از رهبری exec چرا LGBTQ متحدان کلیدی به محل کار برابری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با ژوئن در فرد همجنسگرایان ماه فعالیت های لغو و یا تعویق در سراسر جهان را رهبری, که با این نسخهها کار با شرکت های جهانی برای پیشبرد شبکه و استخدام و فرصت های شغلی برای جامعه تجاوز کرده است دوباره به تقویم. در همکاری با 14 دیگر تجاوز گروه را گسترش داده و به مجازی تجربه است که برگزار خواهد شد در هر روز از ماه. کریس فردریک 37, مدیر عامل رویدادهای جهانی برای سازمان است که از جمله گفتگو با ورزشکاران و مدیران اجرائی بالا و تجاوز پیشگامان و اولین از یک رهبری جدید برنامه درسی در میان این سال را جشن نام با افتخار انعطاف پذیر.

چگونه شما را مدیریت برای قرار دادن با هم یک مجازی تخته سنگ از ده ها تن از غرور حوادث فقط در هفت هفته ؟

ما سر پایین و گفت: “بیایید این را بفهمند.” از رهبری تا اتصال به دنیای کسب و کار و جامعه است. ما با تمرکز بر چگونه به گرد هم آوردن رهبران جهانی به گفت و گو در متفکرانه و جذاب راه در مورد موضوعات مهم که برای جامعه ما است.


مجازی حوادث به شما اجازه می دهد برای جذب بیننده در سطح جهان است. چگونه شما را جای مخاطبان گسترده تر?

ما در حال تلاش برای انجام برنامه نویسی است که مسائل را به مردم در سراسر جهان و تلاش برای مطمئن شوید که آن را نمی ایالات متحده-محور. ما باید برنامه نویسی است که با تمرکز بر مناطق مختلف جهان و یک تصویر لحظهای از برابری در مناطق مختلف.

شما قصد ادامه مجازی برنامه نویسی به جلو رفتن. چگونه شما این ترکیب را به مدل خود را ؟

در شخص حوادث را هنوز هم وجود دارد اما مجازی طرف از چیزهایی که بسیاری از مزایا و اجازه می دهد تا ما را به شدت افزایش تعاملات اعضای ما با سازمان ما. آن را هیجان انگیز را قادر به ایجاد برنامه نویسی است که بر هر کس بر اساس مکرر. آن را آینده از رهبری است.

در طول غرور ماه شما اولین نتایج یک تحقیق جدید برنامه AllyUp نظر می رسد که در قدرت LGBTQ متحدان و نحوه جذب حمایت خود را. چرا مهم است ؟

ما در حال رسیدن به فراتر از جامعه تجاوز به قتل رسیده است. در محل کار که جزء است که اغلب نادیده گرفته شده به عنوان یک کلید راننده در حال حرکت برابری روایت رو به جلو است. تحقیقات میریزد نور در آنچه در آن به معنی یک متحد. اگر ما می توانید آنها را برای کمک به مدافع عنوان یک جامعه آن را بهتر است. اگر ما باز تا به مردم این پیام را می خواند با صدای بلند و روشن در مورد آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن.

حوادث و سخنرانان اهدا وقت خود را. چگونه شما را تامین مالی با افتخار انعطاف پذیر?

ما در حال انجام آن همه به خودمان. ما امیدواریم که ما می تواند پشتیبانی برای ایجاد این نوع از ارائه رایگان است که ما می توانیم ساخت سال بیش از سال است. بسیاری از برنامه نویسی می تواند ایجاد شود که اثرات بیشتر مردم است. که چه غرور و افتخار در مورد: چگونه به رشد این سرمایه گذاری برای الهام بخشیدن به مردم بیشتر برای الهام بخشیدن بیشتر تغییر دهید.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>