اوپک کشورهای متحد و گسترش روزانه کاهش تولید در ماه

Category: آرکانساس Comments: No comments

دبی, امارات متحده عربی — اوپک و کشورهای متحد و موافقت شنبه به گسترش کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه نفت در روز از طریق پایان ماه ژوئیه به امید تشویق ثبات در بازارهای انرژی ضربه coronavirus ناشی از بحران اقتصادی جهانی.

وزرای اوپک و خارج از سازمان ملل به رهبری روسیه ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس به اتخاذ این اقدام با هدف برش تولید بیش از حد افسرده قیمت جهانی حمل و نقل هوایی باقی می ماند تا حد زیادی مبتنی با توجه به همه گیر. که پیشتر خروجی نشان دهنده برخی از 10 درصد از جهان را عرضه کلی.

اما خطر هنوز هم در کمین برای بازار و حتی به عنوان یک تعداد از کشورهای سهولت ویروس مربوط به مستندات و اجرای تطابق باقی مانده است خاردار.

الجزایر وزیر نفت محمد Arkab فعلی رئیس اوپک هشدار داد شرکت کنندگان در جلسه که جهانی نفت موجودی خواهد اوج به 1.5 میلیارد بشکه در اواسط نقطه از این سال است.

“با وجود این پیشرفت به تاریخ ما نمی توانیم به استراحت در laurels ما,” Arkab گفت. “چالش های ما باقی می ماند دلهره آور است.”

که یک پیام تکرار توسط وزیر نفت عربستان گفت عبدالعزیز بن سلمان که اذعان کرد: “همه ما باید فداکاری های ساخته شده آن را به جایی که ما امروز.” او گفت که او باقی مانده شوکه روز در ماه آوریل زمانی که ایالات متحده آتی نفت سقوط به زیر صفر است.

“وجود دارد نشانه های دلگرم کننده ما بیش بدترین,” او گفت:.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک به طور مشابه به نام مه “بدترین ماه در تاریخ” برای جهانی نفت در بازار است.

این تصمیم در آمد اتفاق آرا وزیر انرژی سهیل al-Mazrouei از امارات متحده عربی در توییتر نوشت. او آن را به نام “یک تصمیم شجاعانه.”

اما آن است که تنها یک ماه تمدید کاهش تولید بود که به اندازه کافی عمیق “را به نگه داشتن قیمت ها از رفتن آنقدر کم است که آن را ایجاد جهانی ریسک مالی اما نه به اندازه کافی به قیمت بسیار بالا خواهد بود که یک بار به مصرف کنندگان در زمان رکود” گفت: امی مایرز Jaffe ارشد همکار در شورای روابط خارجی.

“بسیاری وجود دارد و عدم اطمینان است که من فکر می کنم آنها در زمان یک رویکرد محافظه کارانه” او گفت:. “شما نمی دانید که چه مقدار تولید در حال رفتن به عقب می آیند. شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد با تقاضا است. شما نمی دانید که اگر برای رفتن به یک دوم [گیر] موج.”

Jaffe گفت: بهبود تقاضای نفت در چین و آسیا و تدریجی ثبات تقاضا در ایالات متحده و تا حدی اروپا که در آن وجود دارد برخی از محتاط اقتصادی بازگشایی شد تشویق برای تولید کنندگان.

اوپک دارای 13 عضو است و تا حد زیادی تحت سلطه نفت خیز عربستان سعودی است. دیگر کشورهای درگیر در این به اصطلاح اوپک به علاوه توافق شده است به رهبری روسیه با مکزیک تحت ریاست جمهوری آندرس مانوئل لوپز Obrador بازی نقش قابل توجهی در تاریخ و زمان آخرین دقیقه در توافق اولیه.

قیمت نفت خام شده اند به دست آوردن در روزهای اخیر در بخش امید در اوپک ادامه خواهد داد به کاهش. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله روز شنبه در بیش از $42 در هر بشکه رسید. نفت برنت در حال سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه در ماه آوریل است.

در اوایل سال جاری زمانی که تقاضا پایین بود, عربستان سعودی, شد بازار با سیل نفت خام کمک به ارسال قیمت های پایین به پایین ترین سطح خود ، که باعث شد دولت آمریکا در ماه آوریل به مرحله غیر معمول از درگیر شدن در اوپک مذاکرات فشار اعضای اوپک به توافق کاهش برای کمک به پایان دادن قیمت نفت سقوط آزاد.

در آن زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده کمک خواهد کرد را در برخی از کاهش است که مکزیک بود و تمایلی به ایجاد. و شاید از همه مهمتر یک گروه از سناتور ایالات متحده آمریکا ناراحت بیش از تاثیر در ایالات متحده تولید شیل در آن زمان گفت که آنها تا به حال پیش نویس قانون آن را حذف نیروهای آمریکایی از جمله موشک پاتریوت از عربستان سعودی است.

تحت یک توافق در ماه آوریل اوپک و کشورهای متحد شدند و به قطع نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز تا ماه ژوئیه پس از 8 میلیون بشکه در روز تا پایان سال و 6 میلیون در روز به مدت 16 ماه ابتدای سال 2021.

در یک باغ گل رز سخنرانی روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اعتبار برای مارس معامله شد.

“مردم گفت که امکان پذیر نیست اما ما عربستان سعودی و روسیه و دیگران به کاهش قابل ملاحظه ای” او گفت:. “ما درک که بسیار است.”

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette توییتی خود را تشویق شنبه برای فرمت که او گفت: می آید “در محوری زمان به عنوان تقاضا برای نفت همچنان به بهبود اقتصاد و بازگشایی در سراسر جهان است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط کتی Bussewitz از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>