نظم در دولت محدودیت اسکان برای تفریح

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون دستور تجاری مسافرخانه و کوتاه مدت اجاره در آرکانزاس به ارائه اشغال تفریحی مسافران از خارج از دولت به عنوان تعداد موارد تایید شده از covid-19 در آرکانزاس رسیده 743 در روز شنبه.

این فرمان اجرایی را امضا شنبه است و آخرین هدف اندازه گیری در دولت را تلاش برای کاهش سرعت گسترش از کروناویروس که باعث covid-19. هاچینسون گفت: دولت تا به حال هجوم بازدید کنندگان از کشورهای دیگر است که باید ضربه سخت شده توسط ویروس.

“این یک چالش برای ما به عنوان ما را دیده اند مردم ترک New Orleans یا آنها را از یکی دیگر از نقطه داغ آنها از این فرصت برای رسیدن به آرکانزاس به اینجا که آیا برای رفتن به یک پارک و یا دیگر مقاصد تفریحی. این چیزی است که ما نمی خواهید به اتفاق می افتد و این اندازه گیری برای محدود کردن که” هاچینسون گفت: در روزانه خود را covid-19 اخبار جلسه روز شنبه.

اجرایی به منظور کپسوله برخی دیگر از دستورات که در حال حاضر در محل.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

تجاری و کوتاه مدت دارد ٬ — که شامل هتل ها و متل و اجاره تعطیلات-باید اجازه اشغال تنها برای متخصصان مراقبت های بهداشتی; اولین پاسخ دهندگان; مأموران اجرای قانون; ایالتی یا فدرال کارکنان در کسب و کار رسمی; اعضای گارد ملی در وظیفه فعال; هواپیمایی خدمه; بیماران از بیمارستان ها و خانواده های آنها; روزنامه نگاران; مردم قادر به بازگشت به خانه به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی; آرکانزاس ساکنان قادر به بازگشت به خانه های خود به دلیل شرایط مانند آتش و سیل و گردباد و یا دیگر بلایای طبیعی; مردم نیاز به سرپناه به دلیل خشونت و یا بی خانمانی; کارکنان و ارائه دهندگان خدمات و یا پیمانکاران از یک هتل و یا متل; و مردم به دور از خانه های خود به دلیل از کار و کار و کار مربوط به سفر.

فرماندار تاکید کرد که این بیماری همه گیر است که نه تنها سلامت بلکه بحران اقتصادی یکی و که او به رسمیت شناخته شده و این اثر در مهمان نوازی و گردشگری صنایع در دولت است. او گفت: دولت بیکاری دفتر اضافه شده بود 54 کارکنان آن مرکز تماس.

“این سیستم شروع به کار بهتر است,” او گفت:.

هاچینسون گفت: روز شنبه تعداد موارد نشان دهنده “رشد آهسته” از این ویروس در دولت که گفت انجام شده با استفاده از خوب شیوه های کسب و کار و به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. دولت اولین مورد از covid-19 شناسایی شد آوریل 11.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=dYCbQEpzRDQ]

هاچینسون را حفظ کرده است که دولت هدفمند پاسخ از دستورات از جمله ممنوعیت گروه 10 یا بیشتر مردم و ناهار خوری در کافه ها و رستوران ها می رود بیشتر در برخی از راه های از مجموع اقامت در خانه جهت است که هر دولتی اطراف آرکانزاس در محل.

در شب جمعه, فرماندار گفت که منظور یک کلیسای جماعت در جنسبرو که در ادامه به ملاقات میان همه گیر به حالت تعلیق درآورد گروه بزرگی کرده است.

روز شنبه, فرماندار گفت که بر اساس مکالمات اخیر بین اعضای کلیسا و دولت و وزارت بهداشت جماعت در کلیسا بیدار شد مطابق با موجود بهداشت عمومی و بخشنامه ها که یک نظم جدید خواهد شد مورد نیاز نمی باشد.

“آنها بوده است سازگار است. آنها درک عامه ضرورت و بنابراین من آنها را تحسین برای درک آن مطابق با آن و بنابراین ما واقعا تا به حال به یک موضوع خاص رهنمود به آنها از آنجا که پس از گفتگو با وزارت بهداشت آنها به توافق و با رعایت بهداشت عمومی دستورات و ما سپاسگزار برای آن” هاچینسون گفت.

گالری: مارس 4 فرماندار کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/45gov/]

کلیسا, کشیش, چاد گونزالس گفت شنبه که کلیسا را ادامه برگزاری خدمات و گفته بود شنبه با دولت وکلای که به کلیسا چند توصیه از دولت وزارت بهداشت.

این توصیه ها شامل محدود کردن تعداد افرادی که می توانند وارد این ساختمان در یک زمان به اطمینان حاصل شود که مردم در داخل می تواند به حفظ یک 6 فوت فاصله از یک دیگر; مارک کردن 6-افزایش پا که در آن افراد در مورد یک خط شکل خارج از مرکز; و ارائه ضد عفونی کننده دست صابون و آب و یا برخی دیگر از مواد ضد عفونی کننده و یا در نزدیکی در ورودی به مرکز و در دیگر مناطق مناسب.

افسانه 0 25 50 75 100 تعداد موارد تایید شده

منبع: Arkansas وزارت بهداشت

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

علاوه بر توصیه های تماس به طور منظم برای ضد عفونی بالا-سطوح تماس و ارسال ثبت نام در ورود به این مرکز اطلاع رسانی به همه کارکنان که آنها باید به جلوگیری از ورود در صورتی که سرفه یا تب; حفظ 6 فوت فاصله از یک دیگر; عطسه یا سرفه به آرنج خود را; و نه لرزش دست و یا شرکت در هر گونه غیر ضروری تماس فیزیکی.

بیدار کلیسا نیز محدود آن سالن به 35 نفر زیر یک قانون از پنج نفر در هر 1000 فوت مربع. راهرو در حال فاصله به 8 پا و کلیسا است که اجازه می دهد تنها یک واحد خانواده در هر ردیف.

“پس دولت دستورالعمل های اضافی و سپس فراتر رفتن از آنها را ما احساس می کنیم که این ما را قادر می سازد به افتخار دولت ما محافظت از کسانی که ضعیف هستند و هنوز هم درست است که ما به عنوان یک کلیسای” گونزالس گفت: در یک ایمیل شنبه شب.

چهارده Arkansans مرده بود از covid-19 همانطور که از شنبه. دولت وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: دو جدید و میر بودند افراد 65 ساله یا مسن تر.

هفتاد و دو نفر با این ویروس در بیمارستان بستری شده بود در این دولت به عنوان روز بیشتر از روز جمعه.

مقامات روز شنبه اعلام کرد که موارد وجود دارد از covid-19 در سه حالت اضافی شهرستان:, Lafayette, دالاس و دشت.

از موارد افراد 20 آلوده تحت سن 18; 49 سنین 18-24; 210 در حال سنین 25-44; 263 هستند 45-64; و 201 65 ساله یا مسن تر. دوازده ایالت covid-19 بيمار باردار هستند و 106 هستند مراقبت های بهداشتی کارگران تا 10 از جمعه اسمیت گفت.

بیست و سه Arkansans با covid-19 بودند هواکش همانطور که از شنبه, سه, کمتر از روز قبل وزیر بهداشت گفت.

وجود دارد 61 covid-19 نفر در خانه های سالمندان که از شنبه تا هشت از روز جمعه. سه خانه سالمندان بيماران مرگ و میر.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

تمام هشت نفر بودند در یک خانه سالمندان Willowbend بهداشت و درمان و توانبخشی در Marion County اسمیت گفت.

در روز شنبه جلسه اسمیت خطاب به آخرین توصیه از CDC است که برای مردم به پوشیدن ماسک زمانی که در تنظیمات عمومی که در آن غیر ممکن است برای حفظ 6 پا از فضای بین آنها را.

او گفت: پوشیدن ماسک مقدار محدود شده برای محافظت از پوشنده لباس است اما خوب برای گرفتن قطرات برای جلوگیری از گسترش این ویروس به خصوص در یک زمان از سال زمانی که بسیاری از مردم دچار آلرژی فصلی.

اسمیت گفت: “نمی خواهید به دور N95 ماسک نوع که مورد نیاز است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. او در ارائه یک پارچه گورخر-نسخه قابل چاپ ماسک که همسر او دوخته شده برای او که او گفت که او می پوشند مطابق با توصیه.

دکتر استپ Mette مدیر عامل مرکز پزشکی UAMS و ارشد معاونت UAMS سلامت تا به حال مشابه از نظر CDC دستورالعمل.

“با پوشیدن ماسک در مکان عمومی, مفید است, اما آن را مفید به بیش از فرد با پوشیدن ماسک” استپ گفت: Arkansas Democrat-Gazette هفته گذشته است.

Mette گفت که او “برای همه” جهانی پوشش اما او هشدار داد که با پوشیدن یک ماسک است که هیچ جایگزینی برای دیگر مراحل لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این واقعا بیشتر برای حفاظت از کسانی که در اطراف شما به شما ویروس” Mette گفت. “این است یک جایگزین برای اجتماعی فاصله نه یک جایگزین برای داشتن بهداشت خوب و نه یک جایگزین برای دست زدن به صورت خود را.”

اسمیت گفت: او را به موضوع راهنمایی در استفاده مناسب از ماسک به عنوان یک منبع عمومی است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Jaime Adame از Arkansas Democrat-Gazette.

دکتر Nate اسمیت از آرکانزاس وزارت بهداشت می پوشد یک ماسک پارچه شنبه بعد از روزانه coronavirus به روز رسانی در دولت کاپیتول. اسمیت ساخته شده ماسک برای او. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/45gov/.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

مترو در 04/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>