OpenText قفس یا جعبه گذاردن برنده 10th مستقیم SC Magazine, جایزه بهترین راه حل قانونی

Category: وب وایر Comments: No comments

OpenText™ (NASDAQ: OTEX), (TSX: OTEX) اعلام کرد که OpenText™ قفس یا جعبه گذاردن™ بود به نام کامپیوتر بهترین راه حل قانونی توسط SC Magazine برای 10 سال متوالی است. قفس یا جعبه گذاردن راه حل را تحت سلطه قانونی و دسته پس از سال 2010.

“به عنوان تکنولوژی تکامل می یابد پس از انجام چالش های دیجیتال پزشکی قانونی تحقیقات گفت:” Muhi Majzoub, مدیر ارشد محصول افسر در OpenText. “محققان باید تمام دستگاه ها و سیستم عامل های رسیدن به همه داده ها و کار با احتیاط و در سطح جهان در حالی که سریع و کارآمد تکرار و forensically صدا تحقیقی روند. ما مفتخریم که SC Magazine به رسمیت شناخته شده است OpenText قفس یا جعبه گذاردن به عنوان پیشرو در پزشکی قانونی راه حل برای دهه گذشته است.

از سال 1997 OpenText EnCase forensic راه حل های ساخته شده با محقق در ذهن است. به افتخار هر سال در دهه گذشته توسط کارشناسان در SC Magazine فوق العاده است به رسمیت شناختن است که هیچ راه حل دیگری ارائه می دهد همان سطح از پزشکی قانونی قابلیت ها و انعطاف پذیری. این OpenText استراتژی باقی خواهد ماند و با تمرکز بر آنچه که محققان انجام بهترین: پیدا کردن شواهد و موارد. OpenText متعهد به حمایت از محققان که باید پوشش تمام دستگاه ها و سیستم عامل و رسیدن به همه داده.

ساخته شده با دیجیتال محقق در ذهن OpenText™ قفس یا جعبه گذاردن™ راه حل های قانونی مورد اعتماد هستند اجرای قانون و شرکت محققان و ثابت شده در دادگاه ها در سراسر جهان است. قفس یا جعبه گذاردن فراهم می کند محققان بهترین راه حل در هر مرحله از تحقیق و تفحص از جمع آوری شواهد به گزارش نهایی. هیچ راه حل دیگری ارائه همان سطح از پزشکی قانونی قابلیت ها و انعطاف پذیری.

برای کسب اطلاعات بیشتر در دیجیتال پزشکی قانونی راه حل از OpenText مراجعه کنید: https://www.opentext.com/products-and-solutions/products/security/digital-forensics

در مورد OpenText
OpenText اطلاعات شرکت™, سازمان را قادر می سازد برای به دست آوردن بینش از طریق بازار پیشرو مدیریت اطلاعات راه حل های پیش فرض و یا در ابر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد OpenText (NASDAQ: OTEX, TSX: OTEX) بازدید opentext.com.

با ما در تماس باشید:
OpenText مدیر عامل علامت Barrenechea وبلاگ
توییتر | LinkedIn

برخی اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی کلمات در نظر گرفته شده به دنبال اظهارات و یا اطلاعات تحت قوانین اوراق بهادار قابل. این اظهارات در OpenText فعلی انتظارات برآورد پیش بینی و پیش بینی در مورد عامل, محیط زیست, اقتصاد و بازار است که در آن شرکت عمل می کند. این اظهارات به موضوع مهم فرضیات خطرات و عدم قطعیت است که دشوار است برای پیش بینی و نتیجه واقعی ممکن است مادی متفاوت است. OpenText این فرض اگر چه در نظر گرفته شده مناسب توسط این شرکت در تاریخ این آزادی مطبوعات ممکن است نادرست و در نتیجه آن نتایج واقعی می تواند مادی متفاوت از انتظارات اینجا تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با توجه به خطرات و عوامل دیگر است که می تواند رخ دهد را ببینید OpenText گزارش سالانه در فرم 10-K, گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و دیگر اوراق بهادار براده با SEC و دیگر اوراق بهادار تنظیم کننده. مگر اینکه در غیر این صورت نیاز قابل اجرا اوراق بهادار قوانین OpenText هیچ قصد یا تعهدات به روز رسانی و یا تجدید نظر در هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

کپی رایت © 2020 متن باز. تمام حقوق محفوظ است. OpenText یک علامت تجاری یا علامت تجاری ثبت شده از متن باز. لیست علائم تجاری جامع نیست از علائم تجاری دیگر. ثبت نام تجاری محصول و نام شرکت و نام تجاری و خدمات نام های ذکر شده در اینجا ملک از باز کردن متن و یا دیگر صاحبان مربوطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>