برای ملاحظه بخشی از جمعیت که هنوز هم معتقد است که ما بیش از حد واکنش به covid-19 هیچ مقدار از سخنرانی یا بشود خواهد ذهن خود را تغییر دهید. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایشی حمایت از ماسک-پوشیدن خود را تغییر دهد ريشه سوء ظن منطقی یا نه که این همه بیشتر با انگیزه های سیاسی از علم مبتنی بر.

اتهامات کنار مردم در یک طرف بحث هستند نه بیشتر و مراقبت از کسانی که در طرف دیگر. آنچه مهم است به درک و تصدیق این است که کسانی که بر این باورند در انجام هر کاری که لازم است برای جلوگیری از ویروس ها و کسانی که بر این باورند که ما نیاز به در با زندگی روزمره ما هستند هر پایگاه نظرات خود را در همان اطلاعات در دسترس عموم.

دو به همان اندازه مردم هوشمند با ارائه مجموعه یکسان از covid-19 آمار می تواند رسیدن به بسیار متفاوت گیری. به یک اعداد را نشان می دهد آن را یک بیماری کشنده شایسته شدیدی محدودیت. از سوی دیگر آمار نشان می دهد کنترل ویروس نسبتا پایین مرگ و میر.

ما باید به نقطه ای در جمعی ما covid-19 سفر که در آن نظرات ما در مورد ویروس و ما چگونه باید پاسخ ها را مستحکمتر میکند. من پایین آمده و در کنار کسانی که معتقدند ما باید بیش رسیده است. من درک می کنم که covid-19 یک مسئله جدی سلامت با گاهی اوقات مرگبار نتایج اما جعل جلوتر در حالی که مدیر عامل خطر چیزی است که آمریکایی ها در طول تاریخ انجام شده است.

اما من همچنین در مورد مراقبت از صلح از ذهن از همسایه ها که نگه نگرش های مختلف.

و برای همین است که آیا لازم است یا نه و مهم نیست چقدر دور من از یک covid-19 نقطه داغ من شده است با پوشیدن یک ماسک زمانی که من راه رفتن را به یک مشغول فروشگاه که در آن بسیاری از مردم با پوشیدن یک.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک یک ماسک.” اذعان منتقدان—که اکثر آنان در میان هواداران خود—رئیس جمهور افزود: “این که آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد.”

کارشناسان بهداشت می گویند که تاثیر مقدار به میزان قابل محدود کردن coronavirus گسترش یافته است. اما حتی اگر تاثیر خود را به مقدار کمی به عنوان کاهش کسی اضطراب من می خواهم برای کمک به.

به عنوان یک آمریکایی که گرامی ما آزادی من به طور غریزی مقاومت در برابر دولت جدید حکم. اما مهم در میان ما آزادی است آزادی ملاحظه می شود یک اصل است که من و دیگران که از ترس من در مورد ما دوره فعلی ورزش می تواند با نشان دادن همدلی حتی زمانی که با ما اختلاف نظر دارند و به طور داوطلبانه به استقبال برخی از تغییرات رفتاری در حالی که اگر آن منجر به یک درجه بیشتر از هماهنگی.

گاهی اوقات من gritting دندان های من—اما هیچ کس نمی خواهد می دانم که به لطف ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین