سازمان های غیر انتفاعی انجام کار مهم در سراسر کشور ارائه پشتیبانی و خدمات که در آن هیچ کس دیگری خواهد شد. در حال حاضر این سازمان خواهد شد که دسترسی به کمی حمایت اضافی برای کمک به آنها را سازماندهی اعضای ساده کمک های مالی و مدیریت حوادث است. این پشتیبانی خواهد آمد از Sodality نرم افزار به تازگی منتشر شده توسط OTS راه حل.

Sodality برنامه های ابتکاری با ابزار قدرتمند است که با نیازهای پویا از سازمان های غیر انتفاعی, عضویت در گروه ها و سازمان های مذهبی. کلاس جهانی از ویژگی های این نرم افزار اجازه می دهد تا این سازمان برای تعامل با اعضای جدید و مهم در راه است. بهترین از همه, Sodality می تواند مارک های دیجیتال تجربه به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی مدیریت برنامه دادن به سازمان ها این شانس را به مهار خود را با نام تجاری برای ادامه رشد و گسترش است.

این نرم افزار توسعه داده شده توسط OTS راه حل است که تاسیس رهبر در فن آوری دیجیتال مشاوره. در حالی که OTS راه حل های برنامه های دیگر در بازار, این, غیر انتفاعی, نرم افزار است که به طور خاص در راستای این گروه منحصر به فرد. Sodality ممکن است عضویت افزار مدیریت برای سازمان های غیر انتفاعی اما این همه قدرت شما می توانید از یک شرکت OTS راه حل های کالیبر.

ابزار های خاص داخل این غیر انتفاعی مدیریت برنامه ها در راستای نیازهای این سازمان است. برای مثال Sodality فراهم می کند مدیریت رویداد. این غیر انتفاعی نرم افزار را می توان مورد استفاده برای ایجاد و ترویج رویدادهای جدید. همه تعامل به طور کامل با مارک مشتری اطلاعات جامع تجربه کاربر.

علاوه بر این عضویت در این برنامه مدیریت کامل برای سازمان های با چند فصل است. اتصال از برنامه بوجود می آید صاف ارتباطی حتی زمانی که کاربران در حال گسترش در سراسر منطقه جغرافیایی. این بهبود ارتباطات ارائه می کنند لازم است وحدت یک سازمان نیاز به شکوفا.

نیز وجود دارد گزینه های امن برای انجام معاملات پولی موجود در Sodality. مشتریان می توانند با استفاده از این غیر انتفاعی مدیریت برنامه با خیال راحت به جمع آوری کمک های مالی از طریق یک زمان استفاده کنید و یا در محدوده زمانی معین پرداخت. حق عضویت نیز می تواند جمع آوری شده از طریق Sodality به بهبود روند برای سازمان ها و کاربران به طور یکسان.

در نهایت Sodality می تواند کمک به سازمان های غیر انتفاعی های مذهبی و دیگر عضویت در برنامه های مدیریت عملیات روزانه خود را با به مراتب بیشتر و سهولت. این بهبود تجربه برای کاربران که می توانید با نام تجاری قابل دوام تر در طول زمان. این منافع همه ارائه شده با پشتیبانی از توسعه کارکنان است که در تماس هستند به لازم ارائه پشتیبانی فنی برای Sodality. رایگان تظاهرات در دسترس هستند در حال حاضر.

در مورد OTS راه حل: OTS راه حل به عنوان یک رهبر در فن آوری دیجیتال مشاوره. با دفتر مرکزی آن در شهر دالاس در OTS راه حل فراهم می کند خدمات به مشتریان در سراسر جهان است. به منظور ارائه راه حل های فن آوری, فضا, OTS راه حل های حرکت رو به جلو با نوآوری برای حل مشکلات واقعی برای مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im