اوراکل ابر قدرت جدید فیلم بازی و ورزش جریان خدمات

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان یک جریان زنده در ادامه به نمایندگی از بخش بزرگی از تمام ترافیک اینترنت پیشرو ارائه دهندگان محتوا—Phenix خالص بینش و Mynet, Inc.—انتخاب شده اند Oracle Cloud زیرساخت برای پشتیبانی از رشد تقاضای جهانی برای پخش محتوا.

با توجه به رفتن جهان, پخش زنده رود را به حساب 82 درصد از تمام ترافیک اینترنت در سال جاری و پیشرو ارائه دهندگان جهانی از جریان محتوای همه در یک چیز مشترک هستند: آنها نیاز به زیرساخت ها به صورت امن ذخیره و سرعت دسترسی به بزرگ کاتالوگ از محتوای دیجیتالی است. به عنوان محبوبیت جریان محتوا همچنان به رشد ارائه دهندگان به دنبال همکاران فن آوری برای حمایت از رشد جهانی و عظیم اطلاعات خواسته.

“اوراکل مدرن نسل دوم ابر ساخته شده است و بهینه سازی شده برای کمک به شرکت های اجرای خود را بیشتر خواستار وظایف سنگین از جمله محتوای دیجیتال به سرعت و ایمن” گفت: Vinay Kumar, معاون رئیس جمهور از مدیریت محصول در اوراکل. “ما معماری ابر ما به طور خاص برای زمان تاخیر کم و زیاد کردن عملکرد سازگار آن را به یک پلت فرم ایده آل برای یک جریان زنده است. ما شاهد شرکت ها در سراسر جهان استفاده از معماری منحصر به فرد و کم هزینه های شبکه برای رسیدن به مشتریان خود را در زمان واقعی است.”

Phenix

در طول معافیت های تجاری در سال گذشته اسکار, Phenix ارائه زمان واقعی “مخاطبان مخفی” گرفتن بالا غیر رسمی افراد مشهور در لحظه های چت و اجتماعی میان خود را از طریق یک جریان از دالبی تئاتر به مخاطبان جهانی تماشای آنلاین. ABC شاغل Phenix بالا بودن گردش از جمله فعال فعال را پشتیبانی می کند و چند مسیر مصرف بیش از دو مستقل از اتصال به اینترنت برای بالاترین قابلیت اطمینان. و در اوج Phenix جریان به 110,000 همزمان بینندگان در جریان پیوستن به میزان بیش از 80 ، 000 در هر ثانیه در مجموع 1,400,000 بینندگان با یک end-to-end تاخیر کمتر از 1⁄2 دوم.

Phenix به دنبال یک ابر زیرساخت راه حل است که می تواند ارائه بدون وقفه جریان ویدئو است که طراحی شده برای اتصال به اینترنت با سرعت و با کیفیت از میلیون ها کاربر نهایی. در نهایت Phenix انتخاب Oracle Cloud Infrastructure به دلیل اوراکل سرمایه گذاری های جهانی متمرکز حضور و خدمات به مشتریان استثنایی و پشتیبانی. Phenix نیاز به یک شریک است که پیشرو در ارائه عملکرد به صورت مجازی ابر زیرساخت ها و درجه بالایی از شفافیت.

“اکثر جریان ارائه دهندگان امروز نمی ارائه یک تجربه کاربر بهینه با توجه به rebuffering, پوشیدگی و مخاطبان رانش. ما با تکیه بر Oracle Cloud زیرساخت های سریع و مقیاس پذیری زمانی که یک رویداد به طور ناگهانی دستاوردهای هزاران نفر از بینندگان جدید. Phenix کاربران را قادر می سازد به تماشای در زمان واقعی محتوای اتفاق صرف نظر از دستگاه, سیستم عامل و یا اتصال به شبکه با کیفیت,” دکتر گفت: Stefan Birrer ارشد نرم افزار معمار و موسس Phenix. “اوراکل ابر زیرساخت های پلت فرم ما به چالش کشیدن الزامات عملکرد و مقیاس افزایش بهره وری از وظایف سنگین تا 40 درصد و کاهش هزینه های شبکه با 70 درصد است. این به ما اجازه می دهد به تصویب صرفه جویی قابل توجهی به مشتریان است.”

خالص بینش

برنده جایزه امی شبکه بینش تسهیل تلویزیون جریان برای بازی های المپیک, سوپر باول اسکار و دیگر حوادث زندگی می کنند و به مردم ارائه می دهد و مدیریت منابع برای تلویزیون جریان پروژه در طول این وقایع است. این شرکت مشتاق به ارائه پلت فرم آن به عنوان یک سرویس به مشتریان خود مواجه شده اما به یاد ماندنی مانع با بیش از 20 سال از داده های ذخیره شده در مشتری متعلق به انبارها.

“ما نیاز به یک ابر راه حل است که می تواند حمایت هدف ما از ساخت پلت فرم ما در دسترس به عنوان یک سرویس به طوری که ما می تواند ارائه به مشتریان ما با کامل تر تجزیه و تحلیل و بینش از همه برنامه ریزی اطلاعات آنها جمع آوری” گفت: Crister Fritzson مدیر عامل شرکت خالص بینش. “ترکیبی از Oracle خودمختار پایگاه داده و اوراکل Analytics Cloud ارائه کامل ترین و تمیز ارائه در بازار است. نه تنها ما قادر به امن خانه است که 20 سال از داده های ما در حال حاضر توانایی برای به دست آوردن حیاتی کسب و کار بینش از آن را در زمان واقعی است. در علاوه بر این به ارائه یک راه حل برتر—هیچ پایگاه داده خود بهبود می یابد, self-آهنگ و خود-امنیت—سطح بالا پشتیبانی از مشتری ارائه شده توسط اوراکل نقش مهمی را در هر سطح از کل پروژه است.”

Mynet

Mynet یک بازی خدمات کسب و کار است که دارای تخصص در بازی آنلاین مدیریت بیش از 60 عنوان پس از تاسیس با هدف ارائه پارسه با یک “فضای هیجان انگیز بیش از یک بار دیگر.” با یک مدل کسب و کار مبتنی بر همکاری با سازندگان بازی برای ایجاد یک زندگی طولانی تر به صورت آنلاین عناوین Mynet به دنبال یک بازی آنلاین عملیات پلت فرم برای “سن Ishtaria” یک زیبایی نشان داده شده با گام های سریع و اکشن نبرد بازی نقش آفرینی (RPG).

“پایدار محیط زیست ضروری است, در بازی آنلاین عملیات و ارائه یک فضای که در آن کاربران می توانید لذت بردن از بازی بیش از یک دوره طولانی از زمان است که سود زیادی را به مشتریان خود گفت:” آقای Yuki Horikoshi مدیر کل فنی و مهندسی, Mynet, Inc. “Oracle Cloud Infrastructure بهترین تعادل بین عملکرد و هزینه برای ‘سن Ishtaria,’ فعال کردن بازیکنان برای به دست آوردن یک تجربه کاربری بهتر در حالی که همچنین ارائه 65 درصد صرفه جویی در هزینه در مقایسه با قبلی خدمات ابر. کسانی که پس انداز و سپس اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری مجدد در رویدادهای جدید و کمپین برای مشتریان ما است.”

اوراکل Gen 2 ابر

اوراکل مدرن نسل دوم ابر ساخته شده است و بهینه سازی شده به طور خاص برای کمک به شرکت های اجرای خود را بیشتر خواستار حجم کار ایمن. با معماری منحصر به فرد و قابلیت های Oracle Cloud ارائه می شود امنیت بی نظیر و کارایی و صرفه جویی در هزینه. اوراکل نسل 2 ابر تنها ساخته شده است برای اجرای مستقل خدمات از جمله Oracle مستقل لینوکس و اوراکل خودمختار پایگاه داده این صنعت اولین و تنها خود رانندگی پایگاه داده. Oracle Cloud ارائه می دهد جامع محاسبات ابری, نمونه کارها از برنامه توسعه و کسب و کار تجزیه و تحلیل داده ها, مدیریت, یکپارچگی و امنیت و هوش مصنوعی (AI) و blockchain.

 در مورد اوراکل

اوراکل ابر ارائه می دهد یک مجموعه کامل از برنامه های کاربردی یکپارچه برای فروش, خدمات, بازاریابی, منابع انسانی, سرمایه گذاری زنجیره تامین و تولید به علاوه بسیار خودکار و امن نسل 2 زیرساخت های اوراکل خودمختار پایگاه داده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوراکل (NYSE: ORCL) لطفا از سایت ما در www.oracle.com.

علائم تجاری

اوراکل و جاوا هستند علائم تجاری ثبت شده از اوراکل و/یا وابسته به آن است. نام های دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>