندازی 400-پا بلند منار مخروطی بالای یک مرکز تجارت جهانی. “آن بسیار پرهزینه خواهد بود برای قرار دادن یک منار مخروطی در محل و سپس برچیدن و نصب مجدد آن است.”

SL سبز زده بالا قیمت اجاره با چند مستاجران در یک Vanderbilt جذب شرکت حقوقی گرینبرگ Traurig و مالی شرکت گروه کارلایل, در میان دیگران.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>