نظر به دنبال خو یش’ redactions

پس از دو هفته فشار خاموش درخواست برای انتشار کامل گزارش پزشکی قانونی برای کسانی که با درگذشت covid-19 حلقه گل قرار دادن مسئولان شهرستان باید درخواست دادستان کل نظر در مورد اینکه آیا کسانی که ثبت باید ساخته شده است.

این حرکت توسط حلقه گل County وکیل جان هوارد و پزشکی قانونی استوارت Smedley در میان چندین عملیات توسط مقامات به حفظ بخش هایی از گزارش مرگ خصوصی.

کارشناسان حقوقی می گویند این پرونده باید باز تحت قانون دولت و کلیدی برای درک عمومی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که آلوده بیش از 40,000 Arkansans کشته و بیش از 400.

تشکر. Les وارن R-چشمه های آب گرم ارسال درخواست دادستان کل از نظر مورخ 22 ژوئیه به نمایندگی از شهرستان وکیل او گفت:. قانونگذاران ایالتی در میان کسانی که می توانید دریافت دادستان کل نظرات تحت آرکانزاس قانون است.

نامه ارائه شده به Arkansas Democrat-Gazette در دوشنبه شامل 16 امتیاز برای دادستان کل به نظر از جمله “خطر قابل توجهی از تهاجم به حریم خصوصی خانواده و نزدیک ترین خویشاوندان از مرحوم” و “قوی منافع عمومی در چنین اطلاعات در حال انجام همه گیر.”

درخواست مرکزی سوال: “آیا این پرونده از شهرستان خو یش در مورد افرادی که فوت کرده اند مداوم COVID-19 همه گیر و یا کسانی که مرگ و میر COVID-19 مربوط به موضوع را به افشای عمومی و انتشار تحت آرکانزاس آزادی اطلاعات?”

آزادی اطلاعات دولت قانون آزادی اطلاعات و نیاز به بسیاری از اسناد تولید شده توسط مقامات دولتی در کار خود بود ساخته شده است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

این Democrat-Gazette درخواست کرده گزارش مرگ از ده ها تن از شهرستانها از آنجا که دولت خود را اعلام کرد اولین coronavirus مرگ در ماه مارس است. تا کنون خو یش در سراسر کشور تبدیل شده اند بیش از بیش از 300 گزارش.

حداقل چهار شهرستان خو یش را ارائه redacted سوابق. بنتون, سباستین و واشنگتن شهرستانهای باید redacted بعد از قوم و خویش و دیگر اطلاعات محدود. گرلند شهرستان پزشکی قانونی redacted بسیاری از گزارش خود را داده و از جمله مرحوم نام و سن و شهر محل سكونت و بخش های زیادی از داستان است.

باز-سوابق کارشناسان در مصاحبهها گفته است که این redactions بودند مشکوک در بهترین حالت.

برخی از خو یش مانند Gerone هابز در Pulaski County ارائه گزارشات کامل به سرعت پس از تحقیقات کامل به عنوان مورد نیاز در حالت عمومی-سوابق قانون است.

در یکی دیگر از شهرستان, نوادا, تماس, ایمیل و فکس به شماره های ذکر شده آنلاین برای پزشکی قانونی شهرستان رفته اند unreturned. هیچ پرونده ارائه شده بود که از اواخر روز سه شنبه.

Benton County پزشکی قانونی دانیل آکسفورد با مشاوره از شهرستان وکیل جورج اسپنس redacted اطلاعات مورد بعدی از قوم و خویش و یا اشخاص مسئول از گزارش و استناد ممنوعیت تحت فدرال بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون است. دولتی عمومی-سوابق کارشناسان استدلال کرده اند که سلامت-حریم قانون صدق نمی کند به شهرستان خو یش.

گرلند شهرستان هوارد گفت: در اوایل این ماه است که شهرستان خواهد درخواست نظر از دادستان کل لسلی Rutledge در ماده پس از Democrat-Gazette مطرح اعتراض به redactions.

“آنها واقعا تضعیف توانایی ما برای به دست آوردن یک درک کامل از وضعیت” روزنامه سردبیر الیزا Gaines در مصاحبه ای گفت:. “و فقط به یک درک کامل از covid مرگ و میر در جامعه ما, ما نیاز به تمام اطلاعات است که به طور قانونی در دسترس است. این وظیفه ما است که به اطلاع رسانی از آنچه در جریان است با این وضعیت.”

در گزارش covid-19 روزنامه استفاده کرده خو یش’ گزارش توسعه “زندگی به یاد” سری که در آن خبرنگاران تماس با اعضای خانواده از کسانی که فوت کرده اند برای گفتن یک مطلب کامل داستان در مورد زندگی خود را. این خو یش’ گزارش نیز استفاده شده است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرگ و میر در زندان ها و خانه های سالمندان و همچنین شرایط مربوط به چندین مرگ و میر.

در جولای 20 ایمیل به Democrat-Gazette مورد redactions Howard با اشاره به بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون و یا کشتی. کد ان. 14-14-110. او همچنین با اشاره McCambridge v. لیتل راک آرکانزاس قانون حفاظت از اطلاعات شخصی در جولای 15 ایمیل.

این قوانین عبارتند از:

• بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون – فدرال قانون حریم خصوصی است که تحت پوشش برنامه های بهداشتی مراقبت های بهداشتی clearinghouses و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که رفتار خاصی مالی و اداری معاملات الکترونیکی.

• ارک. کد 14-14-110 – یک قانون در مورد شهرستان دولت که معاف شخصی سوابق پرونده و دیگر پرونده از افشای.

• McCambridge v. سنگ کوچک – یک سال 1989 آرکانزاس دادگاه عالی مورد توجه افشای جنایت-عکس صحنه و خودکشی توجه داشته باشید.

• آرکانزاس اطلاعات شخصی حفاظت قانون – دولت قانون که نیاز به کسب و کار برای حفظ اطلاعات شخصی مشتریان است.

از طریق هوارد Smedley کاهش یافته است به نظر بیشتر در این موضوع.

“مطبوعات است دقیقا خودرو” به ارائه خو یش’ مرگ گزارش اطلاعات گفت: جان تال یک کارشناس به دولت باز-سوابق قانون و مشاور کل آرکانزاس انجمن مطبوعات. “و حق دارد که در مورد نقاط داغ به طوری که آنها می توانند از خود محافظت کنند آنها حق دارند بدانند که چه حادثه است, نرخ مرگ و … است که ممکن است تاثیر مراقبت از آنها را ممکن است.”

Tull گفت که او معتقد است هیچ یک از قوانین ذکر شده توسط گارلند شهرستان باید در نتیجه سوابق بودن نکردن. او گفت که او معتقد است فدرال بهداشت-حریم قانون صدق نمی کند به خو یش و که نیاز به افشای عمومی بیشتر نیاز برای حفظ حریم خصوصی.

رابرت Steinbuch همکاری نویسنده از نسخه ششم از آرکانزاس, آزادی اطلاعات, قانون مرجع کتاب با توافق نیاز برای افشای عمومی.

او اضافه کرد که “این بسیار بالایی نوار” برای حفظ حریم خصوصی شخصی به نادیده گرفتن منافع عمومی و اطلاعات از قبیل بعدی از قوم و خویش و سن “حتی نمی آیند.”

“این پرتاب ژله در دیوار و امید برخی از آن چوب او گفت:” از استدلال ارائه شده در پشت نگه داشتن سوابق راز است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط لیزا Hammersly از Arkansas Democrat-Gazette.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید