مواد مخدر برنامه های درمانی بریس خود را به عنوان دو سلامت بحران برخورد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مواد مخدر برنامه های درمان در حال حاضر در مواجهه با دو بحران مراقبت های بهداشتی.

بیماران با تکیه بر امکانات درمان برای به دست آوردن دارو-کمک به درمان. اما ارائه دهندگان در حال تلاش برای کاهش تعداد فرد بازدیدکننده داشته است و خطر در بيماران در معرض Covid-19.

“واقعیت این است که مواد مخدر بحران رفته است و نه در هر نقطه” گفت: Allegra Schorr رئیس ائتلاف از دارو کمک درمان ارائه دهندگان و طرفداران ایالت نیویورک است. “این دو بحران توفنده به هر یک از دیگر است ترس است.”

برای کمک به کاهش برخی از گونه مواد مخدر برنامه های درمانی به پزشکی از راه دور و خانه دوز داروهای دارو-کمک به درمان.

دکتر جاناتان ساموئلز سر از اعتیاد در برنامه پزشک در SBH نظام سلامت گفت: SBH بیش از 600 بیمارانی که تجویز متادون Suboxone یا Vivitrol تزریق. برنامه بالا برده و تعدادی از تمدید دوز برای بیماران, اما تلاش شده است یک عمل متعادل به صورت جداگانه ارزیابی خطر مصرف بیش از حد با آن قرارداد و داشتن عوارض شديد از Covid-19.

در حال حاضر حدود 150 بيمار آمده در یک بار در ماه 100 هر سه هفته یک بار 120 و هر دو هفته یکبار و 150 تا سه بار در هفته ساموئلز گفت. SBH نیز سرسام آور در شخص بازدیدکننده داشته است به کاهش بیماران در اتاق انتظار از عنوان بسیاری از 30 به فقط تعداد انگشت شماری. تلفن بازدیدکننده داشته است نیز استفاده می شود.

دکتر جوئل Idowu رئیس بخش روانپزشکی و سلامت رفتاری علوم در ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه تکرار اهمیت پزشکی از راه دور در طول بحران. برخی از سست مقررات اولیه بازدیدکننده داشته است برای درمان اعتیاد بوده است به خصوص مفید است. .

دکتر Harshal Kirane مدیر پزشکی و استادیار روانپزشکی در Zucker دانشکده پزشکی در هوفسترا/Northwell است مرور Covid-19 شیوع به عنوان او آماده برای باز کردن Wellbridge درمان اعتیاد و پژوهش در کرساپتوون بل-ایر لانگ آیلند است.

“ما بیش از دو دهه گذشته تا به حال فوق العاده پیچیده مواد مخدر و الکل بحران فوق العاده ای با اشاره به نیازهای روانی آمریکایی” Kirane گفت. “در بسیاری از راه های Covid-19 شیوع است که تنها به تشدید برخی از زمینه شکستگی در چارچوب مردم چگونه مدیریت مسائل مربوط به سلامت روان.”

تقاضا برای مواد مخدر برنامه های درمان و حتی ممکن است افزایش طول بیماری همه گیر به عنوان افراد مبارزه با اعتیاد نگرانی به عنوان ویروس گسترش می یابد.

به عنوان تقاضا کنه تا کل صنعت مراقبت های بهداشتی است که در مواجهه با کمبود نیروی کار.

هر چند telehealth کمک کرده است تا به سهولت برخی از فشار دهنده در مواد مخدر درمان برنامه ها رو خود به خود نگرانی های بهداشتی و مراقبت از کودک مسائل.

Schorr اشاره کرد که برخی از بیمارستان ها بر اساس برنامه های خواسته شده است به نقل و پزشکان و پرستاران و کارکنان بخش های دیگر این مرکز در طول این بیماری همه گیر. او افزود که انجمن در حال همکاری با شهر و دولت به سعی کنید به آمده تا با راه هایی برای پر کردن برخی از شکاف ها در درمان اعتیاد.

برای بیمارانی که در حال پایدار را-خانه دوز دارو ضروری است, او گفت:. این انجمن به تازگی جزئیات اهمیت بازپرداخت اصلاحات را خانه دوز در ارائه خدمات درمانی طراحی مجدد توصیه هایی به دولت است.

اما در طول همه گیر این بیماران که قبلا در درمان خود سفر کرده اند و comordibities که مواد مخدر برنامه های درمانی بیشتر در مورد نگران Schorr گفت. —جنیفر هندرسون

بیمارستان جبران می رسد ارتفاعات جدید


دکتر فیلیپ Ozuah را 13.3 ميليون دلار ثروت باد آورده شد و بالاترین مبلغ پول نقد پرداخت می شود به یک حرفه ای پزشکی در سال 2018 با توجه به crain’s آخرین تحلیل از منطقه شهری را بالا پرداخت می شود مدیران بیمارستان ها و پزشکان.

Ozuah که صعود به فیور ارشد اجرایی نقش در ماه نوامبر پس از بازنشستگی از دکتر استیون Safyer یکی از نیم دوجین از رهبران به جلو و در یک غرامت مجموع بیش از 5 میلیون دلار. Ozuah خدمت به عنوان رئیس جمهور فیور نظام سلامت در سال 2018 است.

مدیران و پزشکان درآمد لکه های روی لیست های مورد نیاز برای به دست آوردن بیش از 2.4 میلیون دلار و $2.1 میلیون به ترتیب پنجمین سال متوالی در آستانه افزایش یافته است.


با Covid-19 اپیدمی هل دادن محدودیت بیمارستان’ لوازم و کارکنان درآمد ایستادگی کردن برای خود را سخاوتمندانه. اما آنها نیز منعکس عظمت کار برگزار شده توسط مدیران که کار رشد کرده است تا کنون پیچیده تر است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو موظف است که بیمارستان ها افزایش ظرفیت تخت حداقل 50% و پیوستن به نیروهای خود را برای مبارزه با این بیماری cohesively.

“در طول این اپیدمی من فکر می کنم ما شروع به دیدن چگونه این رهبران در واقع درآمد خود را به پرداخت و گفت:” آلن میلر مدیر اجرایی مقابله سلامت راه حل های مراقبت های بهداشتی و مشاوره مدیریت. “آنها در حال اجرا عظیم و پیچیده و به شدت نهادهای تنظیم با مجموعه ای از قوانین است که اشتباه هر استاد. و سپس چیزی شبیه Covid می آید و این افراد باید آماده شود.”

سیستم های آمادگی لزوما منعکس شده در, دکتر, جبران لیست. اکثر بالاترین پرداخت پزشکان جراحان قلب و عروق و به جای اتاق اورژانس و مراقبت بحرانی پزشکان در حال حاضر مشغول به کار در سراسر ساعت به درمان Covid-19 بيمار. اما این محدود نگاه در پرداخت نشان دهنده سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در محل که در آن بیمارستان نیاز به تعقیب سودآور تخصص مناسب برای اطمینان از کلی بودجه است.


“آنها را انجام آنچه آنها انگیزه برای انجام کار توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی و دولت دهندگان” میلر گفت. “اگر آنها در حال رفتن به بیشترین پول را با انجام عمل جراحی ستون فقرات شما بهتر است باور آنها در حال رفتن به یک دسته کامل از جراحان ستون فقرات.”

این یک پیش نمایش از Crain سالانه لیست از بالاترین پرداخت در بیمارستان مدیران و پزشکان است. اتمام مارس 6 موضوع crain’s نیویورک کسب و کار برای لیست کامل. —جرالد Schifman

دولت ضربه Covid-19 کمبود دارو


نیویورک بیمارستان ها گزارش بالاتر کمبود در مواد مخدر برای مراقبت از Covid-19 بيمار از امکانات در دیگر نقاط کشور با توجه به داده های جدید از شارلوت, N. C.–بر اساس برتر.

در سراسر کشور گزارش خشکسالی بيشتر در Covid-19 نقاط داغ مانند نیویورک که در آن 77 درصد از بیمارستان ها با موارد این ویروس گفت: آنها روبرو هستند کمبود ضد مالاریا 54 درصد گزارش کسری از آنتی ویروسها و 39 درصد گزارش شده در حال اجرا پایین در آرامبخش برتر گفت.

نگرانی این است که کمبود آن مواد مخدر—و همچنین به عنوان آنتی بیوتیک برای درمان عفونت های گشاد کننده های برونش به نگه داشتن راه های هوایی باز و مسدود کننده عصبی عضلانی به intubate بیماران—می تواند بیش از نشت و تبدیل به مسائل ملی برتر گفت.

مثلا آرام بخش ميدازولام دیدم 4,100% منظور افزایش در نیویورک در ماه مارس در مقایسه با 70% منظور افزایش در سراسر کشور. و برونکودیلاتور Albuterol دیدم 1,870% منظور افزایش در دولت ماه گذشته در مقایسه با 53 درصد منظور دست انداز در سراسر کشور.

توصیه به آدرس کمبود شامل اجازه می دهد سیستم های سلامت به طور موقت انتقال مواد مخدر بین بیمارستان ها و یا داروخانه ها بدون نیاز به اخذ اخذ مجوز برای توزیع محصولات برتر گفت: همچنین صدور مواد مخدر تولید انگیزه.

“به عنوان توزیع کنندگان و سازمان های دولتی فکر می کنم در مورد چگونه تامین نیاز به اختصاص داده شده برای آینده این مهم است که پویا تخصیص روند توسعه داده شده است که منطبق بر عرضه در دسترس برای مناطق با بیشترین نیاز” گفت: نخست وزیر رئیس جمهور مایکل Alkire در بیانیه ای. —J. H.

Regeneron اهدای 500K Covid-19 تست کیت


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیست تا در تست به عنوان یک راه برای جلوگیری از انتقال Covid-19 به عنوان دولت در واکنش به شیوع ویروسی وارد دوم آن ماه است.

پس از اولیه کمبود کیت نیویورک در حال تست در مورد 221,000 مردم به عنوان چهارشنبه و به طور معمول از تست بیش از 10000 نفر در روز.

که تلاش خواهد شد افزایش از Regeneron داروسازی, یک تریتون مبتنی بر زیست فناوری شرکت است که اهدای 500,000 کیت های آزمایش در دسته حدود 25000 نفر در روز است.

کومو گفت: دولت توانایی به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را وابسته به دانستن است که بیماری تنفسی و می توانید از بازگشت به کار و که باید جدا باقی می ماند.

“به نظر من این بهترین راه برای انجام این کار است به آمده تا با یک تست سریع روش که در آن مردم می توانند در آزمون” کومو گفت. “آنها می دانند که مثبت آنها می دانند که منفی و آنها می دانند که می تواند بازگشت به کار.”

دولت همچنین دریافت کمک مالی از 100,000 لوله که از آن می توانید استفاده کنید برای تست نمونه از تولید کننده کورنینگ (آرکانزاس). این شرکت فروش اضافی 500,000 به دولت در قیمت کاهش می یابد.

تجدید فراخوان برای تست به شرح زیر دولت در تلاش برای هماهنگ کردن ظرفیت در بیمارستان و انتقال بیماران به امکانات با کمتر از بیماران. مرکز پزشکی آلبانی پذیرفته 14 بيمار با Covid-19 از شهر نیویورک بیمارستان منطقه از جمله موارد از جامائیکا بیمارستان و گرگرفتگی بیمارستان نیوز-اتحادیه گزارش شده است.

به طور جداگانه, شهردار, بیل د Blasio گفت: پلیس سابق کمیسر جیمز اونیل را به عنوان یک مشاور ارشد در دولت هماهنگی توزیع لوازم پزشکی و دنده محافظ به بیمارستان های شهرستان.

دولت گزارش داد نزدیک به 84,000 موارد Covid-19 ایالت در روز چهارشنبه با حدود 47,000 موارد در شهر نیویورک است. وجود دارد حدود 12000 نفر در بیمارستان های سراسر کشور و 3000 از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.—J. L.

در یک نگاه


بودجه: دولت قوه مقننه در عین حال به تصویب مرتبط با سلامت بخشی از بودجه از شنبه شب به عنوان وزن آن توصیه های پزشکی طراحی مجدد تیم برابر Covid-19 بحران است. فرماندار تشکیل مجدد تیم برای پیدا کردن $2.5 میلیارد دلار در پزشکی پس انداز به آدرس 6 میلیارد دلار کسری بودجه. قوه مقننه در حال اجرا است از جایگزین هایی برای کاهش هزینه های پزشکی. دولت مالی چشم انداز رو به وخامت گذاشته است و قانونگذاران نمی طرح شامل افزایش مالیات بر ثروتمندان به عنوان بخشی از بودجه وال استریت ژورنال گزارش شده است.

هزینه های اقتصادی: یک مطالعه جدید که توسط MIT Sloan School of Management پروفسور امیل Verner یافت که مداخلات بهداشت عمومی—اجتماعی مانند فاصله—هیچ اثر سوئی بر اقتصاد محلی نتایج مدرسه گفت. Verner تجزیه و تحلیل اثرات اقتصادی از سال 1918 آنفولانزای همه گیر برای مطالعه است. “در حالت عادی زمان nonpharmaceutical مداخلات اجتماعی مانند فاصله و قرنطينه بد برای اقتصاد” Verner در بیانیه ای گفت. اما داده ها نشان داد که در شهرستانها که مستقر NPIs زودتر و بیشتر به شدت انجام می شود از لحاظ اقتصادی بهتر از سال پس از آنفولانزای همه گیر.

مجازی بازدیدکننده داشته است: به عنوان والدین بیشتر از نیویورک همچنان به رول کردن بیشتر telehealth خدمات در طول Covid-19 سازمان گفت: آن ص مستقیم برنامه تجربه 60% افزایش بازدیدکننده داشته است بیمار در ماه گذشته. افزایش مجازی ارائه می شوند در بخشی در بیمارستان کاهش بار.

فدرال کمک: بیمارستان ممکن است واجد شرایط برای $500 میلیارد دلار در شرکت امداد که شامل فدرال بسته محرک دارد اما در رشته های متصل به پول مدرن بهداشت و درمان گزارش شده است. کسب و کار پذیرش امداد وام باید توقف پرداخت افزایش کارکنان با ساخت بیش از $425,000 و قطع حقوق از افراد ساخت 3 میلیون دلار یا بیشتر است. انجمن بیمارستان های آمریکا و فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی گفت: آنها در انتظار راهنمایی از وزارت خزانه داری را به دیدن اگر اعضای خود را واجد شرایط.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>